Sari la conținut

Buna dragilor As vrea sa va anunt ca sunt in cautare de locatie in Iasi


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mai da-te-n pula mea de agent imobiliar.

Supărat rău de tot,nu glumă!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Buna. Daca mai esti in cautarea unei locatii bune in Iasi, poate si a unei colege faine, scrie-mi :)

 

Mai da-te-n pula mea de agent imobiliar.

 

 

Cam tarziu mi-ai scris dar mersi oricum

Seara faină...

Și cât despre colega te dezamăgesc ca nu am nevoie imi este mult prea bine singurica

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Buna. Daca mai esti in cautarea unei locatii bune in Iasi, poate si a unei colege faine, scrie-mi :)

 

Mai da-te-n pula mea de agent imobiliar.

 

 

Cam tarziu mi-ai scris dar mersi oricum

Seara faină...

Și cât despre colega te dezamăgesc ca nu am nevoie imi este mult prea bine singurica

Link spre comentariu

Salutare, vin si eu cu o scurta recenzie dupa ce zilele trecute am trecut si eu pragul acestei domnisoare. Tin sa precizez de la bun incrput ca punctele forte ale intalnirii au fost aspectul fizic, atitudinea si igiena toate impecabile. Domnisoara m-a impresionat inca de la telefon insistand sa-mi enunte cat mai multe detalii ca sa nu ma faca sa bat drumul degeaba, lucru mai rar intalnit in ziua de astazi, programarea fiind respectata cu strictete de catre ambele parti a sosit momentul sa ma bucur nu doar de frumusetea si jovialitatea domnisoarei ci si de abilitatile dansei la proba orala cu accent pronuntat pe zonele invecinate la normal nu-mi venea s-o opresc din dezlantuirea de la WOT insa vroiam neaparat s-o vad si de la spate in pozitia mamei iedului, si nu am regretat astfel incat dupa o scurta lupta corp la corp a sosit si clipa victoriei. Tinand cont ca intalnirea a avut loc in prima parte a zilei m-am rezumat la un singur numar din cauza timpului avut la dispozitie. Si acum sa vedem si parerea juriului.

 

Aspect - 9,5

 

GFE- 9

 

Oral - 9.5

 

Normal - 9.5

 

Igiena - 10

 

Cadou - 150 dtd 35 min.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea- Iasi
  • Oras:Oradea- Iasi

Salutare, vin si eu cu o scurta recenzie dupa ce zilele trecute am trecut si eu pragul acestei domnisoare. Tin sa precizez de la bun incrput ca punctele forte ale intalnirii au fost aspectul fizic, atitudinea si igiena toate impecabile. Domnisoara m-a impresionat inca de la telefon insistand sa-mi enunte cat mai multe detalii ca sa nu ma faca sa bat drumul degeaba, lucru mai rar intalnit in ziua de astazi, programarea fiind respectata cu strictete de catre ambele parti a sosit momentul sa ma bucur nu doar de frumusetea si jovialitatea domnisoarei ci si de abilitatile dansei la proba orala cu accent pronuntat pe zonele invecinate la normal nu-mi venea s-o opresc din dezlantuirea de la WOT insa vroiam neaparat s-o vad si de la spate in pozitia mamei iedului, si nu am regretat astfel incat dupa o scurta lupta corp la corp a sosit si clipa victoriei. Tinand cont ca intalnirea a avut loc in prima parte a zilei m-am rezumat la un singur numar din cauza timpului avut la dispozitie. Si acum sa vedem si parerea juriului.

 

Aspect - 9,5

 

GFE- 9

 

Oral - 9.5

 

Normal - 9.5

 

Igiena - 10

 

Cadou - 150 dtd 35 min.

 

 

Mulțumesc frumos pentru vizită si mi-a facut plăcere să te cunosc te pupic 💋💋💋â¤â¤â¤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...