Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:Catanga
  • Oras:Catanga

Domnilor, va rog frumos sa nu vorbiti voi in numele meu! cat despre prietena, nu e de pe aici, asa cum nici eu nu sunt de prin Constanta, imi va tine companie o perioada buna de timp si datorita faptului ca trebuie sa eliberez curand locatia, a decis sa nu puna anunt niciunde dar putem sa va aducem impreuna un plus de servicii :D

Poze?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Domnilor, va rog frumos sa nu vorbiti voi in numele meu! cat despre prietena, nu e de pe aici, asa cum nici eu nu sunt de prin Constanta, imi va tine companie o perioada buna de timp si datorita faptului ca trebuie sa eliberez curand locatia, a decis sa nu puna anunt niciunde dar putem sa va aducem impreuna un plus de servicii :D

pai si ea ce face?😂😂

 

E casiera ta?😂😂

Ca nu ai zis nici macar ce ofera

Link spre comentariu

pai si ea ce face?

 

E casiera ta?

Ca nu ai zis nici macar ce ofera

 

. e contabila mea.. nu mai fac fata veniturilor si cum eu sunt un contribuabil constiincios, doresc sa nu pacalesc statul cu nicimacar un banut :D

 

Despre celelalte servicii pe care ea vi le poate oferii nu sunt in masura sa le descriu eu. Asa cum am spus intr-un mesaj anterior, s-a luat decizia ca pana nu gasim o locatie adecvata nu este cazul de o promovare personalizata

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Pe unde mai ai locatia doamna??...

...Devine interesant...

...Doamna Anonna,dc te rugam frumos,ne spui cine este prietena?...

...Roxana (Jaga), nu stiai? Se completeaza amandoua. Una face aia, cealalta nu, etc...

...Poze?...

Io jur...nam sa va inteleg nisiodata pi voi !!!

 

Mah...voi moi si futeti...sau doar postati pi forum ???

 

Io stu asea..."omu gospodar...se trezeste cu pula par". Ca din popor ie tat felu di vorbe dastea...da suflet...gen..."cine se trezeste di dimineata...oboseste moi repede" ! "Gaina batrina...iti baga linba colea uni nu lucieste soarili...never" ! "Mîța blinda...fasi pula harcea parcea" !!!

 

Io mam trezit di dimineata. Cum mii imi plasi cracanata...ma trezesc la cracanat di zi. Asea si azi. Am facut cafieluta...am deschis stirili...am deschis Nimfo. Am vazut pientru prima data azi di dimi ca Anonna ari o colega noua. Mah...io nam stat sa pun zeci di intrebari pi forum...casa fut si io prin toamna...io am pus mina pi telifon...si am sunat direct fumeia !

 

- Fey...dai si tu o cafia di dimimeata ?

- Dau fey...da ci ai...ai linbrici di ti maninca?

- Da fey...am o mimcarime simi trebe scarpinata.

- Bini fey...hai ca am pus apa la fert.

 

Mam suit in masina...si la ora 9 beam cafeluta ca 3 dive pi canapee ! Si dai...birfa ! Si dupe birfa zic io so cunosc pi coliega moi intim. Si sa ni lase in pasi ca doua dive in dormitor. Si plec dincolo cu ia. Si nici nam apucat sai incalzesc motoru bini lu colega...ca...PAC...apari si Madam iesita din dus...calari pisti noi. Da pusa pi fapte...nu doar aseaaa...di dragu lindicului !!!

 

Mah...cie so intinplat dupe ie muuult pria pervers sa va zik acilea !!! Mah da pierversiuni dalea perverse. Ie pur si sinplu indecent sa va povestesc !!! Pot sa va zik doar citiva chestiii. Di iegzemplu...ca gaurica mia no lucit nisiodata ca acuma. Ie bec. Halogen !!! Pot sa va zis ca puteai sa dai la peste in pat dupe...ca iera balta !!! Nari tat lacu Tabacariiei atita apa in iel !!!

 

Io nam moi simtit asea tensiune secsuala di mult !!! Da nisi asea golire !!!

 

O fost fix cio ricomandat doctoru ca masura antistres !!!

 

Haidi pa !!!

 

:)

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

. e contabila mea.. nu mai fac fata veniturilor si cum eu sunt un contribuabil constiincios, doresc sa nu pacalesc statul cu nicimacar un banut :D

 

Despre celelalte servicii pe care ea vi le poate oferii nu sunt in masura sa le descriu eu. Asa cum am spus intr-un mesaj anterior, s-a luat decizia ca pana nu gasim o locatie adecvata nu este cazul de o promovare personalizata

Un show un thresome ceva?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Un show un thresome ceva?...

