Sari la conținut

Ce varsta aveti?


Postări Recomandate

  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Vin cu o propunere.

Am vazut ca majoritatea userilor nu au cumpletat data nasterii cand s-au inscris pe forum, oare de ce?, este o rusine, sau vrem sa fim total anonimi?

Atunci cel putin sa se faca ceva in genul votului, adica.

 

Categorii de varsta:

 

Am sub 20 de ani

 

Am intre 20 - 30 de ani

 

Am intre 30 - 40 de ani

 

Am intre 40 - 50 de ani

 

Am intre 50 - 60 de ani

 

Am peste 60 de ani

 

Si fiecare sa voteze (anonim) din ce categorie face parte, cel putin asa sa ne dam seama cam cum stam cu media de varsta a membrilor acestui forum.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

42 ani 3 zile 7 ore...esti mai fosila ca mine :)))

Cine? eu sau generalu' Ratko?

 

Dino

Unii (printre care si eu) nu au completat pt ca tb pusa data completa

Zi luna an

Daca ar fi fost doar anul as fi completat fara probleme

Generale Ratko, perfect de acord cu tine! :clapp :hihat

Sa propunem sa se scoata ziua si luna din datele de la user.

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

@anonna, @blondynekiss, pentru voi oricum nu este obligatoriu caci nu va crede nimeni, unde ati vazut voi femeie care sa isi declare varsta reala? :laugh2

Toate femeile isi declara varsta pana la 40 de ani cam asa, am 37-38-39-39(40)-39-38-37-36 (adica fiecare an trecut de 40 se scade din 40, exemplu simplu de calcul, 43 = 40-3=37, corect?, nu-i asa ca sunt tare la matematica? :laugh2 ) si tot asa, cu cat imbatranesc cu atat declara mai putin, de aceea babelor li se mai zice si pustoaice :laugh2 .

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Toate femeile isi declara varsta pana la 40 de ani cam asa, am 37-38-39-39(40)-39-38-37-36 (adica fiecare an trecut de 40 se scade din 40, exemplu simplu de calcul, 43 = 40-3=37, corect?, nu-i asa ca sunt tare la matematica? :laugh2 ) si tot asa, cu cat imbatranesc cu atat declara mai putin, de aceea babelor li se mai zice si pustoaice :laugh2 .

Ma faci curioasa , sa vad   daca  o sa am curajul sa-mi declar varsta cand trec de 40. Momentan  chiar am 37 :D pe profil am declarat data de nastere reala :D

Link spre comentariu

42 de ani,estimat la 52 (de catre Afriq) :rax2 ,deseori ma simt de 28,alteori de +82,in pat "ca la  20 ani"...sper,inca multi ani,de-ar fi sa-mi moara candva,tot imi raman 10 degetele senzuale si o limba jucausa,cel putin la mine primeaza satisfacerea din plin a partenerei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...