Sari la conținut

Gabriela blonda 0754549698


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Lasă-l yoyo că trebuia să o ia si pe Gabi la bîză că-i tot din Constanța.Eu cred că-i pestisor s-au (peștoaică)frustrat(frustată)și îi plăce să fie băgat si el în seamă

E gata, am scapat de el, daca mai apare o sa ne dam seama, weekend fain va doresc si fete faine :D

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Nu mă mai satur de fata asta :) am vizitat.o din nou pe Găbița. Toată acțiunea minunată ca de obicei. 10 pe linie , nimic de comentat doar că voi reveni de cate ori voi avea ocazia. Te pup Găbițo și din nou eu sustin urcarea ta în top :*

Link spre comentariu
Vizitator mpaulsib
Reputație: 0

Eu am sunat-o azi, mi-a vorbit destul de naspa, asa la zeflemea. In mijlocul conversatiei mi-a inchis. Am sunat inapoi presupunand ca s-a intrerupt desi nu cred. Mi s-a parut ca a raspuns altcineva asa care vorbea tot asa de rahat... Pana la urma am renuntat. Mi s-a parut ciudat...

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Am reajuns la Gabitza. Am ramas placut surprins ca de data asta a fost mult mai deschisa cu mine, m-am simtit la ea ca la o amica. Chiar si-a adus aminte de niste discutii avute cu ea la prima intrevedere .Am povestit una alta la inceput, in pauza si la final, evident din ora alocata ramanand timp si pt distractii pret de vreo 35-40minute.

Note?:

Igiena :10

ON: 10, asa cum stie Gabitza bine, cu schimbari de ritm, cu atentie si la zonele adiacente si evident prestat minute bune la rand fara sa obiecteze.

NP: 10, m-a surprins mai ales in mod foarte placut cu un LOT intens. Am cerut si beneficiat si de frumos sex intre sanii ei care pe mine cel putin ma atrag in mod deosebit. In rest, pozitii clasice gen misionar, doggy etc.

Implicare:10. Clar. A fost atenta la dorintele mele, in pauza dintre numere a stat lungita langa mine propunand sa imi faca un scurt masaj de revigorare, iar in timpul actului pupacelile ei pe corpul meu m-a activat in mod deosebit. Fiecare om are zone erogene diferite, iar ea chiar a nimerit cu brio unele din ele in cazul meu.

Din cate spunea cel putin o luna de zile nu o sa fie in bransa avand de rezolvat probleme familiale.

Cadoul ei,la fel: 100 cu 200 lei.Cred ca raportat la ce ofera este o optiune chiar de luat in calcul daca va mai reveni.

De revenit? in cazul meu, sigur!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Adresa și prețuri aceleași, v Milea acr

Nu si nu!

Nu stiu cand ai fost tu la ea dar tarifele sunt 150/250lei iar locatia e langa hotel Libra, blocurile alea noi.

Link spre comentariu
Vizitator fantasydream
Reputație: 0

Au mai fost și pe strada Țiglarilor 41 ultima data. S-au întors în zona Libra și cu o mica "scumpire". Că prețul la meditație tine pasul la inflație (deși acciza cică s-au modificat în jos)...oricum , merci de info

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Ultima data cand am fost la ea in  final de noiembrie 2019, tarifele erau 100 cu 200. Sa inteleg de la voi ca acum e 150 cu 250? Gabitza, ne poti face un update pe 2020 cu tariful si oferta de servicii ca sa nu mai existe dubiu intre colegii de forum?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...