Sari la conținut

Anna - 0759750498


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Tot incerc de doua zile

Apeluri

Sms

Si nimic

Asa am pățit și eu, insistă și o să ți răspundă, suna la intervale de jumătate de oră, ea nu răspunde înapoi pentru siguranța celor cu radare, bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , am facut si eu doua vizite posesoarei acestui topic prima doar o finalizare 150 de lei a doua o ora 250 de lei . Locatia circumvalatiuni langa Ing . Locatie ap cu doua camere cred ,are colega . Eu pot sa recunosc ca am ramas placut impresionat de calitatea servicilor cat si de sinceritatea fatei . Ca si aspect fizic este frumoasa, draguta , simpatica ...Este sincera si cred ca ii face placere sa aibe ea controlul

Legat de oral eu nu cred ca nu stie si este asa de neexperimentata insa nu ii face placere sa il faca . Dupa cele doua vizite cred ca am intinerit cu 5 ani asta datorita ei si a felului de a fi. Ii multumesc pe acesta cale pentru acele momente si pt si sinceritate. De recomabdat DA ,CLAR de revenit imi pare rau ca am plecat din Tm . Numai bine .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cu respecte, domnilor! Numai ce am iesit de la “Annaâ€... Ma asteptam sa fie timida, dar e super timida! Si daca esti si mai direct si pe glume, parca se si inhiba putin 😊 Fata e extraordinara... spunea cineva mai sus ca si-a adus aminte de tinerete, eh... Si eu. Zici ca futi ceva proaspat in caminul de fete, cam asta e sentimentul. Eu am prins-o in locatia noua, numa ce se mutase, ca nu stia de unde se aprind becurile 😂. E langa Petrom pe Torontalului... Camera cupricina are un pat incapator si aia e! Strictul necesar practic. La baie nu am fost ca eu tot timpul ma aranjez ca de prima intalnire cand merg la cate-o doamna d-asta... Anna arata foarte bine, piele fina, sani foarte misto si maricei, fund rotund si “proaspatâ€. Am inceput cu o poveste, un oral stangaci putin ce-i drept dar in acelasi timp putin incitant si ne-am apucat de treaba LOT cu sarutari timide pe gat, urechi, coltul gurii 😠urmat de cum zicea ea “doggy style - cu accent mdovenescâ€. Evident ca prea mult nu a durat si nr a luat sfarsit. Toata treaba a durat sa zic o jumatate de ora si 150 lei 😊.

 

Anna mi-a spus ca pleaca inapoi acasa peste cateva zile si nu stie daca se mai intoarce. Deci, grabiti-va... Dar nu va ingramaditi sa mai prind si eu unu doua locuri 😀

 

P.S. Trebuie sa vorbiti rar ca sa va inteleaga si rezumati-va la cuvinte extrem de uzuale, altfel veti avea mari dificultati de comunicare. Nu folositi proverbe, zicale sau expresii in limba engleza... Nu e (cred) proasta, doar ca nu pricepe limba 🤓

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare, am făcut o pasiune pentru Anuska așa că am vizitato azi iarăși ,am luat o ora de data asta,totul a decurs perfect, programare respectata de ambii,am urcat în apartament, locuiește cu Irina rusoaica, am sărit dusul de la început deoarece eram dusuit d acasă (spre surprinderea mea suntem vecini de bloc) am inceput cu o mica discuție ,se pare că fata și-a dat drumul, nu mai este atât de timida, comportamentul ei din punctul meu de vedere este excepțional, m am simțit foarte bine in prezenta ei, am inceput cu un op fin după aceia un lot foarte bun la care gogu a și vomitat, a urmat dushul de rigoare, apoi am discutat mai multe subiecte și despre mine și despre ea,dar prefer sa rămână intre noi(nu vreau sa dau detalii din viața ei personală) cred că avea nevoie de cineva cu care sa discute și să se descarce emoțional, după am trecut la nr2, oralul l am sărit(cum sa spus și mai sus și am primit confirmarea ei nu ii prea place sa facă oral pe mine nu mă deranjat comportamentul ei te face să uiți, per total a fost de nota 10 întâlnirea m am simțit foarte bine in prezenta ei.

Note nu mai are rost sa dau, din păcate va pleca pe 30 și nu se știe dacă mai vine.

Spor la futut băieți.

Te pup Anna

  • Like 2
Link spre comentariu

Ceau,

 

Am vizitat de curand aceasta frumoasa faptura. Era singura la locatie, am stat 1 finalizare. Arata senzatie la corp, cam cum imi place mie.

Din pacate eu la servicii nu am fost dat pe spate, cum ziceau colegii este la inceput are multe de invatat.

Aspect: 9.5

Locatie:9.5

ON: 7

NP: 8

150 roni pt 1 finalizare, eu aici zic ca in acest moment ar trebui 100

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...