Sari la conținut

Amira


Postări Recomandate

Vizitator justadick
Reputație: 0

Vrem sa ne băgăm pulile in tine

Ma, tu ai futut ceva pana acuma sau doar pe forum si tu? Ce dracu tot lasi comentarii de cacat pe la toate fetele fara niciun rost. Nu ai o recenzie si comentezi peste tot, dar ce com.uri, din alea de analfabet, 3 cuvinte si alea de prost gust.

Link spre comentariu

Din punctul meu de vedere trebuie sa fii de-a dreptul redus mintal sau rupt de orice realitate sau viața socială sa stai a scrii pe un căcat de forum ce faci tu cu o femeie în pat având în vedere că acea femeie de-abia așteaptă să pleci , acest comportament nu este al unui bărbat genul asta de persoane că voi se numesc lady boy . Ce gen de comentarii se scriu pe un site de acest gen ?

Link spre comentariu
Vizitator justadick
Reputație: 0

Din punctul meu de vedere trebuie sa fii de-a dreptul redus mintal sau rupt de orice realitate sau viața socială sa stai a scrii pe un căcat de forum ce faci tu cu o femeie în pat având în vedere că acea femeie de-abia așteaptă să pleci , acest comportament nu este al unui bărbat genul asta de persoane că voi se numesc lady boy . Ce gen de comentarii se scriu pe un site de acest gen ?

Mda.. sa zicem ca asta este parerea ta despre forum si membri, trecem peste ca na fiecare are dreptul la o parere personala. Intreb acuma si eu , de ce te.ai mai înscris aici?

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Din punctul meu de vedere trebuie sa fii de-a dreptul redus mintal sau rupt de orice realitate sau viața socială sa stai a scrii pe un căcat de forum ce faci tu cu o femeie în pat având în vedere că acea femeie de-abia așteaptă să pleci , acest comportament nu este al unui bărbat genul asta de persoane că voi se numesc lady boy . Ce gen de comentarii se scriu pe un site de acest gen ?

 

 

Mda.. sa zicem ca asta este parerea ta despre forum si membri, trecem peste ca na fiecare are dreptul la o parere personala. Intreb acuma si eu , de ce te.ai mai înscris aici?

 

Buna baieti, 

va rog sa pastram un limbaj civilizat si sa nu jicnim.

Va multumesc, o zi senina!

Bitchy

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Buna baieti, 

va rog sa pastram un limbaj civilizat si sa nu jicnim.

Va multumesc, o zi senina!

Bitchy

 

Fără jicniri, să fim cizelați în PLM!

 

Edit:

Și să mulțumim respectos pentru zile senine :) 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost la peste 10 saloane , fetele nici nu vroiam sa auda de asa ceva....poate am fost eu ghinionist...

Ai fost ghinionist si esti si in continuare ghinionist daca la 10 saloane ai fost si fetele de acolo zici ca nu au vrut sa auda de asa ceva... Eu ce pot sa iti mai zic, ca eu am salonul meu unde am reusit sa le combin pe maseoze, nu dau detalii aici care salon, sa nu fie probleme din cauza asta, cat despre tine, sa mai incerci si tu pana vei avea noroc... :))))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...