Sari la conținut

Ella 0733463289 doar deplasari


Postări Recomandate

Vizitator recull
Reputație: 0

fata e neserioasa, fac programare la o ora fixa, o sun cu 5 minute dupa programare imi spune ca se urca in taxi si in 15 minute ajunge la locatie, trec 30 de minute o sun din nou nu raspunde, apoi ma suna ea dupa 10 minute, la aproape o ora dupa programare ca a dat pe gps si ea nu vine in cartierul burdujeni. Am ramas prost, nu putea sa spuna asa de la inceput? mi am luat teapa, aia e, nici ca o mai chem. e cacealma totala, nu recomand.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

In Burduseni e Bronx e frica la fata, dar fata, e de nota 9+. De ce crezi ca nu vin fete bune la Suceava? S-au de ce crezi ca fug toate? O sa, se scrie cindva aici de ce si pentru ceo fată ok intîlnesteo si dupa dati cu parerea recuul.

Link spre comentariu
  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

total neserioasa. dupa un schimb de mesaje am asteptat-o si nu a mai venit , dar nici nu a mai raspuns decit a doua zi cind am stabilit o noua intilnire. si de aceasta data , dupa ce am stabilit prin citeva mesaje locul si ora de intilnire undeva in zona centrului , a zis ca  tocmai se urca in taxi dar nu a mai ajuns .  :hmmm  :pope  :bye

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Salutare!! Fiind pe plaiurile natale, după foarte mult timp, am zis sa caut ceva prin Suceava. Am reactivat contul pe acest site și m-am apucat de studiat. Vreau sa va mulțumesc tuturor pentru treaba minunata pe care o faceți. Sper sa pot ajuta și eu..

Pe timpul șederii în Suceava locuiesc in obcini și am insistat cu căutările pe aceasta zona. Din păcate pentru mine Alicesexy nu ma primeste fara recomandare.

M-am reorientat rapid și am ajuns la varianta Ella care vine ea la domiciliu.

 

Programare: Sunat pe la ora 8.30 am stabilit întâlnire pentru ora 9. La 8.55 m-a sunat că e in fata blocului. Cred că am fost norocos sa o prind repede...

 

Locație: la domiciliul clientului. Am coborât în întâmpinarea ei, am făcut cunoștință, am mers în locație și de aici pur și simplu totul a fost conform așteptărilor.

 

Aspect: Nu e un fotomodel dar compensează prin atitudine. Sâni mărișori dar un pic lăsați, nu e slim dar nici bbw, cărnoasă și cu o piele foarte fina. Fata a venit îmbrăcată într-o rochiță de vară destul de discretă, pentru a nu atrage atenția vecinilor. Parfumată discret și nu am simțit niciun alt miros. Are și vreo două tatuaje, un nume scris pe mana și ceva tatuaj pe piciorul stâng...are gene false, când clipește face vânt :)

 

Acțiune: Am optat pentru o ora/2 acte. Oral neprotejat bun, nu foarte bun, normal protejat in care am schimbat mai multe poziții..lady on top, reverse cowgirl and finish.

Al doilea act a început cu oral neprotejat, lady in top, doggy style, reverse cowgirl and finish.

 

Prețuri: 150 lei finalizarea/250 de lei ora.

 

Servicii: Fk, Oral neprotejat în funcție de igienă, Normal protejat, Anal nu face și nici nu a încercat vreodată.

 

Note:

 

Oral neprotejat: 8 destul de clasic, fara atenție la "mediu înconjurător".

 

Normal protejat: 9 nu refuza nicio poziție, se implica cu contre, se umezește natural, destul de bun.

 

Anal: nu face.

 

Gfe: 9 sta bine Ella.

 

Igiena: 10. Sta bine de tot. Parfum decent și fără alte mirosuri..

 

Per total: a fost o experiență destul de buna și sigur o s-o repet. Din punctul meu de vedere fata e de recomandat.

 

PS: - in Burdujeni nu va mai merge...a avut ceva incidente pe acolo.

