Sari la conținut

Buna dragilor As vrea sa va anunt ca sunt in cautare de locatie in Iasi


Postări Recomandate

  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Esti rautacios colega...fata e full booked si serioasa ! Pacat ca nu sta mai mult sa o pot vizita.ps. teapa e sa dai banul si sa vezi ca mimoza sta scandura , o doare pasarica si ii amorteste gura de la oral si te roaga sa termini mai repede ca o obosesti.

 

AI mai dat vreo teapa zilele astea?

 

Sper ca nu ai mai pus lumea degeaba pe drumuri, ca data trecuta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

AI mai dat vreo teapa zilele astea?

 

Sper ca nu ai mai pus lumea degeaba pe drumuri, ca data trecuta.

Vad ca ai o răutate in tine de nu te poti abtine am spus si data trecuta ca am facut greseli dar asta nu înseamnă că trebuie sa ma critici încontinuu....si inca ceva din cate imi aduc eu aminte ai fost pe la mine chiar nu pot sa inteleg ce crezi ca rezolvi daca imi aduci aminte mereu ceea ce am facut (parca zici ca v-am dat cu ceva in cap )ok daca tu spui ca am tras țeapă asa sa fie cum spui tu ....dar nu mai duce lumea in eroare ca sa ma considere asa cum spui tu ...O zi bună!
  • Like 3
Link spre comentariu

Cand zici ceva ce ti s-a intamplat personal, nu induc lumea in eroare, ii pun in garda cu ce li se poate intampla.

 

 

Esti rautacios colega...fata e full booked si serioasa ! Pacat ca nu sta mai mult sa o pot vizita.ps. teapa e sa dai banul si sa vezi ca mimoza sta scandura , o doare pasarica si ii amorteste gura de la oral si te roaga sa termini mai repede ca o obosesti.

 

Pe tine cine plm te-a intrebat, de raspunzi peste tot la intrebari ce nu-ti sunt adresate?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Ma urmaresti cumva ??? Cam furi curent baiatule.....forumul nu e vreo mostenire de la bunictu....

Spre linistea ta , mai socializez si eu cu colegii, pari cam frustrat colega .

 

 

Cand zici ceva ce ti s-a intamplat personal, nu induc lumea in eroare, ii pun in garda cu ce li se poate intampla.

 

 

 

Pe tine cine plm te-a intrebat, de raspunzi peste tot la intrebari ce nu-ti sunt adresate?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Cand zici ceva ce ti s-a intamplat personal, nu induc lumea in eroare, ii pun in garda cu ce li se poate intampla.

 

 

 

Pe tine cine plm te-a intrebat, de raspunzi peste tot la intrebari ce nu-ti sunt adresate?

Bun am spus ca a fost o greșeală asta nu insemna ca se va repeta...😉
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Buna ziua dragilor ma mai găsiți în Iași pana maine la ora 17:00 .

Va pup si va aștept ❤

Bine ai revenit frumoaso, sper sa te mai intalnesc. Te pupacesc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bine ai revenit, Alice! 😊ðŸ‘

 

Ne poți lăsa un număr de telefon unde te putem găsi? Este același număr de data trecută?

 

O actualizare a serviciilor și un interval orar in care te găsim, ar fi de ajutor.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Bine ai revenit, Alice! 😊ðŸ‘

 

Ne poți lăsa un număr de telefon unde te putem găsi? Este același număr de data trecută?

 

O actualizare a serviciilor și un interval orar in care te găsim, ar fi de ajutor.

Bună dragule meu totul a rămas neschimbat🤗150 finalizare oral/normal

300 h ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor!

 

Am revenit astazi la Alice dupa ceva timp de cand nu o vazusem. Nu am reusit sa ne sincronizam la vizita ei din martie.

 

Alice a ramas aceeasi prezență plăcută, cu mult bun simț și un corp frumos.

 

Am contactat o pe numărul postat mai sus, mi-a răspuns imediat, cred că prima sau a doua programare am fost eu.

 

Zona Palas, Anton Sesan, o știți deja.

 

Apartament cu multa umbra, fără AC deocamdată. Liniște, ok, singura in apartament.

 

 

M-a așteptat pe tocuri înalte, într-un body negru, corespunzător :))

 

Fiind în zona cu treabă am stat doar pentru un număr oral, excelent executat, cu priviri, saliva, de toate. Combinația de ochi verzi/albaștri și fundul demențial in timp ce ți-o suge, e superbă.

 

Mie mi-a plăcut, și corpul și fata, și oralul.

 

Într-un timp când avem mai multe tepe și poze false decât oricând parcă la Iași, e de aur fata asta. Jumătate de top retras iar la restul doar dacă ai noroc maxim mai prinzi ceva fain. Excepția fiind Ellen.

 

Probabil își va schimba locația.

 

Eu o încurajez să rămână în oraș, să facă în continuare ce face, că face bine.

 

Pentru reguli, membri fixați cu regulamentul: no FK, no Anal, No CIM sau COF, no deephtroat. Oral 8, corp 9.5, locație 8. Overall eu revin oricand la ea.

