Sari la conținut

Gabriela blonda 0754549698


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Gabriela blonda 0754549698
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Fost de vreo saptaman doua, asa in trecere.

Am zis ia sa stantez o tzatzoasa, dupa poze am zis ca e mai pufoasa asa, inca e ok.

Deschid usa, avea ceva tocuri dar tot pitica era, grasa nu cum vezi in poze, vergeturi, colaci, tot tacamul.

Ma rog inca e tanara si draguta, dar slab rau. Moaca iar nu m-a inspirat. 

Personal doar pt o golire rapida si atat. Nu contest ca altora le place, treaba lor. Am vazut-o si pe colega ei, n-are rost sa comentez ceva, o fi de treaba, eu unul nu-s deloc curios.

 

Daca tot vreti o tzatzoasa macar cealalta, Alina e mai slaba, dar e pitica si aia.

Nu dati cu parul, strict parerea mea.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Făcut programare pe whatap și-a respectato dar și eu am confirmat un lucru ok sta cu tine în telefon pana intri în bloc 

Fraților nu se compara cu pozele din 2019 2020 am zis sa încerc o tzatzoasa după poze nu ma așteptăm să fie asa de flescaita plina de vergeturi și colăcei cu capetele carne de zici ca este piftie făcută de bunica .....sa ducă și ea la sala,solar o crema pe corp ......era în plm în capod dusu nu-l vizitează 

Nu zic nimik ca altora le place dar întra la categoria milf pentru mine de nota 4 ,5 maxim la banii ăștia ai ce fute pe degete mult mai calitate când face muie mârâie încet sa nu o audă iubi în caz ca dacă futi mai mult de 8 min începe asa mult tine la tine pai număru 2 ce mai facem dacă ți asa de mult 

Dar aveți mare grija ca are și pescalau negru cu ea și eu cred ca asta contează cum îl prindeți pe el în locație comportamentul se schimba eu lam văzut cum incerca să-și caute loc de parcare un Audi Q 7 XXXX mie scarba sa știu ca alimentez o femeie care are asa ceva în posesia ei .....

Eu zic ca DICOT O SA SE SESIZESE cum au fost prinse multe de prin urbea asta apropiata orasului 

  • Confuz 1
  • Minus 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, ionraion a spus:

Făcut programare pe whatap și-a respectato dar și eu am confirmat un lucru ok sta cu tine în telefon pana intri în bloc 

Fraților nu se compara cu pozele din 2019 2020 am zis sa încerc o tzatzoasa după poze nu ma așteptăm să fie asa de flescaita plina de vergeturi și colăcei cu capetele carne de zici ca este piftie făcută de bunica .....sa ducă și ea la sala,solar o crema pe corp ......era în plm în capod dusu nu-l vizitează 

Nu zic nimik ca altora le place dar întra la categoria milf pentru mine de nota 4 ,5 maxim la banii ăștia ai ce fute pe degete mult mai calitate când face muie mârâie încet sa nu o audă iubi în caz ca dacă futi mai mult de 8 min începe asa mult tine la tine pai număru 2 ce mai facem dacă ți asa de mult 

Dar aveți mare grija ca are și pescalau negru cu ea și eu cred ca asta contează cum îl prindeți pe el în locație comportamentul se schimba eu lam văzut cum incerca să-și caute loc de parcare un Audi Q 7 XXXX mie scarba sa știu ca alimentez o femeie care are asa ceva în posesia ei .....

Eu zic ca DICOT O SA SE SESIZESE cum au fost prinse multe de prin urbea asta apropiata orasului 

Scuza-ma s-a mutat Târgoviște la Sibiu sau? Măcar dacă tot ai 2 conturi încearcă sa nu mai fii analfabet dupa ambele ca ne dam seama repede știi ? Sa demodat faza cu denigrarea altora pentru a-ți merge ți-e “treaba” . Dacă erai băiat cu bun simț puteai sa îți expui părerea neplăcuta despre mine într-un mod cu puțin bun simț dar na , ce să ceri … 
Unde e sa îți dai cu părerea alta e sa te crezi la mahala . 
Acesta este ultimul răspuns pe care ți-l dau !

