Sari la conținut

Mini


Postări Recomandate

Vizitat acu 2 saptamani papusica asta.doar cuvinte de lauda.locatie circumvalatiunii nr 37, acelasi apartament cu cami.contactat telefonic, raspuns promp si foarte atragator, programat si in 15 min am fost la ea.

Diana este o bruneta draguta, miniona,perfect proportionata pt statura ei, iar atitudinea pro client completeaza frumusetea trupeasca.

Actiune exemplara, cu fk la greu inca de la usa, on cu lins de oua si tente de deep, cunni delicios urmat de 69 si np cu ea deasupra, contre, gemete si fk.

Parerea mea e ca merita FB la toate materiile.

Platit 150 la sfarsit fara sai ceara.

Eu o sa mai trec pe la ea si o recomand cu caldura.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator kilafonic
Reputație: 0

Salut,

Am vizitat-o si eu pe Diana, las recenzia mai jos :

 

1.Locatia - zona complexul studentesc, colega tot cu o Diana (0754834207), o locatie discreta.

2.Modalitatea de contact pe whatsapp la nr. 0759697901 raspunde la mesaje, respecta programarea, prin telefon am primit indicatii pentru a ajunge in locatie
3.Detalii Intalnirea cu Diana a fost una dintre cele mai reusite. Este inca la inceput, putin timida si ofera servicii foarte bune. Este o persoana placuta si sociabila. Am fost servit cu apa, urmand ca in dormitor sa petrecem urmatoarea ora. Este cea din poze,mica de statura, genul petite, pentru cei care prefera acest gen.

4.Programul de lucru lucreaza doar pe timp de zi.
5.Note 10 pe linie pentru prima vizita.

ON 10 intens si adanc,daca iti place prea mult risti sa termini inainte sa mai treci si la normal.

NP 10 am schimbat mai multe pozitii,foloseste lubrifiant, este foarte stramta si se simte foarte placut. Se misca foarte bine, te strange in brate, te trage in ea, geme foarte usor.

GFE 10 saruturi,imbratisari si FK foarte intens pe durata intalnirii.

ATITUDINE 10 are o atitudine pro-client,cauta sa ofere satisfactie.

IGIENA 10 curata,are un miros placut si pielea catifelata, pune pret pe igiena, face dus dupa fiecare nr., foloseste apa de gura

LOCATIE 10 discreta si cu baia echipata(prosop curat, gel de dus si apa de gura)

6.Tarifare - 300 ron / ora

 
Diana merita vizitata si revizitata cu orice ocazie.
Multumesc pentru clipele frumoase.
 
PS: fetele mai stau cateva saptamani.
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Salut,

Am vizitat-o si eu pe Diana, las recenzia mai jos :

 

1.Locatia - zona complexul studentesc, colega tot cu o Diana (0754834207), o locatie discreta.

2.Modalitatea de contact pe whatsapp la nr. 0759697901 raspunde la mesaje, respecta programarea, prin telefon am primit indicatii pentru a ajunge in locatie

3.Detalii Intalnirea cu Diana a fost una dintre cele mai reusite. Este inca la inceput, putin timida si ofera servicii foarte bune. Este o persoana placuta si sociabila. Am fost servit cu apa, urmand ca in dormitor sa petrecem urmatoarea ora. Este cea din poze,mica de statura, genul petite, pentru cei care prefera acest gen.

4.Programul de lucru lucreaza doar pe timp de zi.

5.Note 10 pe linie pentru prima vizita.

ON 10 intens si adanc,daca iti place prea mult risti sa termini inainte sa mai treci si la normal.

NP 10 am schimbat mai multe pozitii,foloseste lubrifiant, este foarte stramta si se simte foarte placut. Se misca foarte bine, te strange in brate, te trage in ea, geme foarte usor.

GFE 10 saruturi,imbratisari si FK foarte intens pe durata intalnirii.

ATITUDINE 10 are o atitudine pro-client,cauta sa ofere satisfactie.