 

Succes Alice! O poză noua, chiar doua cu tine cred că incanta pe toți cei care intra aici, deci sunt așteptate.

 

Zi faină! Vă salut.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Salutare tuturor!

 

Am revenit astazi la Alice dupa ceva timp de cand nu o vazusem. Nu am reusit sa ne sincronizam la vizita ei din martie.

 

Alice a ramas aceeasi prezență plăcută, cu mult bun simț și un corp frumos.

 

Am contactat o pe numărul postat mai sus, mi-a răspuns imediat, cred că prima sau a doua programare am fost eu.

 

Zona Palas, Anton Sesan, o știți deja.

 

Apartament cu multa umbra, fără AC deocamdată. Liniște, ok, singura in apartament.

 

 

M-a așteptat pe tocuri înalte, într-un body negru, corespunzător :))

 

Fiind în zona cu treabă am stat doar pentru un număr oral, excelent executat, cu priviri, saliva, de toate. Combinația de ochi verzi/albaștri și fundul demențial in timp ce ți-o suge, e superbă.

 

Mie mi-a plăcut, și corpul și fata, și oralul.

 

Într-un timp când avem mai multe tepe și poze false decât oricând parcă la Iași, e de aur fata asta. Jumătate de top retras iar la restul doar dacă ai noroc maxim mai prinzi ceva fain. Excepția fiind Ellen.

 

Probabil își va schimba locația.

 

Eu o încurajez să rămână în oraș, să facă în continuare ce face, că face bine.

 

Pentru reguli, membri fixați cu regulamentul: no FK, no Anal, No CIM sau COF, no deephtroat. Oral 8, corp 9.5, locație 8. Overall eu revin oricand la ea.

 

Succes Alice! O poză noua, chiar doua cu tine cred că incanta pe toți cei care intra aici, deci sunt așteptate.

 

Zi faină! Vă salut.

Mulțumesc frumos pentru vizită te mai aștept te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare !

 

Mi-am făcut curaj și mers la domnișoara Alice . Am sunat-o și pe loc am primit o confirmare cu un glas cald și dulce la telefon.

Am ajuns la locatia aferentă cunoscuta de toți Zona Palas ...

Și am fost primit de o tipa înaltă și creată super frumușică cu un zâmbet dulce .. înaltă pe tocuri intr-un costum negru.

Este o tipa foarte comunicativa și energica .. cu bunul simț care te face sa te simți ca acasă și îți face plăcere sa tot stai de vorba cu ea . Am cerut un prosop, dush și am fost invitat in camera .. Cei drept nu avea Aer condiționat dar din ce mi-a spus abia a găsit acest apartament și decât deloc e okey și așa !

A început un oral bine executat ..se implica și cu pofta îl savurează ..

Apoi am început partida schimbând mai multe poziții și am terminat .

Oral : 9

Aspect : 9,5

Implicare : 9 ( cum o pui așa sta fără mofturi sau alte pretenții! )

Locație: 9

Achitat Nr 150

Un zâmbet de copil , eu unul cred ca o să revin !

Va sta in oraș in funcție de treaba .. sa speram ca va rămâne mai mult printre noi .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Salutare !

 

Mi-am făcut curaj și mers la domnișoara Alice . Am sunat-o și pe loc am primit o confirmare cu un glas cald și dulce la telefon.

Am ajuns la locatia aferentă cunoscuta de toți Zona Palas ...

Și am fost primit de o tipa înaltă și creată super frumușică cu un zâmbet dulce .. înaltă pe tocuri intr-un costum negru.

Este o tipa foarte comunicativa și energica .. cu bunul simț care te face sa te simți ca acasă și îți face plăcere sa tot stai de vorba cu ea . Am cerut un prosop, dush și am fost invitat in camera .. Cei drept nu avea Aer condiționat dar din ce mi-a spus abia a găsit acest apartament și decât deloc e okey și așa !

A început un oral bine executat ..se implica și cu pofta îl savurează ..

Apoi am început partida schimbând mai multe poziții și am terminat .

Oral : 9

Aspect : 9,5

Implicare : 9 ( cum o pui așa sta fără mofturi sau alte pretenții! )

Locație: 9

Achitat Nr 150

Un zâmbet de copil , eu unul cred ca o să revin !

Va sta in oraș in funcție de treaba .. sa speram ca va rămâne mai mult printre noi .

Mulțumesc frumos pentru vizită chiar ma bucur ca am fost pe placul tău te pup si te mai astept si cu alta ocazie ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

aspect 7. sunt, din punctul meu de vedere, doua probleme și jumatate. despre una dintre ele am discutat recent cu ea. despre alta am discutat când ne-am văzut prin 2019....

 

 

Daca le-ai spune si aici ar fi recenzia completa.  Secretele nu aduc lumina.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

nici nu mi le mai amintesc pe toate care erau

vreau sa ma mai văd cu fata sa le discut

sa ma intrebi in privat și nu le spun

nu înseamnă nu, deloc=deloc și niciodată, niciodata

Atunci raman la aspectul de 7.              7 inseamna 7.     7=7       intotdeauna, intotdeauna 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...