Sari la conținut

Mini


Postări Recomandate

  • Oras:Aici pentru tine
  • Oras:Aici pentru tine

Salut !

Serviciile mele sunt următoarele :

-150(1fin-30min)

-300(1-2fin -1h)

-op ,on(in funcție de igiena) np (doar protejat) fk (in funcție de compatibilitate ,chimie ,igiena ) cob ,accept cunnilingus anilingus 69 mici fantezii ,masaj dacă se dorește

Pt mai multe detalii suna-ma 0759697901

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191118/1151/b77d8dc6031935a7dde5075ecc4645a0.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191118/1150/6bd93ad9d06e1102a542a2ce2d4479b2.jpg

Ce drăguță ești!!!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Recenzia mea mai jos:

 

1.Locatia - Zona Circumvalatiunii, foarte usor de gasit, multe locuri de parcare disponibile in zona

2.Modalitatea de contact sunat la nr. din anunt, raspunde prompt, respecta programarea
3.Detalii

Am vazut ca domnisoara a revenit in TM asa ca am decis sa o vizites si am fost primul client pe ziua de azi

Eu tot timpul sun, nu imi place programarea prin SMS asa ca la telefon a fost joviala, am stabilit ora intalnirii, a tinut sa ii reconfirm, se pare ca-s multi tepari:))

  Am ajuns cu vreo 10 minute mai devreme asa ca nu era pregatita si am stat maxim vreo 2-3 minute sa astept, chiar mi-a zis ca nu ii place sa lase clientii sa astepte, evident nu m-am suparat

  Fata este fix ca in poze, frumusica la fata, buze faine, gene lungi, fund frumos, slabuta, sani micuti. Zambeste tot timpul. 

  Cand am intrat m-a sarutat direct ceea ce mi s-a parut fain. Era imbracata in costumul cu imprimeu de leopard din poza. Are niste pantofi cu toc inalt pe care am pus-o sa-i incalte, arata bine pe tocuri.

  Am stat la o tigara dupa care am mers in camera pt actiune. Eu tot timpul fac OP deci asa i-am cerut si ei, e ok, fara artificii, i-am zis sa se uite la mine cand imi face oral dar cred ca era timida sau is prea urat :)), ca nu a reusit.

  Am inceput cu misionarului, lateral, incrucisat, X si 0, pe la spate, ea deasupra cu ceva variatiuni, tot ce am vrut. Se misca bine, chiar a preluat initiativa la lady on top.

  Sincer asteptam in orice moment sa imi zica sa incheiem ca depasesc timpul dar nu a facut-o.Asa ca m-am simtit eu si i-am zis ca e cazul sa termin.

Am hotarat sa termin pe sani,optiunile erau pe corp sau in prezervativ asa ca mi-am dat o laba dar pur si simplu nu am putut finaliza. Nu din cauza ei cu siguranta, putea fi orice fata, ci din cauza buburuzelor din capul meu.

 

D2D cred ca am stat 40 de minute ca nesimtitul, mi-am si cerut scuze, dar a zis ca e ok sa raman si la tigara de dupa .

 

4.Programul de lucru  Nu stiu

 

5.Note   Nu imi place sa dau note asa ca o sa va descriu experienta si voi decideti

 

  • OP Clasic, sustinut, fara atentie la zone adiacente, fara artificii speciale, dar nici nu am cerut asta. Cred ca ar fi facut daca ceream
  • NP Am incercat toate pozitiile pe care le-am vrut, fata accepta orice stil, mai repede, mai incet, mai violent, cum vreti voi
  • GFE  Fain, te face sa te simti bine, iti zambeste, comunicativa
  • ATITUDINE  are o atitudine pro-client, cauta sa satisfaca clientul.
  • IGIENA  curata si epilata, s-a pregatit inainte ca sa ajung in locatie, a facut dus, miros placut si pielea fina.
  • LOCATIE: Apartament amentajat, curat, are prosoape multe la baie, dupa ce am terminat actiunea a schimbat cearceaful. Cred ca mai era cineva in apartament, nu stiu daca e vorba despre o colega, nu am intrebat

 

6.Tarifare - 150 ron / 1 numar, fara sa ma grabeasca

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare lume, am vizitat si eu domnisoara azi si am fost foarte multumit din toate punctele de vedere. Este o prezenta placuta care te face sa te simti foarte bine in compania ei. Chiar daca eram dupa un lung drum de Cluj cu oboseala acumulata , a reusit sa ma resusciteze in cel mai placut mod.

ON - 10

NP - 10

GFE - 10

IGIENA - 10

Atitudine de nota 11.

Voi reveni cu drag ori de cate ori voi avea ocazia.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...