Sari la conținut

Amira


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din cate am citit, pe langa oralul protejat nici sarutul nu este inclus in servicii? Am dreptate sau nu? Ca in cazul asta eu zic "pas" din start.

P.S. Spun "pas" pentru ca la felul in care arati (adica incredibil de bine) nu cred ca as putea sa trec peste asta. Mi-as dori neaparat sa te sarut si as fi total inhibat daca nu as face-o.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor

Perfecta din toate punctele de vedere. Insa eu am marota mea cu sarutul: sub nicio forma nu se poate include in meniu? Nici daca suntem cu toti dintii acasa, barbieriti, dati cu listerine, etc? Nu de alta, dar asa meriti sa fi sarutata :laugh2! Peste tot, inclusiv pe gurita.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Imi pare rau dar nu

Nu stiu cat de rau iti pare tie, insa mie sigur imi pare :laugh2. Mie si cred ca inca, virgula, catorva colegi de pe aici. Tomson cred ca e unul dintre ei. Daca ma insel, il rog sa ma contrazica.

P.S. Iti repsect decizia si raman la aceeasi parere: meriti sa fi sarutata peste tot. Asta incluzand si gurita :laugh2.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Perfecta din toate punctele de vedere. Insa eu am marota mea cu sarutul: sub nicio forma nu se poate include in meniu? Nici daca suntem cu toti dintii acasa, barbieriti, dati cu listerine, etc? Nu de alta, dar asa meriti sa fi sarutata :laugh2! Peste tot, inclusiv pe gurita.

 

nea nellule cam incep sa se adune fetele pe lista aia cu fete bune pe Tm care nu fac sarut :no2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

nea nellule cam incep sa se adune fetele pe lista aia cu fete bune pe Tm care nu fac sarut :no2

Stimați prieteni, începeți să îmbătrâniti și nu mai faceți față noilor vremuri, în profundă schimbare :P :giggle: Am mai spus-o, luați exemplu de la un tinerel ca mine și adaptați-vă ;) Schimbați buzele pe care le sărutați și nu veți mai fi refuzați veci  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Neahhhhh!! niciodata nea' Bolovane

 

noi oricum luam ambele perechi de buze la show, pt ca 2 perechi sunt mai bune ca una....

 

sa se adapteze ele  :laugh2

 

mai bine renunt la ON si merg pe OP numa' sa fie cu FK   :snap

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Neahhhhh!! niciodata nea' Bolovane

 

noi oricum luam ambele perechi de buze la show, pt ca 2 perechi sunt mai bune ca una....

 

sa se adapteze ele  :laugh2

 

mai bine renunt la ON si merg pe OP numa' sa fie cu FK   :snap

Te înțeleg și sunt de acord cu tine, chiar dacă mie îmi e suficientă o singură pereche de buze :) Adevărul e că îmi sunteți dragi, ăștia mari amatori de FK (mă rog, cu excepțiile de rigoare), și tocmai de aia îmi place să vă tachinez un pic, așa, de-a dracului ce sunt :giggle:

 

PS: Eu renunț la ambele, numai să fie cu...  :laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Neahhhhh!! niciodata nea' Bolovane

 

noi oricum luam ambele perechi de buze la show, pt ca 2 perechi sunt mai bune ca una....

 

sa se adapteze ele  :laugh2

 

mai bine renunt la ON si merg pe OP numa' sa fie cu FK   :snap

Asa gandesc si eu. In cazul unei fete frumoase, pot trece peste faptul ca oralul e protejat daca are inclus FK in meniu

 

Te înțeleg și sunt de acord cu tine, chiar dacă mie îmi e suficientă o singură pereche de buze :) Adevărul e că îmi sunteți dragi, ăștia mari amatori de FK (mă rog, cu excepțiile de rigoare), și tocmai de aia îmi place să vă tachinez un pic, așa, de-a dracului ce sunt :giggle:

 

PS: Eu renunț la ambele, numai să fie cu...  :laugh2

Cu ras sau ce, ca nu inteleg? :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...