IGIENA 10 curata,are un miros placut si pielea catifelata, pune pret pe igiena, face dus dupa fiecare nr., foloseste apa de gura

LOCATIE 10 discreta si cu baia echipata(prosop curat, gel de dus si apa de gura)

6.Tarifare - 300 ron / ora

 

Diana merita vizitata si revizitata cu orice ocazie.

Multumesc pentru clipele frumoase.

 

PS: fetele mai stau cateva saptamani.

. Mulțumesc...ma bucur foarte mult ca te-a plecat...te mai aștept cu drag
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ne innebunesc aceste doua surori https://nimfomane.com/forum/topic/121874-0757621663-diana-pentru-prima-oara-in-timisoara/ si miniona din topic aka Diana&Diana....nu dau numele reale, dar sunt interesante aceste fapturi. Cum au venit ele tocmai din Moldova sa ne faca aici pe plac. Nu comentez, le-am vizitat pe amandoua, despre Daniela, cea inalta pot zice ca se descurca mult mai bine, dar cea mica vine tare din urma. Sa speram ca raman cat mai mult pe meleagurile timisorene. Va pup fetelor :* :*

Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Ne innebunesc aceste doua surori https://nimfomane.com/forum/topic/121874-0757621663-diana-pentru-prima-oara-in-timisoara/ si miniona din topic aka Diana&Diana....nu dau numele reale, dar sunt interesante aceste fapturi. Cum au venit ele tocmai din Moldova sa ne faca aici pe plac. Nu comentez, le-am vizitat pe amandoua, despre Daniela, cea inalta pot zice ca se descurca mult mai bine, dar cea mica vine tare din urma. Sa speram ca raman cat mai mult pe meleagurile timisorene. Va pup fetelor :* :*

 

Apoi daca le cheama pe amandoua Diana asta nu inseamna ca sunt surori. Iar pe de alta parte, chiar daca unii dintre noi aflam detalii din viata privata a fetelor, eu cred ca NU ar trebui spuse aici. Viata lor privata le apartine, iar noi aici apreciem niste servicii. In rest nu ne intereseaza ... .

 

Happy Hunting !!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: ...
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: ...
  • Oras:Timisoara

Faina rău buburuza asta mica 💘💕💞💓💖💔💋🔥💯👄👅 , mica , draguta , frumoasa foc , dodoasca light ... E ce trebe și un mare 👠pt că se implica ...

Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Faina rău buburuza asta mica 💘💕💞💓💖💔💋🔥💯👄👅 , mica , draguta , frumoasa foc , dodoasca light ... E ce trebe și un mare 👠pt că se implica ...

...Ma bur foarte cum ca te-a placut, te mai aștept cu drag😘
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Mă plictiseam groaznic azi. Am băgat niste berule cu un friend. Chef da sex canci...

Zic hai sa beau încă una poate mă apucă ceva. :laugh2

Bag niste mesaje. Miniona îmi răspunde prima...așa că sunt fair-play. :)

In 30 min mă prezint in zona.

Aleg o finalizare că și așa mă gândeam că fac pa dracu azi. :D

Mă duc asha că să mă duc...dobitoc!

Dus și în camera.

Am schimbat o vorba-doua și fata vine spre FK. Sa refuz? :D

Canci!

Așa că începem un joc al FK-isului. Mișto! ;)

Mai o gluma, mai o vorba. Fata se gâdilă. Zice...mi se ridică așa parul pe mine când te apropii să mă săruți.

Da? :D

Ok baby!

Așa că trece fata pa ON.

Actul doi: prezervativ-lady in top.

Cum îți place? Mai repede, mai încet? :D

Băgăm ceva dar apoi mai simt pa dracu...adică nimic.

Oblije-forte...again ON.

No și cam ashe am și finalizat cu COB.

Fata e drăguță. Jucăușă etc.

Insa eu nefiind in forma, nici chef, și berule și hai doar așa din plictiseala...cam asta a fost.

Acuma sigur că io cum îs obișnuit cu N artificii la ON...pentru mine nu a fost wow...insa...

Note:

ON:8

NP:9

Locație:9

GFE:9,5

FK:10

Te 😘 pusi!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...