Sari la conținut

0734637686 - Doar la hotel


Postări Recomandate

  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

S-a intors lumea cu curu-n sus. Mai putin si nu o sa mai putem citi recenzii ca sunt "contrafacute". Recunosc sportiv ca una dintre clone a reusit sa ma pacaleasca. Voi fi mult mai atent de acum inainte. Oricum, felicitari pisicule pentru perspicacitate! Prinde-i, mama lor de soricei!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

S-a intors lumea cu curu-n sus. Mai putin si nu o sa mai putem citi recenzii ca sunt "contrafacute". Recunosc sportiv ca una dintre clone a reusit sa ma pacaleasca. Voi fi mult mai atent de acum inainte. Oricum, felicitari pisicule pentru perspicacitate! Prinde-i, mama lor de soricei!

Maestre Nellu...aveam pretentii de la tine! Tu care esti un fel de alfa&omega pe aici, nu te prinzi cand un :fish12  isi face publicitate  vuvuzelei :discodance ? http://nimfomane.com/forum/topic/13192-0734637686-doar-la-hotel/?p=170958 Pe mine :rtfm  nu m-ai crezut!

;) Considera-te dator cu o bere!

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Maestre Nellu...aveam pretentii de la tine! Tu care esti un fel de alfa&omega pe aici, nu te prinzi cand un :fish12  isi face publicitate  vuvuzelei :discodance ? http://nimfomane.com/forum/topic/13192-0734637686-doar-la-hotel/?p=170958 Pe mine :rtfm  nu m-ai crezut!

;) Considera-te dator cu o bere!

Nu am zis ca nu te cred. Nu de alta, dar eu sunt mai credul de felul meu. Mai exact, mai idealist.

P.S. Te astept maine la bere. O dau eu.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Si dak

 

Asa ... de pura curiozitate... ai fost vreodata la Dana?

Si dak a fost ce? Si dak nu a fost ce? O absolva pe Dana de falsitate si dublu rol? nu cred...e doar o actrita foarte buna.. just that..:)

A, si eu nu, nu am fost la ea si nici nu merg..sunt pe type-ul care arata bine.. GFE, am aksa din belsug..

Link spre comentariu

 

Asa ... de pura curiozitate... ai fost vreodata la Dana?

Am fost si pot sa iti spun cva mie nu mi se pare nimic grozav. Dar e doar parerea mea si nu vad ce legatura are cu faptul ca ea si-a batut joc de membrii forumului care chiar considerau serioase recenziile

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si pot sa iti spun cva mie nu mi se pare nimic grozav. Dar e doar parerea mea si nu vad ce legatura are cu faptul ca ea si-a batut joc de membrii forumului care chiar considerau serioase recenziile

Ca nu ti-au placut serviciile ei, no problem! Vorba aia ... nu te poti căca in gustul omului!

Dar ca vii aici cu fitile  cum că făcea recenzii false pe alt forum, asta denotă ca ai ceva personal cu ea ...

Si chiar daca e asa - rezolv-o ca un barbat, doar tu cu ea - si nu ca o țață de mahala, in public!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Unde or fi moderatorii sa mai curete off topicul?  Disputele astea ori se  sterg ori se trec la discutii generale. 

Daca toti futangii s-ar rezuma la recenzii si ar lasa deoparte fitilele si alte texte slabe, nu s-ar naste polemici!

Dar poate asa-si refuleaza frustrarile aia carora le moare la intrare! :innocent

Link spre comentariu

Nu am ce sa rezolv cu ea. Ce am spus eu nu sunt fitile ci realitati. Ma intreb de ce esti asa deranjat tu de subiect? Scuze de off topic. Rog un moderator sa mute polemica la DG ca poate asa aflam si de ce e asa suparat clegul pe niste realitati. Eu m-am simtit luat de prost atata timp cat am luat de bune acele recenzii false presupunand ca sunt facute de un confrate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...