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am vizitat-o pe Gabriela la şederea ei anterioara. De fapt o vizitasem pe Rebecca, iar atunci am cunoscut-o si pe Gabi. Era gospodină, făcea mâncare, dar a stat si la masă cu mine si Rebe in care timp mi-a placut personalitatea ei. La a doua finalizare cu Rebe timpul mi s-a scurs şi, nu vrând sa ma grabesc, am decis să încerc o ora cu Gabi, ea fiind liberă.

Am trecut direct la actiune, noi cunoscândune deja. Ei bine aici am cam chinuit-o pe fată pentru o oră. Fata asta, pentru mine, este foarte frumoasă la trup si la minte. Are un atuu al ei diferit de al lui Rebe care este mai activă la actiune. Scuze pentru limbaj, dar pe Gabi pur si simplu îmi place sa o fut. Este voluptoasă in felul acela viril la femei, care m-a inebunit. Mi-a fost dragă fata asta mult, dar simțeam că nu ii prea place sa se fute cu ori şi cine. 😅

După vre-o 10-15 minute mi se părea că o cam inconveniez cu stamina mea, de parca ar fi vrut sa termin. Dar draga îmi era fata si mult vroiam sa mai fiu cu ea. Poate era ingrijorată că nu o să termin, sau că prea îi chinui păsărica. Nu ştiu. Oricum m-ă simțeam ca un băiat rău in prezența ei, dar am trecut peste asta. 😈 Ea a fost draguța şi m-a lăsat sa îmi fac damblaua.

Am finalizat eventual COB, doar că atât m-am încins la actiune incât a sărit laptele de la fundul ei pană la față. Am plătit extra pentru COF. 😅

Fraților, îmi place felul ei de a fi, şi chiar o cred frumoasă. Dar este o fire mai rezervată, nu o nimfomană in adevăratul sens al cunvîntului. Deci aveți grijă! Daca sunteți uşor dezamăgit când fata nu arată interesată de sex, aunt altele mai nimfomane. Eu nu am luat-o personal şi m-am simțit bine, dar sunt alții care sigur o vor lua personal.

Eu aş revenii cu drag. Din păcate nu sunt în țara la momentul de fața. Spor, Gabi. Urările mele de bine şi ție şi lui Rebecca. 😘

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 7 ore, siguros a spus:

Am vizitat-o pe Gabriela la şederea ei anterioara. De fapt o vizitasem pe Rebecca, iar atunci am cunoscut-o si pe Gabi. Era gospodină, făcea mâncare, dar a stat si la masă cu mine si Rebe in care timp mi-a placut personalitatea ei. La a doua finalizare cu Rebe timpul mi s-a scurs şi, nu vrând sa ma grabesc, am decis să încerc o ora cu Gabi, ea fiind liberă.

Am trecut direct la actiune, noi cunoscândune deja. Ei bine aici am cam chinuit-o pe fată pentru o oră. Fata asta, pentru mine, este foarte frumoasă la trup si la minte. Are un atuu al ei diferit de al lui Rebe care este mai activă la actiune. Scuze pentru limbaj, dar pe Gabi pur si simplu îmi place sa o fut. Este voluptoasă in felul acela viril la femei, care m-a inebunit. Mi-a fost dragă fata asta mult, dar simțeam că nu ii prea place sa se fute cu ori şi cine. 😅

După vre-o 10-15 minute mi se părea că o cam inconveniez cu stamina mea, de parca ar fi vrut sa termin. Dar draga îmi era fata si mult vroiam sa mai fiu cu ea. Poate era ingrijorată că nu o să termin, sau că prea îi chinui păsărica. Nu ştiu. Oricum m-ă simțeam ca un băiat rău in prezența ei, dar am trecut peste asta. 😈 Ea a fost draguța şi m-a lăsat sa îmi fac damblaua.

Am finalizat eventual COB, doar că atât m-am încins la actiune incât a sărit laptele de la fundul ei pană la față. Am plătit extra pentru COF. 😅

Fraților, îmi place felul ei de a fi, şi chiar o cred frumoasă. Dar este o fire mai rezervată, nu o nimfomană in adevăratul sens al cunvîntului. Deci aveți grijă! Daca sunteți uşor dezamăgit când fata nu arată interesată de sex, aunt altele mai nimfomane. Eu nu am luat-o personal şi m-am simțit bine, dar sunt alții care sigur o vor lua personal.

