Sari la conținut

Adelina - o fata super draguta. 0753638712


Postări Recomandate

Vizitator iberiku
Reputație: 0

Salutare! 

Deși eram cam indecis dacă sa o vizitez sau nu pe  Adelina, după ce am citit pe aici ca ar fi foarte slaba, dar pentru ca eram curios de sânii aia siliconati, pana la urma m am hotărât și am vizitat o azi. 

Sunat și stabilit întâlnirea în 30 min. locatia undeva pe mioritei, vizavi de lidl ul de la gara. 

Nu știu cum se prezenta înainte, dar acum arata foarte bine, exact cum îmi place mie. Mi a zis ca a pus 11 kg pe ea de când s a lăsat de fumat, acum are 59 de kg  și e foarte mulțumită de ea. 

Tipa e înaltă în jur de 1 75, picioare lungi, sanii foarte faini siliconati, bronzata la solar, drăguță la fața,  chiar mi a plăcut de ea, e foarte vorbareata și lipicioasa. 

Am optat pentru o finalizare on +np 100 leusteni  achitati  la început, îmi pare rău că nu am  luat o ora. 

Acțiunea a început cu un oral destul de bun, umed dar cam scurt, fără priviri în ochi și atentie la bijuterii, dar s a așezat într o poziție interesanta asa încât sa ma pot juca cu păsărica ei fapt care mi a distras destul de mult atenția de la oral, are o păsărica foarte faina .

După montat caciulita și a urcat peste mine în Lady on top unde se mișca foarte bine, timp în care am testat silicoanele. Le am dat nota 10

Dupa schimbat în doggy style unde am și finalizat după nici 5 minute din cauza priveliștei... 

Se vede ca are experienta, mi a zis ca a mai lucrat și prin străinătate. 

Note mari (subiective) 

On 8  cred ca poate mai mult, data viitoare vreau sa încerc și cu cim sa vad dacă știe care i treaba

Np 10

Aspect fizic 10.                                                        fata 8

Igiena  9

Atitudine 10

Locatie 7

Gfe 8 spre 9

Door to door vre o 20 min

Clar de revenit sper sa mai ajung o data la ea pana marți ca pleacă din Bc

Spor la curvasareala! 

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0

Am vizitat o astăzi din nou pe Adelina. În timpul săptămânii nu prea am timp și am vrut sa fiu sigur ca o mai prind o data pana pleacă. 

 Nu prea am ce adauga față de data trecuta. Programare respectata fără probleme. 

Am optat tot pentru o finalizare on +np dar cu finalizare orala 150 ron

A început din nou cu oral, după pus prezervativ, trecut ea deasupra unde era sa ma termine, iar scopul meu era sa îmi dau drumul la ea în guriță, asa ca ii spun sa se oprească. Adevărul e ca la normal te fute calumea, e punctul ei forte. 

Trecut iar la oral cu ceva artificii în plus fata de data trecuta, finalizare cim unde nu e chiar ceea ce vreau eu, as spune cam de nota 8

Eu o sa o mai vizitez de câte ori am ocazia când mai revine în Bc

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Prima recenzie pe care o las.

am vizitat-o de curand pe domnisoara,  intrat in apartament .  (destul de intuneric )

Ca servicii ON foarte slab si foarte scurt - nota 5 ca sa fie de trecere si sa nu ma razgandesc -nimic deosebit (poate doar pozitia in care presteaza)

Girlfriendexperience -7 (poate mai mult , dar eu nu caut asa ceva )

NP -7 pentru funduletul cu Cărnită moale

aspect -7

halat 100 de lei

de revenit??? cu siguranta NU  

imi pare rau  - implicare 0

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
La 17.03.2021 la 13:52, catalinjbs a spus:

Prima recenzie pe care o las.

am vizitat-o de curand pe domnisoara,  intrat in apartament .  (destul de intuneric )

Ca servicii ON foarte slab si foarte scurt - nota 5 ca sa fie de trecere si sa nu ma razgandesc -nimic deosebit (poate doar pozitia in care presteaza)

Girlfriendexperience -7 (poate mai mult , dar eu nu caut asa ceva )

NP -7 pentru funduletul cu Cărnită moale

aspect -7

halat 100 de lei

de revenit??? cu siguranta NU  

imi pare rau  - implicare 0

 

Eu nu am vizitat fata, dar am urmarit topicul ei... si ce pot sa zic? Oare si-a schimbat atitudinea sau s-au invatat pestii concurenti sa iti faca conturi in avans cu un an? 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:City
  • Oras:City
La 17.03.2021 la 13:52, catalinjbs a spus:

Prima recenzie pe care o las.

am vizitat-o de curand pe domnisoara,  intrat in apartament .  (destul de intuneric )

Ca servicii ON foarte slab si foarte scurt - nota 5 ca sa fie de trecere si sa nu ma razgandesc -nimic deosebit (poate doar pozitia in care presteaza)

Girlfriendexperience -7 (poate mai mult , dar eu nu caut asa ceva )

NP -7 pentru funduletul cu Cărnită moale

aspect -7

halat 100 de lei

de revenit??? cu siguranta NU  

imi pare rau  - implicare 0

 

susțin ce a spus colegu, e pe fast, am fost de 2 ori, dar nu mai merg 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

A revenit, e intr-o forma de invidiat: bronz, carnitza, funduletz, talie. Silicoanele la locul lor. 
Foarte placuta pe toata durata vizitei. Mult peste aprecierile anterioare de pe forum. Locatia discreta pe 22 Dec, apartament nou.

