Sari la conținut

Blonda focoasa❤️❤️❤️Garantez poze reale 100% ❤️❤️❤️


Postări Recomandate

  • Oras:piata alba iulia
  • Oras:piata alba iulia

Ofer sex total si neprotejat ️Oral neprotejat ️Sex anal

100 lei finalizarea

200 ora

locatie bulevarul Unirii

Pentru mai multe detalii sunati la nr:075744157

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ofer sex total si neprotejat ️Oral neprotejat ️Sex anal

100 lei finalizarea

200 ora

locatie bulevarul Unirii

Pentru mai multe detalii sunati la nr:075744157

Numarul este incomplet! ai putea sa mai postezi odata numarul ?

Link spre comentariu

Vizitator iahim7
Reputație: 0

Buna ziua !

Am fost la Sandra (așa iși spune) acum 2 săptămâni.

 

Am sunat la nr. 0725744157, domnișoara a răspuns și a explicat cu o voce gen "vino aici" serviciile după care am stabilit o programare peste o oră, care a fost respectată.

 

Am ajuns in zona, pe bd. Unirii vis-a-vis de Zepter și după explicațiile inerente am urcat.

Sandra mă aștepta cu ușa întredeschisă, echipată doar cu o pereche de chiloți negri.

După ce am intrat în locație a explicat că pe același palier mai profeseazå 2 fete care îi ademenesc futacii și de aceea îi așteaptă în ușă.

LOCATIA: 8 (baie curatå, cearceaf prospăt schimbat, de menționat că era ora 08.00)

 

Fata, în vârstă de 25-30 ani, este înaltă (apox. 1,75 m), blondă, subțirică, are talie frumoasă, picioare zdravene, un fund foarte frumos și sâni nr. 3 puțin lăsați și plini. Fără a fi o frumusețe, mie mi.a plăcut. Este simplă și naivă.

ASPECT: 7,5-8

 

Am readus în discuție serviciile (dunt totale) și ne.am dezechipat.

 

Nu am făcut đuș deoarece eu venisem aranjat de acasă iar Sandra mirosea a săpun și încă avea apă pe spate (abia ieșise din duș, iar când am trecut pe lângă baie am simțit zăpușeala și umiditatea).

Totuși chiloții, de culoare neagră, par a face parte din ținuta de prezentare și mi-au părut cam iziniți (probabil nu a existat timpul necesar pentru spălat/uscat și probabil nu există schimburi).

Oricum nici un miros suspect.

IGIENA = 9

 

ACȚIUNEA:

A debutat cu un oral, neprotejat, slăbuț, ajutat puțin de mâna care nu mi-a făcut deloc plăcere.

După ce am pus soldatul în poziția "drepți" am continuat cu normal protejat în poziția misionar, am schimbat în mama iezilor și din aceeași poziție am finalizat in fund.

Nu comentează la poziții, stă cum o pui, îți face poftele, dar este anostă și nu are nici urmă de complezență/pasiune (mimată sau nu).

 

ORAL = 4

 

NORMAL = 6 (este oarecum atrăgătoare dar fuți o gaură caldă)

 

ANAL = 8 (stă cum o pui, nu comentează la mărime sau intensitatea acțiunii)

 

CADOUL = 150 ron pentru o finalizare, 30 min, sex total. Există si varianta la 250 ora.

 

Pe timpul întâlnirii a sunat telefonul intr-una (era pe vibrații), s-a abținut cu greu să nu răspundă dar totuși se poziționa a.î. să-l observe. Imediat ce activitatea s-a încheiat, nici nu s.a șters că a și început să răspundă (ocazie cu care a revenit vocea mieroasă).

 

DE REVENIT

Da dar numai pentru aspectul curului când stă în poziția rabatat.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...