Sari la conținut

Buna dragilor As vrea sa va anunt ca sunt in cautare de locatie in Iasi


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Și totuși,mai vii în Iași?

Cazarea nu-i o problemă prea mare,se poate rezolva relativ ușor.Sunt ferm convins că ai primit pe SMS,fiindcă alt mod discret nu există,suficient de multe oferte,care vin să suplimenteze ofertele de pe internet,care chiar sunt suficiente.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bănuiesc că altul a fost scopul,în nici o clipă nu a avut de gând să vină în Iași.Vom trăi și vom vedea dacă am avut dreptate!

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26544
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pentru mine e clar,altul a fost scopul.

Cu toate că mă gândesc c-ar putea să fie în Iași cu alt nume undeva în zona Palas, pe Moldovei sau Sesam 7,unde e un nucleu destul de consistent cu fete venite în Iași,via Constanța,unde s-a zvonit că în Târgul marilor iubiri s-ar face ușor bani. Vorbeste lumea cică pe la colțuri.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26544
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pentru mine e clar,altul a fost scopul.

Cu toate că mă gândesc c-ar putea să fie în Iași cu alt nume undeva în zona Palas, pe Moldovei sau Sesam 7,unde e un nucleu destul de consistent cu fete venite în Iași,via Constanța,unde s-a zvonit că în Târgul marilor iubiri s-ar face ușor bani. Vorbeste lumea cică pe la colțuri.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Buna baieti :2qm40hg

Saptamana viitoare,probabil de luni voi fi la voi in oras si va astept la mine sa ne cunoastem. Stiu ca am mai zis acest lucru insa nu s-au aliniat astrele asa cum mi-am dorit si pentru asta imi cer mii de scuze.

Va anunt duminica cu mai multe detalii,iar pana atunci va pup si va doresc o seara cat se poate de placuta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna baieti :2qm40hg

Saptamana viitoare,probabil de luni voi fi la voi in oras si va astept la mine sa ne cunoastem. Stiu ca am mai zis acest lucru insa nu s-au aliniat astrele asa cum mi-am dorit si pentru asta imi cer mii de scuze.

Va anunt duminica cu mai multe detalii,iar pana atunci va pup si va doresc o seara cat se poate de placuta

Daca vrei sa anunti venirea ta, anunt-o cand esti sigura.
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

<p>Bună dragilor țin să vă anunț că de azi o sa fiu la voi in oraș. ❤</p>

<p>Vreau sa-mi cer scuze ca nu am mai ajuns la voi in oraș dar am avut mici probleme personale...</p>

<p>Va astept cu drag in locația mea </p>

<p>Aștept să mă contactați la numărul de telefon 0746678023 o sa fiu disponibilă dupa ora 15:00 va pup si va astept cu drag ❤❤❤</p>

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...