Sari la conținut

Cuib Stefan cel Mare, Vera,0756370425


Postări Recomandate

   Salutare futaciosi de Cris !

         Tentat de anuntul din celebrul JBH ,, tânără atragatoare, blonda supla ofer companie discreta domnilor generosi.'' si dornic de a mai oferi niste lapţi domnisoarelor am si sunat si programat o sedinta. 

     Am ajuns in locatia indicata, Stefan ce Mare dincolo de Peny spre iesirea la pod  partea dreapta , undeva parter.

     Întampinat de o dsoara blonda platinata,alias Vera, 24 de ani conform celor spuse de ea, undeva la 165 cm, 45-57 de kg,  cu parul prins la spate, tinuta de lucru chilotei tanga gri si compleu panză gri care ii puneau, tinuta bine asortata cu pielea bronzată de solar, tatuată. 

M -a invitat intr o camera, bine aerisita, cu o mobila clasica mare si un coltar negru urias pe care te pot desfasura in linistite.

     Foarte amabila, m-a servit cu un pahar de pepsi si doua bombonici pe farfurioara. Foarte bine pănă aici, am apreciat complezenta si tratatia. Intrebat serviciile oferite si mi-a spus : ''sus sau jos'' un futai dupa preferinte 50 de lei fie oral fie norma protejat,100 de lei combitate protejate ambele. M-am intins pe pernitele roz de pe coltar si foarte dezinvolta imi spune sa fiu relaxat, si daca poate sa inceapa spunandu-mi ca pot sa ao ating , sa bag pana peste tot. 

       Am inceput sa o mangai pe sani, desi poate la o prima privire sunt inestetici, sa vad foarte vizibil urmele de la implaturi cu silicon, scoase intre timp, se vede in elasticitatea si forma sanilor, cicatricile foarte vizibile. Nu imi pasa pun mana, atimg delicat partile moi, pun mana la piersica ei cu labii mari si iesite in afara, o piersica nu foarte pe gustul meu ( vizual vorbind) da o piersica ce urma a fi penetrata. Epilata cam de2- 3 zile, nu foarte proaspata, dar fara a emana mirosuri ce sa-ti marcheze olfactiv celulele nazale.

       O suge foarte bine, se vede meseria, mi-a spus ca a lucrat in Germania, Italia si asta se vede atat la pat cat si felul in care trateaza un client. Oralul executat cum trebuie, chiar daca placerea era diminuata de pelerina ( nu face decat protejat totul). Dintii mari, are o gura mare numai buna pentru supt. Vera, unguroaica, rara avis in oras genul asta de nimfe, si cunoastem notorietatea si calitatile unguroaicelor in materie de sex. In timp ce mi-o sugea intreb cumva cu tenta spre o alta zona la fel de delicata si anume analul. La care : sigur fac si anal. Parca mi s-a intarit si mai tare in timp ce ma sugea si se uita in ochii mei. Intreb cat e tratatia in plus si imi zice inca 50 de lei. Rapid decartez un vultur ce zboara din portofel spre manuta ei intinsa. O i-au la un lady on top, sare de minune in bustean, se infige in el cu patos, o pun la un misionar si urmeaza o caprita in care i-o dau tare si adanc. Se infierbanta si ea si era rosie bine la fata punandu-si fata in perna roz, combinata cu mici gafaili ce ma incitau si mai tare. 

         O bateam cu palmele peste fundul ei mic si degetul meu explora punctuletul mic, anal, fara pic de par sau urme in zona. Radea infundat. O scot din piersica ei si delicat cu putina saliva, nu avea la indemana gel lubrefiant, o patrund in fundul ei mic. Just in heaven , o senzatie super in timp ce pistolul meu recula in curutul ei. O bag de cateva ori, o scot, eram in pozitie pe la spate. Imi spune sa ma intorc, putin parea sa ma grabeasca de ea, mi-o lua la frecat sa ma termin mai repede, insa ma feream sa ajung la apogeul seminal asa incat  incercam sa o conving sa ma lase sa ma termin in gura, nici vorba, ii zic pe sani, nu ca nu se poate. O i au la un misionar iarasi i-o bag tare, ma prinde de fund si ma impinge in ea in timp ce ma zgaria usor pe spate, dau de cateva ori si marele final in piersica ei in capison.

