Sari la conținut

Dream Girl Back.


Postări Recomandate

Vizitator romuzica
Reputație: 0

Stai ca se apuca sa faca planul de marketing, schema tehnica, masuratori fizico-geografice, dureaza cateva zile ! :)

 

Ne comunica ea dupa aceea.

Link spre comentariu

    Buna ziua, din nou, tuturor,

Avand in vedere ca azi este o zi mai "speciala" si poate din cauza stresului cotidian multi dintre noi pierdem notiunea timpului si nu mai apucam 

sa dam importanta zilei in curs, m-am gandit asa:

In urma glumitei pe care au facut-o cei de la stiri cu cei 200 km de  autostrada pe care voiau mai intai sa-i inaugureze si abia apoi sa se apuce de treaba, m-am gandit ca ar fi un prilej bun sa fac si eu o glumita/pacaleala de 1 aprilie.

Nu mica mi-a fost mirarea sa constat ca muuulti membri n-au prins gluma si probabil au uitat ce zi este astazi -  cum am scris si mai sus.

Unii mai bucurosi, altii mai contrariati dar intr-un final trebuie sa lamurim lucrurile si sa nu lasam loc de alte interpretari.

So... dragi membri, treaba sta in felul urmator:  Dream Girl NU A REVENIT, a fost o gluma nevinovata de 1 aprilie prin care am vrut doar sa va mai descretesc un pic fruntile si pe aceasta cale vreau sa imi cer scuze tuturor celor care mi-au trimis PM uri si totodata sper ca nu v-ati suparat ... prea tare ... pe mine!  :blushing2

 

Sa aveti un inceput de saptamana minunat! 

     Va pup  :kiss3

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

    Buna ziua, din nou, tuturor,

Avand in vedere ca azi este o zi mai "speciala" si poate din cauza stresului cotidian multi dintre noi pierdem notiunea timpului si nu mai apucam 

sa dam importanta zilei in curs, m-am gandit asa:

In urma glumitei pe care au facut-o cei de la stiri cu cei 200 km de  autostrada pe care voiau mai intai sa-i inaugureze si abia apoi sa se apuce de treaba, m-am gandit ca ar fi un prilej bun sa fac si eu o glumita/pacaleala de 1 aprilie.

Nu mica mi-a fost mirarea sa constat ca muuulti membri n-au prins gluma si probabil au uitat ce zi este astazi -  cum am scris si mai sus.

Unii mai bucurosi, altii mai contrariati dar intr-un final trebuie sa lamurim lucrurile si sa nu lasam loc de alte interpretari.

So... dragi membri, treaba sta in felul urmator:  Dream Girl NU A REVENIT, a fost o gluma nevinovata de 1 aprilie prin care am vrut doar sa va mai descretesc un pic fruntile si pe aceasta cale vreau sa imi cer scuze tuturor celor care mi-au trimis PM uri si totodata sper ca nu v-ati suparat ... prea tare ... pe mine!  :blushing2

 

Sa aveti un inceput de saptamana minunat! 

     Va pup  :kiss3

Da ceea ce este in semnatura mai este valabil?

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

nu stiu.. s-a postat automat... :D

 

am robotel deasta de facut postari ...

 

 

LE: as ruga un admin sa imi stearga postarea de mai sus , nu vreau sa creez confuzie. departe de mine gandul asta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...