Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

Glume de autisti retardati...

Bai rablo !!! ori e autist ori e retardat? nu insulti pe nimeni folosind termenul de autist pe care se pare ca nu prea il intelegi! in schimb poti sa faci ca mine:

naee 777 sa-mi bag pula in ma-ta, sorta si toate femele din neamul tau care sunteti imprastiati in camine de nefamilisti prin cet, poarta 6 si poplincarii de sus!

PS - Baba asta paroasa si vertiginoasa nu s-a lasat de meserie inca? cred ca vrea in hall of fame langa viky!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bai rablo !!! ori e autist ori e retardat? nu insulti pe nimeni folosind termenul de autist pe care se pare ca nu prea il intelegi! in schimb poti sa faci ca mine:

naee 777 sa-mi bag pula in ma-ta, sorta si toate femele din neamul tau care sunteti imprastiati in camine de nefamilisti prin cet, poarta 6 si poplincarii de sus!

PS - Baba asta paroasa si vertiginoasa nu s-a lasat de meserie inca? cred ca vrea in hall of fame langa viky!

 

Trollere cred ca ai gresit , fi marinimos si bagati pula si in panaramele ul amelia  si 2 peu ca au mare nevoie de vitamine , asta daca iti plac TV/TS (ul amelia) sau labagii (2 peu). Si ca sa nu te las singur imi bat si eu pula de fata lor si la fiecare comentariu off-topic sa ne dea cate o limba in gaoz. Hai ca ma Cracaciun fericit!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Trollere cred ca ai gresit , fi marinimos si bagati pula si in panaramele ul amelia  si 2 peu ca au mare nevoie de vitamine , asta daca iti plac TV/TS (ul amelia) sau labagii (2 peu). Si ca sa nu te las singur imi bat si eu pula de fata lor si la fiecare comentariu off-topic sa ne dea cate o limba in gaoz. Hai ca ma Cracaciun fericit!

 

sa moara mā-ta in chin si'n cancer,ai zis=o de ai linso.! Sa te caci sârma ghimpata si sa iti dea aia lumea limbi de bocanc in cur.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Bai rablo !!! ori e autist ori e retardat? nu insulti pe nimeni folosind termenul de autist pe care se pare ca nu prea il intelegi! in schimb poti sa faci ca mine:

naee 777 sa-mi bag pula in ma-ta, sorta si toate femele din neamul tau care sunteti imprastiati in camine de nefamilisti prin cet, poarta 6 si poplincarii de sus!

PS - cred ca vrea in hall of fame langa viky!

:atm  :doggystyle  :bkke

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

sa moara mā-ta in chin si'n cancer,ai zis=o de ai linso.! Sa te caci sârma ghimpata si sa iti dea aia lumea limbi de bocanc in cur.

 

Mai aurolac mediatic sa imi iei tupeul in gura , pisamas pe muia ta de pizda , saracul pamantului , nu ti-ar mai muri multi inainte. Deja ai inceput sa-mi dai limbi in gaoz , fi mai cu tupeu zdreanta

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Mai aurolac mediatic sa imi iei tupeul in gura , pisamas pe muia ta de pizda , saracul pamantului , nu ti-ar mai muri multi inainte. Deja ai inceput sa-mi dai limbi in gaoz , fi mai cu tupeu zdreanta

 

Jamalosule,..nu mai semnaliza ca esti prost!!Liberare usoara!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Jeg ordinar , scursura societatii . Si tu si travestitul o sa aveti ce v-ati dorit! 

 

Liberare usoara!!

  • Like 6
Link spre comentariu

Mulțumesc, dickson, asemeni...numai ca mosu' cu de toate, a zis ca ma descurc singurica :) si-mi lăsa in ușă doar o joarda (a zis ca stiu eu ce sa fac cu ea)

 

 

Sarbatori cu bucurie Anonna. Sa-ti aduca mosu' cele de trebuinta!

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

Mulțumesc, dickson, asemeni...numai ca mosu' cu de toate, a zis ca ma descurc singurica :) si-mi lăsa in ușă doar o joarda (a zis ca stiu eu ce sa fac cu ea)

Hehe :) nu pe mosu' asta l-am citat! Pe ala bunu care iti aduce dulceata,d-aia rara,cu bucurie Sfanta! Ce,tu n-ai voie sau cum?

  • Like 1
Link spre comentariu

Hehe :) nu pe mosu' asta l-am citat! Pe ala bunu care iti aduce dulceata,d-aia rara,cu bucurie Sfanta! Ce,tu n-ai voie sau cum?

Hihihi a zis ca nici dulceață nu am voie... Eu stiu ce vreau dar nu-i zic ;) ...ma mulțumesc cu ce-mi da :p

Link spre comentariu

Hei! Ce fac baietii?

Bine?!

 

Daca fac bine, ma bucur pentru voi! Sunt fericita sa aud ca lumea e bine merci, sanatoasa si voioasa :D

 

Dar nu despre asta vreau sa vorbim ci despre vizitele voastre...

Hello , trezirea! Voi chiar credeti ca toate femeile sunt tampe?

 

Sa va intre bine in cap, daca ati ajuns o data la mine si nu am corespuns "standardelor" domniilor voastre, a doua oara nu aveti nici cea mai mica sansa sa va strecurati in dormitorul meu, nu zic in dormitor dar veti avea neplacerea sa fiti refuzati de la usa.

 

 

:*

 

Va pup pe ... ce vreti voi

 

Program zilnic, intre orele 9:00-21:00  cu posibilitatea prelungirii programului ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

nu inteleg chestia asta, e gen pt cei ce au venit au vazut, si au plecat ca nu le-a convenit "ambalajul" ? sau ca au gustat o data, iar apoi n-au mai venit ? 

 

Banuiesc ca stii la ce fel de oameni ma refer dar vrei sa faci pe nestiutorul :P

 

Este pentru cei ce cantaresc "ambalajul" ... Vin, se uita la tine de sus in jos ca si cum te-ar cantarii ca pe o marfa in galantar, dupa care spun: imi pare rau, nu esti ce cautam!

Nu intreb ca cautau pentru ca in anunturile date de mine scrie clar ca sunt "matura", nu granny, nu tanara ci o femeie matura, cu forme apetisante.

Nu asta ma deranjeaza cel mai rau ci faptul ca dupa o perioada, se razgandesc si vor sa incerce... ce? numai ei stiu ce, pentru ca ambalajul nu l-am schimbat, este acelasi: un ten natural, sani mici si fermi, un fund generos... 

 

Am mai spus asta, dar se pare ca la o anumita perioada de timp sunt nev

  • Like 2
Link spre comentariu

credeam ca te referi la cealalta categorie care am expus-o eu :D ty :*

 

ar fi o prostie din partea mea, sa ma refer la cei ce ma viziteaza pentru a beneficia de serviciile mele chiar si pentru o singura data :D hei, suntem oameni maturi, stim pentru ce suntem aici ... sex, distractie, sex... fara complicatii inutile :D

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator freeway1
Reputație: 0

ar fi o prostie din partea mea, sa ma refer la cei ce ma viziteaza pentru a beneficia de serviciile mele chiar si pentru o singura data :D hei, suntem oameni maturi, stim pentru ce suntem aici ... sex, distractie, sex... fara complicatii inutile :D

Adica daca te futi de mai multe ori cu aceasi persoana inseamna complicatie inutila? Eu stiam ca daca futi DOAR o persoana dauneaza grav sanatatii!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...