         Imediat se ridica, vroiam sa ma sterg, dar a venit ea si s-a ocupat foarte fin se delicat, stergand urmele si busteanul, apreciind chestia asta. Mi-a multumit ca am trecut, m-a intrebat daca m-am simtit bine, multumindu-i la randul meu pentru toata tratatia.Este proaspata in oras din cele spuse si ca a inceput de azi sa presteze aici.

       In alta camera ( initial ocupata de un alt confutador) mai e o tipa. Ma gandeam sa fac una mica si cu cealalta partenera de lubricitati, Vera spunandu-mi paote delicat, ma amuz acum ca e putin mai .. rotunjoara. Cand am dat sa ies, intre timp celalalt futacios parasise scena si vroiam sa o vad. Deschid usa de la camera celalalta si bruneta vorbea la telefon. Vera o roaga in ungureste sa sa ridice sa o vad si cand se ridica in toata splendoarea am impresia ca dau de Marele Gatsby. Un munte de om in toata maretia. Nicidecum, nu era genul meu, daca purtam o lupta corp la corp cu ea, eu fiind mai delicat, nu cred ca iesea prea bine pentru mine.

         Am parasit locatie satisfacut si cu zambetul pe buze. O experienta pe care o voi reedita poate cat de curand.

Cateva consideratii privind jurizarea:

Locatia :8 in camera, curat aeirisit cu spray, fara fum de tigara, nu era dezordine, baia nu am vizitat-o urmand sa ajung rapid  acasa pentru dus si revitalizare.

Fata- per aspect nu exceleaza foarte mult, corpul uzat, se vede, fata la fel, prea solarizata, sani cam varza nota mea aspect general 6/7. Imi plac slabutele asa incat compenseaza aici.

Sex- oral protejat - 9, atentie si la oo , mangaieri pe erectil, musca din corpul cavernos, oralul urca la mine printre cele mai bune in top 

       normal- 7,5 se implica, s-a mulat bine, insa nu prea imi place estetic piersica ei.

       anal- 9, dau nota pentru ca nu sunt multe fete in oras care fac si anal dar si pentru ca nu am simtit ceva olfactiv si cavernosul a iesit curat, teafar si nevatamat  din itinerariul anal. 

        GFE: e amabila, vorbeste politicos, nu a raspuns la alte telefoane dar vrea si sa te faca sa termini cat ma repede actiunea, asa ca nota mea va merge spre un 7.

       Preturi : in concordanta cu oferta all inclusive, merita, tarifare rezonabila

      Igiena- am sa-i dau doar un 7 avand in vedere ca nu cred ca sa fi facut dus inainte, iar dupa ce am plecat nu sun convins ca a mers la baie.

        Recomandare : pentru serviciile all inclusive ( chiar daca totul e protejat ) Hell Yeah !!!

Scule tari si lustruite cat mai des ! 

Numai bine, respecte.

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

Dupa o destul de lunga absenta din lipsa de nou si senzational, si o zadarnica incercare de a o bifa pe Delia, am ajuns cu greu la aceasta domnita unguroaica de culoare ( dupa accent de etnie) in cuibul sus amintit si  dupa multe incercari nestiind nici macar blocul in care sta exact.

In fine , descrierea e facuta de causticc, confirm cele spuse de el, fata blonda, cu tatuaj pe spate, bronzata dar si de la natura.

Actiunea:

Solicitat all inclusive, deci halatul inainte 150 lei, cca 40 minute cu OP,NP,AP.

M-am intins pe spate, am lasat-o sa faca un oral in genunchi protejat, executat cu profesionalism, am mai schimbat pozitii, inclusiv eu in picioare,ea in genunchi. Fara commenturi, incearca sa fie placuta.

Dupa cca 10-15 minute de oral, neavand datorita tressului si oboselii o erectie completa, am trecut la masturbare reciproca, sex normal pe la spate protejat si la urma sex anal protejat, executat doggy-syle, terminat destul de greu in caciulita, spalat, plecat. Am stat cca 35-40 minute. N-am cronometrat exact.

