Sari la conținut

Anda pabusa Barbie 0728 797 248


Postări Recomandate

Da ce sa zic...am fost la Anda acum fiecare de preferinte...eu ma-m simtit bine....cu toate ca tinind cont ca Iza este cu 150 finalizarea si este ok.....diferente minuscule...simplu si Anda ar putea sa presteze la fel.....si cine considera sa pluseze...zile cu soare

Acush fa si tu un sacrificiu si fa o recenzie regulamentara ca sa trecem topicul la testate sa-l poata vedea toata lumea

  • Like 1
Link spre comentariu

Treceti l la testate...cred ca nu am fost eu primul dar totusi...este in locatie cu Iza ...arata mult mai bine ca in poze...ca locatie este curat ..ca servicii...fara anal...este full..cu masaj cu sarutari..cu oral fara....bun tare.....normal cu protectie in toate pozitiile fara comentari.....nu stiu mai multe la fata locului ...note...eu zic.10 pe linie...la bani 200 finalizarea. si oral sau unde vrei

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Cel din anunt este numarul , cine stie ce s a intamplat ea nu e obisnuita cu glume proaste cu mistouri si a mai patit si dinastea la noi in urbe . Posibil sa fii crezut ca esti vreun mistocar 😂🙉

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

De luni pana vineri de la 10 pana pe la 18 . Este 200 finalizarea masaj erotic , oral si normal , 400 ora cu 2 finalizari . Alte fantezii se diacuta la tel sau la fata locului .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...