- nici în mașină nu vrea în perioada aceasta că e foarte cald. A povestit că a fost cu un client in mașina și nu avea aer condiționat...

 

- daca am omis ceva va pot răspunde.

 

Nu am postat de mult și nici nu am multă experiență. Așa că fiți îngăduitori.

 

Mulțumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Si eu am patit de doua ori luna trecuta exact ca voi, am vb cu o zi inainte sa ne intalnim urmatoarea zi si apoi a zis ca nu poate, si nu e ca si cum nu are incredere in mine pentru ca ma cunoaste.

Poate si-a câștigat niste clienti fideli si nu mai vrea clienti noi sau clienti care vor doar 1 nr.

Eu m-am intalnit cu ea o singura data, in Iunie.

Legat de burdujeni, o inteleg de ce nu vrea sa meargă acolo, nici eu ca client nu o sa mai trec pe acolo.

O sa-i castigati un pic încrederea daca aveti avatar cu voi pe whatsapp si stiti cum sa-i vorbiti.

Acum poate ca sunteti dezamagiti ca nu s-a intalnit cu voi si ziceti ca ati primit teapa dar mai incercati si daca reusiti sa va intalniti cu ea o sa vedeti ca are intentii bune, e o fata de calitate.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

M-am vazut zilele trecute iar cu Ella. 

A slabit, a slabit chiar destul de mult, vreo 10kg sau mai mult, ii sta mult mai bine asa in opinia mea.

In sfarsit vrea sa isi ia locatie, saptamana viitoare s-ar putea sa aibe locatie.

Problema cu programarile s-ar putea sa mai existe, nu stiu sigur, eu am asteptat destul de mult, nu are notate programarile, primul venit - primul servit.

Nu mai merge in masina cu nimeni, doar hotel/pensiune, nu mai face CIM, COF.

 

Igiena: 10 (Niciun miros neplacut, epilata)

Atitudine: 8 (Mi se pare la fel de sincera ca prima data, nu a vorbit prea mult, mai grabita de data asta, astepta alt client in masina de O ORA 😂)

Aspect: 8 (Tot mi se pare frumusica dar are pielea din zona burtii lasata si vergeturi, cei care o cunoastesti cred ca stiti de ce)

ON: 7 (Fara DT, ar fi vrut sa se foloseasca de mana dar n-am vrut sa o las, fara sa se atinga de balls, se simt dintii) 

NP: 8 (she's getting really wet, nu da contre, putin inactiva)

GFE: 8 (sarutari pe corp, mangaieri, FK-ul nu e tocmai FK, de fapt sunt sarutari pe buze)

Am petrecut 30min 1nr.

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 07.03.2021 la 23:43, mirindaporto a spus:

M-am vazut zilele trecute iar cu Ella. 

A slabit, a slabit chiar destul de mult, vreo 10kg sau mai mult, ii sta mult mai bine asa in opinia mea.

In sfarsit vrea sa isi ia locatie, saptamana viitoare s-ar putea sa aibe locatie.

Problema cu programarile s-ar putea sa mai existe, nu stiu sigur, eu am asteptat destul de mult, nu are notate programarile, primul venit - primul servit.

Nu mai merge in masina cu nimeni, doar hotel/pensiune, nu mai face CIM, COF.

 

Igiena: 10 (Niciun miros neplacut, epilata)

Atitudine: 8 (Mi se pare la fel de sincera ca prima data, nu a vorbit prea mult, mai grabita de data asta, astepta alt client in masina de O ORA 😂)

Aspect: 8 (Tot mi se pare frumusica dar are pielea din zona burtii lasata si vergeturi, cei care o cunoastesti cred ca stiti de ce)

ON: 7 (Fara DT, ar fi vrut sa se foloseasca de mana dar n-am vrut sa o las, fara sa se atinga de balls, se simt dintii) 

NP: 8 (she's getting really wet, nu da contre, putin inactiva)

GFE: 8 (sarutari pe corp, mangaieri, FK-ul nu e tocmai FK, de fapt sunt sarutari pe buze)

Am petrecut 30min 1nr.

