Sari la conținut

Mini


Postări Recomandate

  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Recenzia mea mai jos:

 

1.Locatia - Zona Circumvalatiunii, foarte usor de gasit, multe locuri de parcare disponibile in zona

2.Modalitatea de contact sunat la nr. din anunt, raspunde prompt, respecta programarea

3.Detalii

Am vazut ca domnisoara a revenit in TM asa ca am decis sa o vizites si am fost primul client pe ziua de azi

Eu tot timpul sun, nu imi place programarea prin SMS asa ca la telefon a fost joviala, am stabilit ora intalnirii, a tinut sa ii reconfirm, se pare ca-s multi tepari:))

  Am ajuns cu vreo 10 minute mai devreme asa ca nu era pregatita si am stat maxim vreo 2-3 minute sa astept, chiar mi-a zis ca nu ii place sa lase clientii sa astepte, evident nu m-am suparat

  Fata este fix ca in poze, frumusica la fata, buze faine, gene lungi, fund frumos, slabuta, sani micuti. Zambeste tot timpul. 

  Cand am intrat m-a sarutat direct ceea ce mi s-a parut fain. Era imbracata in costumul cu imprimeu de leopard din poza. Are niste pantofi cu toc inalt pe care am pus-o sa-i incalte, arata bine pe tocuri.

  Am stat la o tigara dupa care am mers in camera pt actiune. Eu tot timpul fac OP deci asa i-am cerut si ei, e ok, fara artificii, i-am zis sa se uite la mine cand imi face oral dar cred ca era timida sau is prea urat :)), ca nu a reusit.

  Am inceput cu misionarului, lateral, incrucisat, X si 0, pe la spate, ea deasupra cu ceva variatiuni, tot ce am vrut. Se misca bine, chiar a preluat initiativa la lady on top.

  Sincer asteptam in orice moment sa imi zica sa incheiem ca depasesc timpul dar nu a facut-o.Asa ca m-am simtit eu si i-am zis ca e cazul sa termin.

Am hotarat sa termin pe sani,optiunile erau pe corp sau in prezervativ asa ca mi-am dat o laba dar pur si simplu nu am putut finaliza. Nu din cauza ei cu siguranta, putea fi orice fata, ci din cauza buburuzelor din capul meu.

 

D2D cred ca am stat 40 de minute ca nesimtitul, mi-am si cerut scuze, dar a zis ca e ok sa raman si la tigara de dupa .

 

4.Programul de lucru  Nu stiu

 

5.Note   Nu imi place sa dau note asa ca o sa va descriu experienta si voi decideti

 

 

  • OP Clasic, sustinut, fara atentie la zone adiacente, fara artificii speciale, dar nici nu am cerut asta. Cred ca ar fi facut daca ceream
  • NP Am incercat toate pozitiile pe care le-am vrut, fata accepta orice stil, mai repede, mai incet, mai violent, cum vreti voi
  • GFE  Fain, te face sa te simti bine, iti zambeste, comunicativa
  • ATITUDINE  are o atitudine pro-client, cauta sa satisfaca clientul.
  • IGIENA  curata si epilata, s-a pregatit inainte ca sa ajung in locatie, a facut dus, miros placut si pielea fina.
  • LOCATIE: Apartament amentajat, curat, are prosoape multe la baie, dupa ce am terminat actiunea a schimbat cearceaful. Cred ca mai era cineva in apartament, nu stiu daca e vorba despre o colega, nu am intrebat
 

6.Tarifare - 150 ron / 1 numar, fara sa ma grabeasca

Mulțumesc pentru recenzie . . Te pup si te mai aștept...am si colega
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Salutare lume, am vizitat si eu domnisoara azi si am fost foarte multumit din toate punctele de vedere. Este o prezenta placuta care te face sa te simti foarte bine in compania ei. Chiar daca eram dupa un lung drum de Cluj cu oboseala acumulata , a reusit sa ma resusciteze in cel mai placut mod.

ON - 10

NP - 10

GFE - 10

IGIENA - 10

Atitudine de nota 11.

Voi reveni cu drag ori de cate ori voi avea ocazia.

. Mersi... Te mai aștept cu drag
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ieri ,citind recenziile ,mi,a crescut tensiunea si am trimis mes pe Watsapp, cu dorinta de programare pt azi, acceptata.Azi dupa o confirmare cu 30 min inainte, parcat la kaufland, primit adresa si urcat la caprioara pe care am mai vazut,o doar fugitiv cand am fost la Diana 1771, fosta ei colega. M,a primit zambitoare, pe tocuri si iar mi,a crescut tensiunea, ba chiar si pulsul.Dupa o vizita la dus, cu gel, si prosop mare si pufos am admirat bunaciunea de moldoveanca care nu face natia de rusine. Desi nu sunt fan slim,chiar mi,a placut, este finuta, delicata,pupacioasa.Dupa un ON bun,pus balonasul, subtire si fin ,trecut la Lot, unde fiind cu tensiunea marita am capitulat repede. Este pro client, atitudine 10+, saruta ,igiena 10 ,am pupat savarina, f curata.Achitat la inceput 250 si a durat 25 min.De recomandat si revenit,DA, mai ales daca nu mareste cadoul.A zis ca mai ramane pana la sfarsitul lunii. Sper sa o mai revad anul acesta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Ieri ,citind recenziile ,mi,a crescut tensiunea si am trimis mes pe Watsapp, cu dorinta de programare pt azi, acceptata.Azi dupa o confirmare cu 30 min inainte, parcat la kaufland, primit adresa si urcat la caprioara pe care am mai vazut,o doar fugitiv cand am fost la Diana 1771, fosta ei colega. M,a primit zambitoare, pe tocuri si iar mi,a crescut tensiunea, ba chiar si pulsul.Dupa o vizita la dus, cu gel, si prosop mare si pufos am admirat bunaciunea de moldoveanca care nu face natia de rusine. Desi nu sunt fan slim,chiar mi,a placut, este finuta, delicata,pupacioasa.Dupa un ON bun,pus balonasul, subtire si fin ,trecut la Lot, unde fiind cu tensiunea marita am capitulat repede. Este pro client, atitudine 10+, saruta ,igiena 10 ,am pupat savarina, f curata.Achitat la inceput 250 si a durat 25 min.De recomandat si revenit,DA, mai ales daca nu mareste cadoul.A zis ca mai ramane pana la sfarsitul lunii. Sper sa o mai revad anul acesta.

