Sari la conținut

Mini


Postări Recomandate

  • miniona a schimbat titlul în Mini
Acum 22 ore, miniona a spus:

💖Buna dimineața dragilor!💖

🥰Disponibilă pentru programări🥰

Locatia este pe Circumvalațiunii 47😋

     💋💋💋pupici💋💋💋

6B3F3CD7-C1C6-44CE-BD90-F0C81CA8AACB.jpeg

51524C34-8A60-4BB0-B658-39D7DC766388.jpeg

Circumvalațiunii 47 ?? Nu am mai avut nervi sa las recenzie legat de deplasarea asta,dar am fost luni pe Circumvalațiunii 47 la parter si acolo am dat de o tiganca cu poze false(nr luat din publi pt ca am zis hai la ceva nou si in drum) plictisita de viata, grasa si dupa mine de cel putin 35+ de ani care nu merita efortul..am ramas scurt doar pt oral daca tot am venit pana acolo am murdarit-o si am plecat.

Deci ori ai dat nr blocului gresit ori....

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 1 oră, reresrazvan8 a spus:

Circumvalațiunii 47 ?? Nu am mai avut nervi sa las recenzie legat de deplasarea asta,dar am fost luni pe Circumvalațiunii 47 la parter si acolo am dat de o tiganca cu poze false(nr luat din publi pt ca am zis hai la ceva nou si in drum) plictisita de viata, grasa si dupa mine de cel putin 35+ de ani care nu merita efortul..am ramas scurt doar pt oral daca tot am venit pana acolo am murdarit-o si am plecat.

Deci ori ai dat nr blocului gresit ori....

Ori ai sunat la alt număr de telefon....🙃

Link spre comentariu
  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine
Acum 11 ore, reresrazvan8 a spus:

Circumvalațiunii 47 ?? Nu am mai avut nervi sa las recenzie legat de deplasarea asta,dar am fost luni pe Circumvalațiunii 47 la parter si acolo am dat de o tiganca cu poze false(nr luat din publi pt ca am zis hai la ceva nou si in drum) plictisita de viata, grasa si dupa mine de cel putin 35+ de ani care nu merita efortul..am ramas scurt doar pt oral daca tot am venit pana acolo am murdarit-o si am plecat.

Deci ori ai dat nr blocului gresit ori....

Nustiu la cine ai fost și pe ce număr ai sunat... eu nu am nici o legătura cu respectiva... seara frumoasa sa ai 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 ore, principedany a spus:

Poate vine si pe la noi dupa anu nou

Din păcate nu cred că o să mai vină în curând! Am vizitat-o ultima dată cănd a fost aici și era dezamăgită de unii dintre noi! Păcat, Diana este o dulceață de fată și chiar este o pierdere pentru cei care o apreciem!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...