Sari la conținut

Andreea blonda ‭0759584723


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Ba... mai incet. Am incercat azi de x ori sa o prind si ba suna ocupat ba nu raspunde :slap2

Si sms ti-am trimis mai blonduta....WTF? Nici chiar asa mai baieti ca o uzati, isi face plinul si pleaca.... Mai usor sa prinda toata lumea :crazylove :hihat

mai incearca... si eu foarte greu am dar de ea...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

mai incearca... si eu foarte greu am dar de ea...

Apoi draga ttm eu nu am timp sa  stau toata ziua pe tel pt o puicuta blonda cu pulitele :laugh2 ...aaa pulpitele tatuate. Mai bine le zicem ciocanele daca tot e vorba de o puicuta tanara. Oricum daca merge prea greu programarea am tendinta sa ma enervez si sa adun frustrari, deci mai bine nu ajung decat sa ajung foarte greu si sa o iau la smotocit de-i sar penele.... aaa ciupelit e termenul de specialitate parca :laugh2 Voiam doar sa o pup si eu putin pe la imbinarea ciocanelelor si sa-mi infig vreo 45 de min rotisorul intransa - mie imi plac bine facute puicutele :slap2 ,rumenite la foc incet.... :clap2

Apropo e singura in cuibar? Si unde naiba e cuibaru asta ca io bloc pe strada aia n-am vazut... Cumva blocurile alea din mijlocul campului unde am facut offroad cand am vrut sa-i fac prima vizita la Simona aia cu pestele cel mai scriitor de pe forum? :crazylove

De aceea imi e mie drag forumul asta.... cand nu prinzi loc la futut si principalele puicute sunt plecate pe acasa sau fac outsourcing la Cj poti macar sa te distrezi cu prieteni :clap2

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

tu stii fratele meu cum ai timp sa stai la telefon sa incerci... eu doar ziceam, locatia este pe matei corvin, cum treci de peco smo, prima straduta pe dreapta, la prima impresie pare ca nu o sa ai nici o conditie, dar apartamentul este lux... si este singura in locatie spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Bună dragilor, îmi cer scuze că nu pot să lucrez, dar sunt răcită cobza(frisoane, dureri de gât, febră..) sper sa imi revin pe diseară, sau dimineață. Va urez o zi frumoasă

Sper sa mai vii pe la noi (eu in weekend mai greu, sapt viitoare am deja programari in alte orase :crazylove)... 4 zile am incercat sa te sun la diverse ore... greu cu tine mai fata. :slap2  Planuiam sa-mi iau abonament dar daca nu apuc sa te cunosc.. :innocent

Sanatate iti dooresc si poate ar fi bine sa fii mai selectiva :innocent

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Sper sa mai vii pe la noi (eu in weekend mai greu, sapt viitoare am deja programari in alte orase :crazylove)... 4 zile am incercat sa te sun la diverse ore... greu cu tine mai fata. :slap2  Planuiam sa-mi iau abonament dar daca nu apuc sa te cunosc.. :innocent

Sanatate iti dooresc si poate ar fi bine sa fii mai selectiva :innocent

Iatz ma - nu tzam zas cai buna ! ! ! :P trust me ! ! ! - 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Dragilor, ne vedem pe săptămâna viitoare, mi-au venit problemele lunare va pup, săptămâna frumoasă va doresc

 

Bună :)

Azi ești de găsit?

Am drum prin zonă :) 

Link spre comentariu

Am fost la ea saptamana trecuta. Locatie usor de gasit, blocurile vechi de dupa benzinare. Fata arata bine la corp, slabuta si bronzata, sanii mici. Atitudinea lasa putin de dorit, cel putin cu mine era grabita si cand i-am spus sa schimbe pozitia a doua oara a zis ca “deja o enervez”. Per total nota 8.

Poate as mai veni doar pt un fast fuck, decartat 100Lei.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...