Sari la conținut

Adelina - o fata super draguta. 0753638712


Postări Recomandate

Vizitat d’soara, o prezenta foarte placuta, draguta si amabila, notele dupa cum urmeaza:

NP - nu am practicat (dar urmeaza sa revin pentru asta)

ON - 9

Aspect - 9,5 - este slabuta, silicoane si corp super misto, chiar si la fata e dragutica.

Atitudine - 10

Igiena - 10

Locatia - 6 - este naspa locatia, pe langa lidl de la gara. Baia la fel, e naspa tare, doar m-am igienizat rapid si sters cu prosop de hartie.

GFE - 10 (m-am simtit ok in prezenta ei, este joviala si placuta)

De revenit - da pentru fată - nu pentru locatie! (ar trebui un upgrade la locatie, Adelina!)

 

Spor, mai flăcăi!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Curios dupa ce am citit din partea colegilor, m-am decis sa o vizitez pe Adelina. Am fost dezamagit din mai multe puncte de vedere:

-este foarte slaba (la propriu), adica este gen Auschwitz, cu picioare lungi si incredibil de subtiri, trasa ca prin furtun, tatuata. Singurul lucru atragator este perechea de sani siliconati.

-are o fata cabalina, (de asteptat de altfel de la o fata inalta, circa 1,75 m), cu dinti incalecati si nas lung 

-carnea foarte moale pe ea, nu are nici un pic de muschi, doar ceva moale, senzatie de gelatina

-servicii modeste, adica oralul cam prea rapid, fara mangaieri, fara artificii, fara atentie la oute, fara alintaturi, miscari mecanice de dute-vino ca sa termin cat mai repede.

-taxa suplimentara pentru CIM, adica +50 lei. Am spus pas.

-locatie foarte modesta, miros de tigara in camera, cearceaf neschimbat, fara papuci pentru baie

-era racita, ii curgea nasul si totusi presta (foame mare de bani).

Totusi s-a straduit cat de cat sa faca ceva, am finalizat intr-un tarziu pe pieptul ei cu ajutorul mainilor ei.

Nu recomand (decat de Halloween!). Nu am nimic cu ea, asta e fizicul ei, dar eu prefer femeile cu forme mai rotunjite.

Locatia pe langa Lidl de la gara, s-a mai scris, programare telefonica respectata de amandoi. La oral are o pozitie interesanta, care iti da posibilitatea sa o mangai pe pasarica in timp ce ea o suge, dar cam atat pozitiv.

Note slabe, intre 6 si 6,5.

Sa auzim numai de bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Am fost si eu la domnisoara.

Experietnta a fost ok, dar nu extraordinara. Poate  ca nu am rezonat cu ea cum a fost cu altele.

Fara FK sau sarutari. Un oral bun si normal ok. 

In partea pozitiva e destul de comunicativa, deschisa si fara "talente". E frunoasa slim , siliconata deci intr-un cuvant cea ce declara ea.

Inca o prefer pe Mona in BC dar ca alternativa e ok. 

 

Sa zicem ca nota generala a fost 7.5-8. 

150 de ron nr.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Va salut! Am vizitat-o pe Adelina zilele trecute. Programare telefonica cu cateva ore inainte, a zis sa o sun cu 10 minute inainte sa ajung. Cand am sunat-o, m-a rugat frumos daca pot sa o mai astept 15-20 de minute. Nu ma grabeam asa ca nu a fost o problema din partea mea. M-a sunat ea cand a fost gata si m-a indrumat catre locatie. Locatia bine cunoscuta de langa Lidl-ul de la gara, nimic deosebit la locatie dar nici ceva de obiectat. Ajuns la ea am fost condus direct in dormitor unde m-a intrebat cat vreau sa stau, i-am inmanat cadoul din proprie initiativa, fara sa il ceara ea inainte. Am inceput cu un ON destul de bine executat, cu ceva atentie si la imprejurimi. Trecut la NP unde am schimbat cateva pozitii, nu te grabeste, mangaieri pe corp. Dupa actiune am mai stat la tigara si pot sa confirm ca Adelina chiar este o fata vorbareata si care stie sa te faca sa te simti bine in preajma ei.

 

Locatie: 7 bloc vechi, destula activitate prin jurul blocului

 

Aspect fata: 8 slim ceea ce mie imi place, destul de draguta si la fata

 

Igiena: 10 nimic de obiectat aici

 

Atitudine: 9 nu e GFE dar de face sa te simti bine in compania ei

 

ON: 9

 

NP: 8.5

 

Cadou: 100 pt o finalizare

 

Timp DtD: aproximativ 30 de minute

 

Per total eu am fost chiar foarte multumit de ceea ce ofera. Avand in vedere piata actuala din Bacau cred ca Adelina este o optiune de luat in serios. Cand o sa mai am ocazia o sa revin pentru o ora.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...