 

😂😂😂în mare parte minți, eu m-am văzut cu fata în Ianuare la hotel, dar tu tot în ma#ină tot păi pentru 15 minute, poți și pe stradă. 😂😂 10 dezbrăcat și îmbrăcat si 3 minute ai rezolvat treaba🤷‍♀️ fertig😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Salutare dragi tuturor celor de pe forum! Acum ceva vreme in urma mam intanlit iarasi cu Ella fara sa am cel mai mi regret. Programat ora si locul prin whatsapp cu toate detaliile stabilite. Ajunsi in fapt ,Ella cu foarte mult bun simt sa prezentat apoi am trecut la actiune. A inceput cu un oral nu foarte deep dar cu grija la imprejurimi fara graba cu priviri directe in ochi de ise citea placerea pe chip. Trecut la normal cu prezervativ pus, in mai multe pozitii cu gemete reala fara sa le imite. La final igienizat locul actiunii apoi a fugit la dus cu este si firesc . Tin sa mentionez ca are o piele fina fara pic de par si forte catifelata. Din punctulmeu de vedere o recomand cu mare drag si celorlalti pt ca ar fi pacat sa nu profitam de ce avem in oras in comparatie cu ce fitoase isi fac aparitia pe la nou. Mii de scuze pt textul scris in graba si spor la treburicum se zice pe la noi!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri

Va fi o sinteza a intalnirilor avute dar precizez ca acum ARE LOCATIE intr-un bloc nou din Burdujeni.

In decursul anilor m-am vazut de cateva ori cu ea, nu foarte des caci nu stapaneste bine tehnica la oral dar cand simteam nevoia sa ma relaxez o contactam pe WhatsApp. Nu intotdeauna ne-am sincronizat, cateodata a intarziat, de cateva ori am anulat eu.

Despre fata: e naturala, nu e slim, a avut fluctuatii in greutate dar acum e intr-un proces de slabire. Sanii sunt marisori si moi. Are cateva tatuaje.

Intotdeauna intalnirile au debutat cu o socializare, ca si mine si ea e fumatoare. S-a intamplat ca la unele intalniri sa-mi faca masaj, la altele i-am facut eu ei. E genul soft asa ca actiunea a debutat cu FK de fiecare data, am facut si 69. La oral, cum am spus la inceput, nu e prea priceputa dar la ultima intalnire i-am facut cateva sugestii de tehnici pe care daca le aplica, se va descurca mai bine. Acorda atentie si imprejurimilor dar fara sa insiste, la primele intalniri de acum ceva ani nu voia. Declarativ face si CIM contra unei sume extra (nu stiu cat) dar nu am ajuns acolo. Punctul ei forte sunt trairile din timpul sexului normal, nu mimeaza o simti cand se excita sau cand ceva ii face placere. Nu stiu daca are interdictii la vreo pozitie, atat ca oboseste in LOT. In misionar tetrage in ea, iar cand pozitia permite raspunde la FK sau te mangaie. Nu e pe stilul alert, nu cred ca poate sa faca sex sportiv. In cateva randuri am finalizat foarte repede, cum nu mi s-a intamplat cu vreo alta fata. Anal nu face desi de vreo doi ani tot spune ca se gandeste, daca ar fi avut acest serviciu, vizitele mele la ea ar fi fost mai dese.

Tariful actual e de 200 lei pe numar, nu stiu cat e la ora si nici cat e extra pentru CIM (POSIBIL 50 Lei).

Nu lucreaza zi de zi, eu am contactat-o mereu pe WhasApp si mi-a raspuns cand isi deschidea telefonul, stia ca nu sunt probleme sa-mi raspunda la ore sau zile distanta. 

Concluzie: e de vizitat pentru cei ce vor sa se relaxeze, beneficiind si de o partida de sex soft.

Condiția principală când mergi la fete e discreția de ambele părți, când te expui așteaptă-te să se afle ce faci, indiferent de care parte a pulii te afli. 

"Sex: the pleasure is momentary, the position ridiculous, and the expense damnable." Philip Stanhope, 4th Earl of Chesterfield 

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 5 minute, Criticul a spus:

Va fi o sinteza a intalnirilor avute dar precizez ca acum ARE LOCATIE intr-un bloc nou din Burdujeni.

