Sari la conținut

Ayda prima data in Oradea


Postări Recomandate

Ayda este numele meu sunt o miniona roscata cu ochii verzi, prietenoasa si foarte vesela,ma-m hotărât sa va vizitez pentru câteva zile.Sper din tot sufletul sa ne înțelegem bn si sa cunosc cat mai mulți domni cu chef de nebunii.Serviciile mele sunt:

Oral neprotejat in funcție de igiena

Normal întodeauna protejat in cât mai multe poziti

Finalizare orală si corporală

Dominare soft( nu dețin jucării , dar putem improviza 😊)

Masaj de relaxare

Iar prețurile sunt :

30mn -150ron

1h-250ron (cu câte finalizări poți)

Finalizare orală -50ron (in plus)

Nu fac anal indiferent de suma oferită si nici sex neprotejat

Numărul meu de telefon este(0752) 915 376

Va pup dulce si abia aștept sa ne cunoaștem mai bine o zi frumoasa tuturor .

post-56881-0-67427300-1554373556_thumb.jpeg

post-56881-0-86286700-1554373592_thumb.jpeg

post-56881-0-36424900-1554373609_thumb.jpeg

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

wai de cand am pus ochii pe tine!!! ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜—😗😗 ai ajuns deja sau urmeaza sa vii? sper sa ne putem sincroniza pentru o intalnire!!

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

wai de cand am pus ochii pe tine!!! ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜—😗😗 ai ajuns deja sau urmeaza sa vii? sper sa ne putem sincroniza pentru o intalnire!!

scuze... acuma am vazut ca ai anunt activ pe publi, deci esti deja aici :) ... sper sa ramai si pe weekend :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Bine ai venit. Am mai vorbit când erai în Mureș dar nu ne-am sincronizat. 🙄Ești singura sau ai colega? ÃŽn ce zona ai locația?

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Bine ai venit. Am mai vorbit când erai în Mureș dar nu ne-am sincronizat. 🙄Ești singura sau ai colega? ÃŽn ce zona ai locația?

Mulțumesc , da am o colega iar ca locație sunt in cartierul Prima ( Luceafărul) . Te pup

😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Hello lume! Proaspat iesit de la Ayda. Timpul nu-mi permite sa ma pierd prea mult in detalii ca de obicei, dar vreau sa impartasesc cu voi o parte din cele imtamplate. Programare respectata la minut de ambele parti. M-a dirijat telefonic la locatie. Ajuns sus, imi deschide usa o fata simpatica, vorbareata. Dezbracata arata bine. Sani bine proportionati, fund frumos, prunita faina si stramta. Incepe cu un oral bun, cu artificii, pana se trezeste animalutu. Montat cauciucus, lot cu miscari lascive si schimbari de ritm, foarte placut. Trec eu deasupra, pozitie in care am finalizat dupa cateva minutele. Apropo, geme foslarte frumos, ii place.

Oral 9

Normal 9

Aspect 9

Gfe 10

Locatie 10 cartier prima

E placuta fata, chiar merita vizitata.

Cam in graba recenzia, dar sper sa va fie de ajutor.

Toate cele bune.

Multumesc, Ayda

  • Like 4
Link spre comentariu

Hello lume! Proaspat iesit de la Ayda. Timpul nu-mi permite sa ma pierd prea mult in detalii ca de obicei, dar vreau sa impartasesc cu voi o parte din cele imtamplate. Programare respectata la minut de ambele parti. M-a dirijat telefonic la locatie. Ajuns sus, imi deschide usa o fata simpatica, vorbareata. Dezbracata arata bine. Sani bine proportionati, fund frumos, prunita faina si stramta. Incepe cu un oral bun, cu artificii, pana se trezeste animalutu. Montat cauciucus, lot cu miscari lascive si schimbari de ritm, foarte placut. Trec eu deasupra, pozitie in care am finalizat dupa cateva minutele. Apropo, geme foslarte frumos, ii place.

Oral 9

Normal 9

Aspect 9

Gfe 10

Locatie 10 cartier prima

E placuta fata, chiar merita vizitata.

Cam in graba recenzia, dar sper sa va fie de ajutor.

Toate cele bune.

Multumesc, Ayda

Mulțumesc de vizita , m-a bucur ca te-ai simțit bine 😘😘😘😘
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Ayda mie să-mi spui unde să-ți las recenzia, poezia.... (orașul unde vei sta mai mult) 😀 Multumesc & foarte Pup!

O fetita incantatoare. Păcat ca nu sta mai mult.

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Ayda mie să-mi spui unde să-ți las recenzia, poezia.... (orașul unde vei sta mai mult) 😀 Multumesc & foarte Pup!

O fetita incantatoare. Păcat ca nu sta mai mult.

Unde îți face plăcere , te pup 😘😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...