Mulțumesc pt cele scrise :* te mai aștept cu drag ...pupicii
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Recunosc aceste poze, recunosc locatia recunosc personajul principal.....

Si ma coplesesc niste amintiri placute pe care cred ca nu le voi uita prea curand ....

 

Te astept sa revii la Cluj .... cu mult drag !!!

Link spre comentariu

ca barbat te rog sa nu folosesti mizeria asta "cu drag", ca nu esti gay.

 

Recunosc aceste poze, recunosc locatia recunosc personajul principal.....

Si ma coplesesc niste amintiri placute pe care cred ca nu le voi uita prea curand ....

 

Te astept sa revii la Cluj .... cu mult drag !!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Am ajuns si eu la miniona,cateva mesaje in care am primit "oferta"(150/300),adresa(Circumvalatiunii,colt cu Ghe Lazar) si confirmarea pt orarul pe care l am propus.

 

Mi a dechis usa larg,n am vazut pe nimeni si am intrat cu tupeu. Matrioska( Valkiria ar fii exagerat...) se afla dupa usa, ne am cunoscut si pupat pe obraz. M a invitat in camera, fata este micuta, are o privire blajina cu care ma cucereste repede,corp bine proportionat cu statura. Seamana binisor cu fata unor vecini de ai mei,pe care (cateodata) mi o imaginez putin mai obraznicuta decat e'. Am renuntat la haine,trebuia sa ma acomodez rapid la efectul de sauna.

 

Fata este ascultatoare,mi a facut mendrele,oral neprotejat cu tente de deep( de treaba,m a intrebat daca ma deranjeaza foarte tare ca simt dintii..."la tine nu ma deranjeaza nimic!"),este pupacioasa(ce'i drept nu face abuz de limba), i am gustat bine TOT trupsorul ala fragil dupa care am invitat o peste mine. S a miscat bine, 2/3 ritmuri diferite pret de cateva min dupa care am finalizat. L a dezvelit si curatat pe al'mic, a plecat cateva min la dus.

 

Am trecut pe la bucatarie unde am savurat cate o tigara,timp in care colega ei Diana a preluat un client.

 

Am incercat sa prelungesc, fata avea alta programare, mai aveam la dispozitie 10/15 min in care am beneficiat de un masaj cu mangaieri tandre la care a inceput sa si faca prezenta mos'Ene. M am imbracat, si eram pregatit sa mi iau "la revedere" de la miniona, la baie am zarit o putin pe cealalta Diana(nu stiam ca a devent blonda) pe care am salutat o,doar-doar iasa putintel cat sa'i vad funduletul ala de oscar.

A iesit ! M a recunoscut, nu i a fost suficient sa ma salute a profitat de ocazie sa ma dojeneasca😠habar n'am de ce...nu a fost pe intalesul meu😆. Fetele m au invitat la o tigara, am mai schimbat 2/3 vb dupa care mi am vazut de drum.

 

Imi place formula de Diane(az'noapte am visat in chirilica), ma voi intoarce sa continui discutia...

  • Like 3

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

se pare ca Search "da gherle"

e al 2-lea incident dupa: https://nimfomane.com/forum/topic/148006-prima-dat%C4%83-%C3%AEn-tm-%E2%80%AD40737812311%E2%80%AC/?do=findComment&comment=5974139

cand Search nu gaseste 0759607901 aici: https://nimfomane.com/forum/topic/131921-miniona-0759697901/

rog un moderator sa verifice (via report imediat)

 

... se poate lipi aolo

(oricum, as pune pariu ca nu ai facut Search inainte :) )

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare lume, am vizitat si eu domnisoara azi si am fost foarte multumit din toate punctele de vedere. Este o prezenta placuta care te face sa te simti foarte bine in compania ei. Chiar daca eram dupa un lung drum de Cluj cu oboseala acumulata , a reusit sa ma resusciteze in cel mai placut mod.

ON - 10

NP - 10

GFE - 10

IGIENA - 10

Atitudine de nota 11.

Voi reveni cu drag ori de cate ori voi avea ocazia.

si eu :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Salutare lume, am vizitat si eu domnisoara azi si am fost foarte multumit din toate punctele de vedere. Este o prezenta placuta care te face sa te simti foarte bine in compania ei. Chiar daca eram dupa un lung drum de Cluj cu oboseala acumulata , a reusit sa ma resusciteze in cel mai placut mod.

ON - 10

NP - 10

GFE - 10

IGIENA - 10

Atitudine de nota 11.

Voi reveni cu drag ori de cate ori voi avea ocazia.

Mulțumesc pentru recenzie :* te mai aștept cu mult drag
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...