Eu aş revenii cu drag. Din păcate nu sunt în țara la momentul de fața. Spor, Gabi. Urările mele de bine şi ție şi lui Rebecca. 😘

 

 

Sogore cu dracu si reusit sa o stopesti de la fund până pe față? Mie nu-mi  iasă socoteala,  am intors-o pe toate partile si nu inteleg cum vine asta de la fund până pe față 🤣🤣🤣

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator Lelivree
Reputație: 0
Acum 37 minute, aditza12 a spus:

Sogore cu dracu si reusit sa o stopesti de la fund până pe față? Mie nu-mi  iasă socoteala,  am intors-o pe toate partile si nu inteleg cum vine asta de la fund până pe față 🤣🤣🤣

 

 

 

"s-ar fi proiectat din cur in pat, din pat in tatze din taze in umar, din umar inapoi in cracii, joc de glezne, joc de umeri inca o juma' de ora si dupa ceva timp urmarind urmatoarea relatie:

craci, umeri, tatze, craci, proiectie perete, inapoi craci, fatzaaaaa

plm.. ca nu stiu ce am debitat aici..

Dar daca m-am tot bagat in seama am fost si eu la duduitza aceasta acu ceva timp.

era prea pe fast fuck..

si am decis ca nu mai merg vad ca intre timp gutiz guitz..

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Lelivree
Reputație: 0
Acum 47 minute, aditza12 a spus:

Sogore cu dracu si reusit sa o stopesti de la fund până pe față? Mie nu-mi  iasă socoteala,  am intors-o pe toate partile si nu inteleg cum vine asta de la fund până pe față 🤣🤣🤣

Legenda spune ca:

 

"s-ar fi proiectat din cur in pat, din pat in tatze din taze in umar, din umar inapoi in craci, joc de glezne, joc de umeri inca o juma' de ora si dupa ceva timp urmarind urmatoarea relatie:

craci, umeri, tatze, craci, proiectie perete, inapoi craci, fatzaaaaa

plm.. ca nu stiu ce am debitat aici..

Dar daca m-am tot bagat in seama am fost si eu la duduitza aceasta acu ceva timp.

era prea pe fast fuck.. si am zis sa nu o depunctez atunci.

Dar vazand pozele recente  am zis  ca poate un pic de sala nu strica.

Ai numa vreo 25 de ani si gutiz guitz..

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
3 hours ago, aditza12 said:

Sogore cu dracu si reusit sa o stopesti de la fund până pe față? Mie nu-mi  iasă socoteala,  am intors-o pe toate partile si nu inteleg cum vine asta de la fund până pe față 🤣🤣🤣

😂😂

Nici nu stiu daca ar trebuii sa explic pentru că este prea off-topic, dar încerc. Statea pe o parte in pat, deci nu pe burtă si nici pe spate. Eu eram în picioare la marginea patului cu fundul ei spre mine, dar ea fiind sprijinită cu cotul avea torso si fața întoarse tot spre mine.

A fost necaz mare atunci. Unul la mână că nu se aştepta la asta şi s-o cam speriat, si doi la mână pentru că atunci trebuia să se spele iar pe cap. Stropul ăla mic m-a costat 50 de bănuți in plus, la dracu. 😔

  • Haha 1
Link spre comentariu

Bună, frumoşilor ! 💋
De mâine începând cu ora 12:00 voi fii  în Sibiu pentru cateva zile ! 🥰
🤗Locația va fii pe Strada Siretului nr 18🤗

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp și bineînțeles pentru fiecare programare voi cere confirmare cu 30 de min înainte ca totul să fie ok și pentru voi și pentru mine.💋💋🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna dragilor de astăzi sunt disponibilă în orașul vostru pentru câteva zile .💋

Locație : Strada Siretului nr 18 

Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe whatsapp la nr din titlu .

va pup si va aștept. 

Astazi am disponibilitate până la ora 22:00 .💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...