Sari la conținut

Gabriela blonda 0754549698


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Gabriela blonda 0736692135
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 1 oră, Mirculica808 a spus:

Vreau sa îl anunț pe fraierul ăla de yoyo14 ca m-a doare in dos de minusurile lui 

 

Măi Mirculica808 fost  Aurel fost  Mitică ai mai schimbat un pic din vechea tactica de o denigra pe Gabi pe toate orașele dar iești ușor de depistat și pentru asta primești minusurile astea cum de altfel le primeai și pe celelalte conturi unde ai fost banat. 

Am înțeles că nu îți place fata ok ,dar mai gată odată cu critica la adresa fetei că devi penibil. 

Să ai o zi faină și spor la fetițele care îs pe placul tău. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 minute, adi432 a spus:

Măi Mirculica808 fost  Aurel fost  Mitică ai mai schimbat un pic din vechea tactica de o denigra pe Gabi pe toate orașele dar iești ușor de depistat și pentru asta primești minusurile astea cum de altfel le primeai și pe celelalte conturi unde ai fost banat. 

Am înțeles că nu îți place fata ok ,dar mai gată odată cu critica la adresa fetei că devi penibil. 

Să ai o zi faină și spor la fetițele care îs pe placul tău. 

M-a Adi tu ai cu capu ce sa am eu cu fata 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 3 ore, adi432 a spus:

Măi Mirculica808 fost  Aurel fost  Mitică ai mai schimbat un pic din vechea tactica de o denigra pe Gabi pe toate orașele dar iești ușor de depistat și pentru asta primești minusurile astea cum de altfel le primeai și pe celelalte conturi unde ai fost banat. 

Am înțeles că nu îți place fata ok ,dar mai gată odată cu critica la adresa fetei că devi penibil. 

Să ai o zi faină și spor la fetițele care îs pe placul tău. 

Da Nea Adi, e acelasi prost, il tradeaza stilul de scris🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Din pacate iar apare o discuție fără nici un sens... am inteles ca este unul care o vizitat-o  si nu o fost mulțumit, dar sa repeți aceeași discuție de n ori nu cred ca are rost. 

Eu am vizitat-o pe Gabriela săptămână trecuta si pot spune ca a fost o întâlnire destul de ok. Spun destul de ok deoarece o fost prima dată când ne-am  întâlnit, iar lucrul acesta s-o simțit un pic, la început fata o fost un pic mai reținută, insa la final parca era altă fata. Era pusă pe glume si cauta sa destindă si mai mult atmosfera. 

Ca si servici am beneficiat de OP (Asta datorita unui piercing ) destul de bun cu ceva ritm sustinut si destul de umed. Sau simțit un pic dintisori iar ca si adâncime nu o reusit sa faca deep, una peste alta o fost ok. 

La NP  mi-o  placut atat cand s-o aflat deasupra cat si cand am trecut eu la acțiune. Pot spune ca lucrurile au decurs destul de placut pentru mine si chiar nu am menajat-o deloc. 

La note ce sa zic

OP  8 

NP 8

Una peste alta o fost o întâlnire bună, sunt curios cum va fii data viitoare cand nu va mai fii trac  .... 

Mie unul i-mi plac si fetele mai plinute  si cele mai slim, depinde de cum mi se pune pata :)) ce mi-o  facut cel mai mult cu ochiu au fost sânii  🤪

  • Like 7
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 04.10.2021 la 21:47, aditza12 a spus:

Din pacate iar apare o discuție fără nici un sens... am inteles ca este unul care o vizitat-o  si nu o fost mulțumit, dar sa repeți aceeași discuție de n ori nu cred ca are rost. 

Eu am vizitat-o pe Gabriela săptămână trecuta si pot spune ca a fost o întâlnire destul de ok. Spun destul de ok deoarece o fost prima dată când ne-am  întâlnit, iar lucrul acesta s-o simțit un pic, la început fata o fost un pic mai reținută, insa la final parca era altă fata. Era pusă pe glume si cauta sa destindă si mai mult atmosfera. 

Ca si servici am beneficiat de OP (Asta datorita unui piercing ) destul de bun cu ceva ritm sustinut si destul de umed. Sau simțit un pic dintisori iar ca si adâncime nu o reusit sa faca deep, una peste alta o fost ok. 

La NP  mi-o  placut atat cand s-o aflat deasupra cat si cand am trecut eu la acțiune. Pot spune ca lucrurile au decurs destul de placut pentru mine si chiar nu am menajat-o deloc. 

La note ce sa zic

OP  8 

NP 8

Una peste alta o fost o întâlnire bună, sunt curios cum va fii data viitoare cand nu va mai fii trac  .... 

Mie unul i-mi plac si fetele mai plinute  si cele mai slim, depinde de cum mi se pune pata :)) ce mi-o  facut cel mai mult cu ochiu au fost sânii  🤪

Te pup si îți mulțumesc frumos pentru vizita si cele scrise.  Te mai astept cu mult drag. 😍😍😍

  • Like 1
Link spre comentariu
La 04.10.2021 la 11:15, Mirculica808 a spus:

Nu al bagă in seama el și cu vor câțiva maimuțoi de pe Sibiu ai tine partea la fata asta Se vede destul de clar din poze îți dai seama ce nevasta are asta acasă dacă pentru el Gabi pentru el ai  cea mai tare 

Sau poate ai face reducere și lui ca o fi vreun sărăcie de ăla și atunci el in schimb ai face reclama la fata colega ei ai ok nu ai ce sa ai reproșezi mie unul Gabi  nu mi-o placut , ce sa ați zic am văzut-o cind am fost la colega ei mie unul nu mi-o plăcut acuma gusturile nu se discuta 

Numai bine și bafta la toată lumea . 

Mananci kkt cu amabele maini ! 
Sunt nou pe aici dar e forum de spus pareri nu de mancat kkt ! E super draguta tipa si colega ei 🤗❤️🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
Acum 5 ore, fixlagaura a spus:

Mananci kkt cu amabele maini ! 
Sunt nou pe aici dar e forum de spus pareri nu de mancat kkt ! E super draguta tipa si colega ei 🤗❤️🔞

Numai e cea fost acum 2 ani jumate,m am dus la Rebecca și era și Gabriela in bucătărie ,era mai slabă mai ok,da nu făcea cim atunci,iar la Rebeca nu am stat era plină de tatoo pe mâna și e cam brunețică pentru gustul meu.Văd poze fără tatoo , așa din tinerețe.

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Tipa cu forme f sexy : sani mari , sfarc pronuntat si bun de supt , cur bun si numai bun de dat in el , pasarica fierbinte si dulce , buze moi si dulci , picioare ferme nu ca la toate aschilopatele de se balangene ca betele cand o iei in picioare pe la spate , tinute sexy la alegere , tocuri de ajunge cu fundul fix unde ai nevoie 🤗❤️🔞🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 18 minute, blonda_sexy28 a spus:

Bună dragilor , de mâine voi fii disponibilă în Sibiu pentru câteva zile.  Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp la nr.  👉0736692135👈 din pacate am pierdut vechea cartelă.  🤩😍🤩

Raportează  către pisicut  si schimba el nr din titlu. 

Link spre comentariu

La mulți ani dragilor! Să aveți un an împlinit și minunat 😊🤗😊

Țin să vă anunț că de mâine începând cu ora 10:00 voi fi disponibilă în Arad pentru câteva zile. 😍😍😍

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp la nr din titlu . Vă pupăcesc și vă aștept la mine cu mare drag. :* :* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...