Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Frate eu cand m-am dus/ma duc la ea ma duc pt prestatia ei nu cum imi / sau cum vorbeste ea aici, e fix pix chestia asta, tu sigur esti frustat pe ceva anume si nu ai cu cine sa te certi, pula mea da dovada de maturitate daca ai o varsta decenta si las-o balta. Salut

  • Like 3
Link spre comentariu

Imi pun la dispozitia domnilor o gama variata de servicii pe care le voi detalia mai jos motov pentru care doresc ca cei ce au alte pretentii asupra mea sa se abtina.

 

Serviciile mele cuprind:

 

sex normal + oral pentru tariful de 250lei/h

Binenteles ca in tot timpul actiunii sunt parte dominanta ceea ce inseamna ca doritorii vor avea parte de senzatii tari (aviz celor slabi de inima). Ofer anilingus, accept cunillingus.

Nu admit insistentele celor ce doresc sa faca sex normal fara prezervativ. Oralul se face si cu si fara, in functie de preferintele fiecaruia.

Finalizare pe fata, pe corp in gura, NU inghit.

Squirt, trebuie sa fi foarte bun sa ma aduci in faza de finalizare vizibila

 

Ofer servicii de dominare soft pentru un tribut de 300lei/sedinta.

Sedinta de dominare poate include:

- umilire

- feminizare

- uro

- pleznire

- scuipat

- fisting anal

- role play

Ma gandesc serios sa adaug un crucifix sedintelor de domninare :)

 

Accept diverse fetish-uri

 

Accept FISTING vaginal, pentru suma de 500lei

 

 

NU fac anal

 

 

 

Programul meu este intre orele 9:00-21:00 pentru tariful de 250lei/h

 

Dupa orele 21:00 , tariful se majoreaza cu 50lei, adica 300lei/h

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu

Imi pun la dispozitia domnilor o gama variata de servicii pe care le voi detalia mai jos motov pentru care doresc ca cei ce au alte pretentii asupra mea sa se abtina.

 

Serviciile mele cuprind:

 

sex normal + oral pentru tariful de 250lei/h

Binenteles ca in tot timpul actiunii sunt parte dominanta ceea ce inseamna ca doritorii vor avea parte de senzatii tari (aviz celor slabi de inima). Ofer anilingus, accept cunillingus.

Nu admit insistentele celor ce doresc sa faca sex normal fara prezervativ. Oralul se face si cu si fara, in functie de preferintele fiecaruia.

Finalizare pe fata, pe corp in gura, NU inghit.

Squirt, trebuie sa fi foarte bun sa ma aduci in faza de finalizare vizibila

 

Ofer servicii de dominare soft pentru un tribut de 300lei/sedinta.

Sedinta de dominare poate include:

- umilire

- feminizare

- uro

- pleznire

- scuipat

- fisting anal

- role play

Ma gandesc serios sa adaug un crucifix sedintelor de dominare :)

 

Accept diverse fetish-uri

 

Accept FISTING vaginal, pentru suma de 500lei

 

 

NU fac anal

 

 

 

Programul meu este intre orele 9:00-21:00 pentru tariful de 250lei/h

 

Dupa orele 21:00 , tariful se majoreaza cu 50lei, adica 300lei/h

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tantrico, nu'i prea frumos ce faci...nu ai loc suficient de joaca?

Ce fac? Spune-mi si mie cine e ala care stie ce fac eu, in afară de pisicut!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Frate eu cand m-am dus/ma duc la ea ma duc pt prestatia ei nu cum imi / sau cum vorbeste ea aici, e fix pix chestia asta, tu sigur esti frustat pe ceva anume si nu ai cu cine sa te certi, pula mea da dovada de maturitate daca ai o varsta decenta si las-o balta. Salut

 

ti-ai zis tot oful sau mai ai? oricum vorbesti pe alaturi, fii istet si nu te preocupa de lucruri care nu te privesc

eu nu am facut nici o referire la tine, reciproca tb sa fie valabila

Link spre comentariu

Doamna,o sa va fac o vizita in curand,sa ma conving de squirtul ala,apropo o poza cu tine?

 

Domnule, va multumesc pentru intentia de a ma vizita cat despre dorinta de a vedea ceva poze cu mine pe aici...nici cea mai mica speranta deocamdata :D

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Un fel de: vand masina, dar poate fi si scuter! Poze? Dar nu mai bine vezi in persoana?

 

La fel ar fi si: dau 100 pe un numar cu o doamna, dar 100 poate sa fie de lei sau de bani...

 

Parerea domniei voastre!

Sunt o femeie matura si nu imi este rusine de felul in care arat, ma port si ma comport cu musafirii.

Nimeni nu este obligat sa-mi calce pragul sau daca o face sa ramana.

Sunt constienta ca va motivati vizual inainte de toate dar este alegerea mea si imi asum consecintele.

Multumesc pentru intelegere

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Iara alti hateri..

 

Ba treaba sta asa, eu am fost la anonna acum ani buni nu stiu 3-4 probabil..ca aspect este o femeie matura..cine vrea sa isi schimbe meniul si cand in cand vor sa futa altceva in afara de copile fitoase se mai duce la o matura, eu unu asa fac..concluzia e ca am plecat acasa atunci cu masina turata la maxim imi tremurau picioarele bine de tot..femeia are experienta maxima in ceea ce face si te fute maxim..ca nu va place voua cum arata ea si etc asta e partea a 2a fiecare cu gusturile lui, o sa ziceti ca ii iau apararea..poate ca da poate ca nu..dar cand vad hateri de-astia ma cam irita, asta e un site de futai..scrieti ce si pe unde ati fost daca vreti daca nu asta e..romanul tot roman o sa fie pana la moarte...unde e ceva frumos si ok el vine si se pisa..incercati si voi sa va controlati drq din apucaturile astea toti smardoii pe internet ca fata-n fata " nu fratele meu glumeam si eu", am patit-o cu un "tovaras" deci stiu ce zic. Hai va salut si fiti mai buni si futeti mai mult decat sa comentati

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...