In decursul anilor m-am vazut de cateva ori cu ea, nu foarte des caci nu stapaneste bine tehnica la oral dar cand simteam nevoia sa ma relaxez o contactam pe WhatsApp. Nu intotdeauna ne-am sincronizat, cateodata a intarziat, de cateva ori am anulat eu.

Despre fata: e naturala, nu e slim, a avut fluctuatii in greutate dar acum e intr-un proces de slabire. Sanii sunt marisori si moi. Are cateva tatuaje.

Intotdeauna intalnirile au debutat cu o socializare, ca si mine si ea e fumatoare. S-a intamplat ca la unele intalniri sa-mi faca masaj, la altele i-am facut eu ei. E genul soft asa ca actiunea a debutat cu FK de fiecare data, am facut si 69. La oral, cum am spus la inceput, nu e prea priceputa dar la ultima intalnire i-am facut cateva sugestii de tehnici pe care daca le aplica, se va descurca mai bine. Acorda atentie si imprejurimilor dar fara sa insiste, la primele intalniri de acum ceva ani nu voia. Declarativ face si CIM contra unei sume extra (nu stiu cat) dar nu am ajuns acolo. Punctul ei forte sunt trairile din timpul sexului normal, nu mimeaza o simti cand se excita sau cand ceva ii face placere. Nu stiu daca are interdictii la vreo pozitie, atat ca oboseste in LOT. In misionar tetrage in ea, iar cand pozitia permite raspunde la FK sau te mangaie. Nu e pe stilul alert, nu cred ca poate sa faca sex sportiv. In cateva randuri am finalizat foarte repede, cum nu mi s-a intamplat cu vreo alta fata. Anal nu face desi de vreo doi ani tot spune ca se gandeste, daca ar fi avut acest serviciu, vizitele mele la ea ar fi fost mai dese.

Tariful actual e de 200 lei pe numar, nu stiu cat e la ora si nici cat e extra pentru CIM (POSIBIL 50 Lei).

Nu lucreaza zi de zi, eu am contactat-o mereu pe WhasApp si mi-a raspuns cand isi deschidea telefonul, stia ca nu sunt probleme sa-mi raspunda la ore sau zile distanta. 

Concluzie: e de vizitat pentru cei ce vor sa se relaxeze, beneficiind si de o partida de sex soft.

Fata stăpânește tehnica la oral,dar pe ce vrei tu să-ți facă oral,pe 8cm și înecată în grăsime?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Partout
  • Oras:Partout

Ella.

Une jolie fille, avec beaucoup de bon sens, se rend immédiatement agréable, instruite, calme, propre, un beau corps, de gros seins un peu lâches, se mouille naturellement si on se comporte bien et qu'on la touche gentiment. Toujours habillée sexy (si vous lui demandez).

Il y avait de nombreuses réunions à l'hôtel où je logeais et il respectait toujours l'heure fixée. Une belle compagnie, agréable et la plupart du temps très relaxante.

C'est une des filles de Suceava qui ne me manque pas chaque fois que je viens en ville.

Et maintenant les notes.

ON-9, peu profond mais agréable, avec attention aux satellites. Elle a amélioré sa technique d'une rencontre à l'autre.

NP-9, de nombreuses positions acceptées et en propose même.

DFK- 9,5, si elle se sent à l'aise.

Cunni-9.5, elle aime ça et ça se voit et se ressent.

Massage-8, elle lui reste encore quelques mouvements à apprendre.

Ella, merci pour toutes les rencontres que nous avons eues et j'espère bien d'autres.

P1

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Partout
  • Oras:Partout

Ella.

Nouveau rendez-vous à l'hôtel où je loge. Tout comme lors des autres visites, elle souhaite que vous profitiez de sa compagnie. Le passage du temps n'affecte pas les services qu'il propose. Un plus en terme de massage.

A visiter et revisiter à chaque fois que j'arrive à Suceava.

P1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...