Merita pe deplin titlul topicului, doar numarul trebuie reactualizat.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
4 hours ago, cougar said:

A revenit, e intr-o forma de invidiat: bronz, carnitza, funduletz, talie. Silicoanele la locul lor. 
Foarte placuta pe toata durata vizitei. Mult peste aprecierile anterioare de pe forum. Locatia discreta pe 22 Dec, apartament nou.

Merita pe deplin titlul topicului, doar numarul trebuie reactualizat.

 

hm... si-a dat seama ca nu poate forta mult cu fast forward? sau era generoasa in ziua aia doar cu tine. Cam asa cu optimismul asta...conceptia GRESITA ca viata va devenii brusc corecta, Doar cu tine:)). Deosebit de daunatoare ca mentalitate... mai ales pentru Bacau, Onesti, Roman,Piatra neamt... toate zonele bune unde ghinionul e cronic si ruperea de realitate e ...stridenta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
17 hours ago, indragostitul said:

Mah nene ne traduci ce ai dorit a spune? Multam .

vad ca limba romana va scapa efectiv... va evita. Ce e atat de neclar? Nu sunt aceleasi cuvinte din care dai bacalaureatul? OK... facem serviciu social si educam la tine. Inainte de postarea ta plina de lauda... daca vezi 2-3 pagini inapoi in timp... domnisoara in cauza era laudata doar ca arata ca in poze... ca nu umbla cu poze false...si atat. Se grabea si oferea servicii sub standard. De asta e asa stridenta lauda ta la adresa ei. Ori i-a fost mila, ori era generoasa cu primul venit ca profesorii la examene... pana nu apasa sictirul si oboseala... ori tipa si-a revizuit atitudinea si a inceput sa faca ceva mai calitativ. Desi... greu de crezut, dupa doar cateva saptamani... mai ales cand banii curgeau si tepuind fraierii. Optimismul pe care il inspira postarea ta e daunator... in contextul societatii actuale bacauane... pusa pe japca mai tare ca oricand. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 53 minute, Redeemer77 a spus:

vad ca limba romana va scapa efectiv... va evita. Ce e atat de neclar? Nu sunt aceleasi cuvinte din care dai bacalaureatul? OK... facem serviciu social si educam la tine. Inainte de postarea ta plina de lauda... daca vezi 2-3 pagini inapoi in timp... domnisoara in cauza era laudata doar ca arata ca in poze... ca nu umbla cu poze false...si atat. Se grabea si oferea servicii sub standard. De asta e asa stridenta lauda ta la adresa ei. Ori i-a fost mila, ori era generoasa cu primul venit ca profesorii la examene... pana nu apasa sictirul si oboseala... ori tipa si-a revizuit atitudinea si a inceput sa faca ceva mai calitativ. Desi... greu de crezut, dupa doar cateva saptamani... mai ales cand banii curgeau si tepuind fraierii. Optimismul pe care il inspira postarea ta e daunator... in contextul societatii actuale bacauane... pusa pe japca mai tare ca oricand. 

Vaii unde era Mihai Eminescu cred ca ai greșit site baiatu o dai in niste texte si explicații fanteziste care nu prea isi au rostu,a dat si @cougaro recenzie ai intervenit tu care nu a ințeles nimeni unde vrei sa ajungi.

 

Link spre comentariu
  • Oras:in paradis
  • Oras:in paradis
1 hour ago, Redeemer77 said:

vad ca limba romana va scapa efectiv... va evita. Ce e atat de neclar? Nu sunt aceleasi cuvinte din care dai bacalaureatul? OK... facem serviciu social si educam la tine. Inainte de postarea ta plina de lauda... daca vezi 2-3 pagini inapoi in timp... domnisoara in cauza era laudata doar ca arata ca in poze... ca nu umbla cu poze false...si atat. Se grabea si oferea servicii sub standard. De asta e asa stridenta lauda ta la adresa ei. Ori i-a fost mila, ori era generoasa cu primul venit ca profesorii la examene... pana nu apasa sictirul si oboseala... ori tipa si-a revizuit atitudinea si a inceput sa faca ceva mai calitativ. Desi... greu de crezut, dupa doar cateva saptamani... mai ales cand banii curgeau si tepuind fraierii. Optimismul pe care il inspira postarea ta e daunator... in contextul societatii actuale bacauane... pusa pe japca mai tare ca oricand. 

Bravo, ai trecut bacalaureatul. Noi astia , prostimea, iti uram mult succes la futut si la facut tatuaje (sper sa nu gresesc dar cred ca tu erai cel care a deschis topic cu tatuaje). 

Ps. N-am inteles care e postarea mea lautativa si unde e optimismul din aceeasi postare.

Ps1. Ceva ma face sa cred ca prezenta ta pe acest forum nu prea are legatura cu viata de curvar

Ps2. Nu, nu imi mai raspunde caci m-am lamurit, eu ma opresc aici.

Succes

Link spre comentariu

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Doar pentru Redeemer77, apreciez ca esti educat si meriti sa raspund: aprecierile mele fata de Domnisoara au venit pentru ca am fost tratat corespunzator, ca o profesionista.

Daca ai fost dezamagit de ea in trecut te sfatuiesc sa-i mai acorzi o vizita, daca nu ai vizitat-o cred ca trebuie incercata.

Un ultim sfat, daca e permis, nu o musca prea tare de sfarcuri sau labii ca-i place incet.

Spor la futut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...