Fata amabila la sfarsit, la inceput m-a intrebat de ce nu vreau satraman 1 ora la 250 lei, 2 finalizari, stiam eu de ce...

Locatie : 7 (saracacios )

Aspect : 7 (sani ok, cu taieturi sub brat) 

Oral protejat : 9

Normal protejat : 8

Anal protejat : 9

GFE : 7

Nu e chiar pe gustul meu, dar servicii rezonabile la ce exista pe piata locala.

Puncte minus : suna telefonul incontinuu si nici macar nu era pe silentios.

De recomandat nu recomand foarte hotarat, e chestie de gust, fata a incercat sa fie amabila dar nu eram eu in cea mai buna dispozitie. M-am hotarat mai mult pentru sexul anal pe care le practica prea putine fete din urbea noastra.

Sa aveti spor la copulat !

  • Like 10
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

fratilor am vizitat si eu fetele.... vera o blonda cu kilometrajul dat peste cap( ca la masini) se vede pe ea ca e forjata rau, dar are un corp slim, frumos, fara kg in plus, sani mari frumosi, fund bestial, m a asteptat in ceva top transparent si chilotei tanga dar in papuci si nu pe tocuri(cred ca a uitat).. mi a zis 50 lei citezz "sus sau jos", totul protejat, i am propus sa facem oralul neprotejat dar nu neam inteles si nu am ramas.

am mai vazut o fata supraponderala in bucatarie care fuma nu am intrebat ce si cum pt ca nu m a interesat....

locatia un apartament cu o camera, simpla la parterul unui bloc de pe bld stefan cel mare vis a vis de penny si pizzeria amante.

hai noroc la toti....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe

a mai fost recent cineva pe la ea? eu am sunat si are telefon inchis..

Link spre comentariu

Vizitator Fater
Reputație: 0

Va salut.

 

Saptamana trecuta mi-a venit o pofta pentru ceva noutate, am rasfoit ziarul JB si am gasit anuntul Veri. Doream de mult ca sa trec pe la ea ,asa cand am observat ca a aparut anunt nou cu nr ei imediat am si sunat sa fa o programare. Am ajuns la locatia ei cu asteptari mari, dar sau nu era bine dispusa sau pur si simplu nu i-am fost simpatic.

Locatia e pe Stefan cel Mare, aproximativ 200m de la intersectia cu Transilvaniei. Vera, unguroaica de origine, e o blonda , solarizata bine, 24-26 de ani, aproximativ 165cm si 50 kg, sanii is cam lasati cu o urma mare de operatie pe partea stanga , pussy epilata cu labii mijlocii, fundulet ok.

Baia nu am vizitat, veneam de acasa si eram proaspat dusat. Am intrebat-o despre servicii, la care a venit raspunsul sec te sug si ma futi. atat! M-am asezat pe spate si ea cu o technica cu care pana acum nu prea m-am intalnit, a pus prezervativul pe ala micu cand inca chiar era mic de tot. Oral executat binisor, fara pasiune sau atentie la zonele adiacente, cu incercari de DT. La normal a venit ea deasupra cu spatele la mine. Se misca destul de bine dar nimic spectaculos. S-a obosit destul de repede si mi-a propus ca sa schimbam pozitia la doggy. Pozitia asta parca mi-a placut mai bine, in timp ce o pompam ea se uita in ochii mei si avea si ceva contre bune. Finalizat in caciulita, spalat si dus am fost. Timp petrecut la ea, aprox 25 de minute.

 

Note:

Oral: 6,5 - numai cu gumitza, fara pasiune, fara atentie la zonele adiacente

Normal: 7 - priviri perverse, accepta pozitii, vrea sa scape cat de repede de client

Locatie: 7,5 - pat mare un fel de coltar, curatenie, modest

Aspect: 6,5 - e cam uzata fata. Sani lasati, fund destul de ok

GFE: 2 - din oficiu

Pret: 100 ron/finalizare OP+NP, Anal nu mai face.

 

De recomandat NU o recomand, dar pentru vanatorii de trofee merita bifata.

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...