Sari la conținut

Gabriela blonda 0754549698


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

Bună frumosilor , astăzi mă găsiți disponibilă până la ora 22:00 🥰

Locație : Avantgarden 😊 

❤Servicii :
💜Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
💜Normal DOAR protejat;
💜Finalizare corporală;
💜Finalizare orală ( în funcție de igienă);
💜Sex între sâni ;
💜Masaj de relaxare/ erotic;
💜Sex în diferite poziții;
💜69 ;
💜Finalizare facială (extra 50 lei);
💜French kiss (extra 50 lei);
💜Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 
❤Prețuri: 
💜 30 de minute - 150 de lei ;
💜60 de minute - 250 de lei .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

In sfarsit am reusit sa le vizitez pe Rebeca si Gabriela. Am incercat de mai mult timp sa le prind pentru un show, dar niciodata nu au stat pana in weekend sa le pot vizita. Astazi insa sau aliniat astrele si am avut ocazia sa le probez in tandem+showul lesby. Da, inca este de actualitate varianta de show lesby. Ce poti sa iti doresti mai mult decat 2 fete frumoase care sa iti acorde atentia lor, dupa ce sau sarutat intre ele si tot tacamul? Ei bine cand siau terminat showul au sarit pe mine, oral facut de Gabriela, Fk cu Rebeca, oral Rebeca, rasfatat cu pupici si sani de Gabriela, un mic trenulet cu oral. Am finalizat oral cu Gabriela in timp ce Rebeca ma saruta cu foc. Eu unul am fost multumit de prestatia fetelor, per total. Mai au cate ceva de pus la punct din vedere al showului, dar cum nu sunt prea multe fete in Sibiu care sa ofere asa ceva, macar incearca sa faca ceva altceva. Din cate am citit se mai pregateste un cuplu de fete pentru asa ceva. Sper sa reusesc si cu ele aceasi experienta frumoasa si cu ele. 
Daca vreti si voi, ar trebui sa va grabiti, fetele nu stiu cat mai stau in oras. Fetelor eu va multumesc pentru azi, ati fost superbe. Va pup.

  • Like 6
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
1 oră în urmă, angelmro a spus:

In sfarsit am reusit sa le vizitez pe Rebeca si Gabriela. Am incercat de mai mult timp sa le prind pentru un show, dar niciodata nu au stat pana in weekend sa le pot vizita. Astazi insa sau aliniat astrele si am avut ocazia sa le probez in tandem+showul lesby. Da, inca este de actualitate varianta de show lesby. Ce poti sa iti doresti mai mult decat 2 fete frumoase care sa iti acorde atentia lor, dupa ce sau sarutat intre ele si tot tacamul? Ei bine cand siau terminat showul au sarit pe mine, oral facut de Gabriela, Fk cu Rebeca, oral Rebeca, rasfatat cu pupici si sani de Gabriela, un mic trenulet cu oral. Am finalizat oral cu Gabriela in timp ce Rebeca ma saruta cu foc. Eu unul am fost multumit de prestatia fetelor, per total. Mai au cate ceva de pus la punct din vedere al showului, dar cum nu sunt prea multe fete in Sibiu care sa ofere asa ceva, macar incearca sa faca ceva altceva. Din cate am citit se mai pregateste un cuplu de fete pentru asa ceva. Sper sa reusesc si cu ele aceasi experienta frumoasa si cu ele. 
Daca vreti si voi, ar trebui sa va grabiti, fetele nu stiu cat mai stau in oras. Fetelor eu va multumesc pentru azi, ati fost superbe. Va pup.

Te-am lăsat să vezi pe pielea ta cît ești de prost ,MUISTULE.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 14 ore, angelmro a spus:

In sfarsit am reusit sa le vizitez pe Rebeca si Gabriela. Am incercat de mai mult timp sa le prind pentru un show, dar niciodata nu au stat pana in weekend sa le pot vizita. Astazi insa sau aliniat astrele si am avut ocazia sa le probez in tandem+showul lesby. Da, inca este de actualitate varianta de show lesby. Ce poti sa iti doresti mai mult decat 2 fete frumoase care sa iti acorde atentia lor, dupa ce sau sarutat intre ele si tot tacamul? Ei bine cand siau terminat showul au sarit pe mine, oral facut de Gabriela, Fk cu Rebeca, oral Rebeca, rasfatat cu pupici si sani de Gabriela, un mic trenulet cu oral. Am finalizat oral cu Gabriela in timp ce Rebeca ma saruta cu foc. Eu unul am fost multumit de prestatia fetelor, per total. Mai au cate ceva de pus la punct din vedere al showului, dar cum nu sunt prea multe fete in Sibiu care sa ofere asa ceva, macar incearca sa faca ceva altceva. Din cate am citit se mai pregateste un cuplu de fete pentru asa ceva. Sper sa reusesc si cu ele aceasi experienta frumoasa si cu ele. 
Daca vreti si voi, ar trebui sa va grabiti, fetele nu stiu cat mai stau in oras. Fetelor eu va multumesc pentru azi, ati fost superbe. Va pup.

Îți mulțumim frumos de vizita și pentru cele scrise. Te mai așteptăm cu mare drag ! Pupici dulci 💋💋💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Ăsta de mai sus, de cand si-a facut contul o recenzie sau o informatie nu a postat. In rest doar cerseala de poze la "pizda". 
Il inteleg pe undeva, motorina e 7 lei .....  150 lei numarul... laba e mokka. 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 1 oră, kurac a spus:

Ăsta de mai sus, de cand si-a facut contul o recenzie sau o informatie nu a postat. In rest doar cerseala de poze la "pizda". 
Il inteleg pe undeva, motorina e 7 lei .....  150 lei numarul... laba e mokka. 🤣

Asa titulara topicului ai și vro frumusețe sa îți faci laba pe pozele ei grase găsești peste tot 

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Mi-ați dat toți minus stați cuminți ca nu ma interesează de minusurile voastre ce va supăra adevărul ca am scris ca este grasa asa se vede în poze .

Sau poate port eu ochelari și nu vad bine 

EVITATI GRASA ASTA 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
Acum 23 minute, Distanta20 a spus:

Mi-ați dat toți minus stați cuminți ca nu ma interesează de minusurile voastre ce va supăra adevărul ca am scris ca este grasa asa se vede în poze .

Sau poate port eu ochelari și nu vad bine 

EVITATI GRASA ASTA 

Fratele meu...daca tie nu iti place, sau ai probleme cu ea...nu inseamna ca toti impartasesc parerea ta. Tu nu te mai du daca nu iti convine, ca altii isi poarta singuri de grija. Jugnirile nu isi au rostul. Spooooor! 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 4 minute, -jonny- a spus:

Fratele meu...daca tie nu iti place, sau ai probleme cu ea...nu inseamna ca toti impartasesc parerea ta. Tu nu te mai du daca nu iti convine, ca altii isi poarta singuri de grija. Jugnirile nu isi au rostul. Spooooor! 

Corect ai dreptate sunt care le plac și grasele sau aste proporționate rău pe mine mo deranjat ca noi dat aia atâtea minusurile și am crezut ca nu am văzut eu bine 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...