Sari la conținut

tinara 21 de ani....


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

anunt in ziaru local... nu mai retin bine cum iera formulat anuntu dar imi aduc aminte kca iera tinara 21 de ani ... 60..90..60... cv de genu iera nr. 0751778577... am zunato si mi-a zis ca are locatie in apropiere de meda... si face oral normal protejat pretu 100 lei.. la vece parea draguta si placuta... ati fost cereva la ia???? astept raspuns :P

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Anuntul: "Bruneta 21 ani sexy sani mari corp frumos ofer clipe de neuitat domnilor seriosi din baia mare cer si ofer seriozitate locatie discreta si sigura. Pret: 70 Ron."

Anuntul publicat in 14 mai 2013.

 

PS.Masurile pe care le-ai notat aduc mai mult a masurile unui butoias. Corect este 90-60-90. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

anunt in ziaru local... nu mai retin bine cum iera formulat anuntu dar imi aduc aminte kca iera tinara 21 de ani ... 60..90..60... cv de genu iera nr. 0751778577... am zunato si mi-a zis ca are locatie in apropiere de meda... si face oral normal protejat pretu 100 lei.. la vece parea draguta si placuta... ati fost cereva la ia???? astept raspuns :P

"la vece parea draguta" ???? V-ati intalnit deja la "vece"? :lol: sau la voce parea draguta?

Sexything: tare faza cu butoiasul :lol:

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Salutare dragi concetateni

In legatura cu domnisoara de 21 ani eu am tot sunat-o dar de fiecare data imi da ocupat ,si credetima ca am 5 nr de telefon toate active.

O sa mai incerc si daca dau de domnisoara ma duc la ea sa vad macar cum arata, daca nu raman.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Am fost la dansa dar na-m stat numa tatele is de ia locatie subreda nota 4 miros si jeg ea fara dinti in gura de etnie corp nota 4 zice ca 70 ron numa protejat normal daca vreau si oral 100 la pretu asta se gasesc mai bune nu recomand

Link spre comentariu

Anuntul l-am gasit in urma cu cateva zile pe Anunturi.ro,emm.ro...

Am luat numarul am sunat,a raspuns din prima o voce draguta...i spun cum am gasit numarul ei...fata imi spune tariful 70ron  normal,100ron +oral protejat,150ron o ora...LOCATIA zona MEDA...mai exact pe Cuza Voda

O intreb daca e de etnie sau e romanca,raspunde ca 50-50...21 anisori....decid sa merg...imi spune ca in 20 min pot sa merg...

Ajung la locatie ma ghideaza putin spre bloc urc sus et 3...intru....o pustoaica de 21 ani simpatica chiar...subtirica,corp frumos fara burta,Fata Ok,SAINI OK generosi...decid sa raman..70ron un normal...oral face doar protejat si nu il ador deloc...

Singurl minus e dantura cam praf...dar in rest e ok...avand in vedere ce se gaseste in Baia Mare merita 70 pentru o descarcare chiar si o ora zic eu...

 

Nu ma prea pricep la descrieri de genu...dar sper ca ati inteles esentialul si astept mai multe de la cei care au sa o viziteze...BAFTA

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

am fost la fata. nu e mare lucru de ea. la corp arata foarte bine dar in schimb fumeaza si cam are probleme cu dantura.

de implicat nu se prea implica. e cam fast fuck. dupa ce am dat cadoul a dat jos camasa de noapte si a trecut direct la treaba.

70 numarul 100 combinat. 

locatia nu e nici ea grozava. un aparament vagon nu prea bine intretinut. 

dupa ce am terminat mi-a adus niste hartie igienica sa ma sterg. am rugat-o totusi sa ma lase sa ma spal la baie cat de cat.

 

corp: 9

fata: 5

prestatie:5

implicare:3

locatie: 5

gfe: 1

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Ati mai fost de curand pe la tipa asta?Si-a mai imbunatatit performantele? In aceste poze arata destul de bine tipa...http://www.anunturi-az.ro/bruneta_sexy_ani_1135337.html

Salut nu vreau sa jignesc este praf domnita asta.Apartament in stil vechi imbaxit dameza in jur de 40

de ani dinti varza comportamentul lasa de dorit

iar serviciile is de nota 0.

 

Bafta

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Tati vorbesc pe cuvant este vorba de una din fetele de etnie care a lucrat pe

bd bucuresti igiena e varzaaaaa.In vara am fost eu la ea are locatia in zona autogarii la umbrelute.

Sunt curvar vechi in orasul asta credema pe cuvant ca daca spun ca o fata nu este ok

stiu ce vb.

 

Bafta

 

O mica complectare fata asta mai are un anunt ca are 21 de ani si e teapa si are inca vreo 4 nr de tel.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

http://www.baiamareservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/Sexy-21-Ani-Poze-Reale/24652

 

 

Pret: 70 RON

http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/phone.jpgTelefon: 0751778577

 
Detalii: tanara bruneta 21 ani forme sexy sani mari corp apetisant ofer clipe intime domnilor generosi din baia mare la cea mai mare discretie cer si ofer seriozitate locatie sigura si discreta poze reale tel 0751778577

 

post-35672-0-22252100-1386945313_thumb.jpg

post-35672-0-60080600-1386945319_thumb.jpg

post-35672-0-82500000-1386945336_thumb.jpg

post-35672-0-17027000-1386945342_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...