...hmmm...deci ce fac fetele astea este pe cale de disparitie?...

...Ceva poze ? Servicii ? Tarife ?...

Oooffff offfff...maaaiii maii...more questions...

 

Hai cava zik io moi pi intelesu vostru...

 

Io nu stu cio sa va faca voua in pat fetili astea...da va zik io ci mior facut mii...

 

:)

 

GFE (da doar pina o aparut tanti Anonna...ca porma o fost PSE curat);

FK si DFK;

Titty play;

Fingerplay;

Masturbation;

Lesby Show;

Rimming;

Deepthroat;

Chocking;

Drooling;

Dildo play;

Squirting;

Double squirting;

S & M play;

Rope play;

Submisive play;

Punishment;

Spanking;

SGOFF (adica some good ole fashion fucking)

Anal and deep anal;

ATM;

Multiple orgasms (mah da multi);

Rough play;

OWC & Swallow;

AFGT (a fucking good time) !!!

 

Mah...cum sa va zik io voua...ginditiva la o dimineata...pi racoare...cu doua fumei mature in tandem...si tat cie va trece prin cap in materiie di futut !!! Mah da tat !!! Nu conteaza cit di pervers...tot !!! Daca inca nu vati prins...tanti Anonna sia tras asistenta. Mah si lu asistenta kear ii plasiii fututu ! Mah ie civa foooarti pervers sa inveti o tanti gospodina di 45 di ani sa faca squirt pientru prima data ! Mah...cind o invatat tehnica...fumeia nu se moi oprea...da nisi nu vroia !!! Io pila lindic...tanti Anonna cu dildou pila pizdoc ! Am uitat sa va zik si di Tremurici. Cind so terminat nazdravaniia...asistenta nu avea curaj sa se dea jos din pat. Ii tremura planetarele ca nu avea incredere ca ajunje singurica la baie !!! Iepuizare secsuala totala !!!

 

O fost futaiu dreaq !!! :))))))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Oooffff offfff...maaaiii maii...more questions...

 

Hai cava zik io moi pi intelesu vostru...

 

Io nu stu cio sa va faca voua in pat fetili astea...da va zik io ci mior facut mii...

 

:)

 

GFE (da doar pina o aparut tanti Anonna...ca porma o fost PSE curat);

FK si DFK;

Titty play;

Fingerplay;

Masturbation;

Lesby Show;

Rimming;

Deepthroat;

Chocking;

Drooling;

Dildo play;

Squirting;

Double squirting;

S & M play;

Rope play;

Submisive play;

Punishment;

Spanking;

SGOFF (adica some good ole fashion fucking)

Anal and deep anal;

ATM;

Multiple orgasms (mah da multi);

Rough play;

OWC & Swallow;

AFGT (a fucking good time) !!!

 

Mah...cum sa va zik io voua...ginditiva la o dimineata...pi racoare...cu doua fumei mature in tandem...si tat cie va trece prin cap in materiie di futut !!! Mah da tat !!! Nu conteaza cit di pervers...tot !!! Daca inca nu vati prins...tanti Anonna sia tras asistenta. Mah si lu asistenta kear ii plasiii fututu ! Mah ie civa foooarti pervers sa inveti o tanti gospodina di 45 di ani sa faca squirt pientru prima data ! Mah...cind o invatat tehnica...fumeia nu se moi oprea...da nisi nu vroia !!! Io pila lindic...tanti Anonna cu dildou pila pizdoc ! Am uitat sa va zik si di Tremurici. Cind so terminat nazdravaniia...asistenta nu avea curaj sa se dea jos din pat. Ii tremura planetarele ca nu avea incredere ca ajunje singurica la baie !!! Iepuizare secsuala totala !!!

 

O fost futaiu dreaq !!! :))))))

. Sper sa am și eu ocazia sa experimentez nițel când ajung în Constanta....
Link spre comentariu

Am rugamintea de a nu va astepta mereu la ceea ce cititi. Nu zic ca nu se pot intampla multe in dormitor dar fiecare individ este diferit in felul lui, nu poti percepe acelasi senzatii cum le percepe altul sau pur si simplu nu exista acel clic dintre parteneri. Caracterul fiecarui individ in parte face ca senzatiile sa se multiplice sau sa se estompeze. Mai exista posibilitatea ca fata pe care o vizitati sa nu fie pe gustul vostru si pur si simplu sa existe o inhibitie doar pentru faptul ca nu avem dimensiunile 90-60-90, asta e, mama natura nu are un tipar pentru fiecare individ in parte. Nu uitati ca suntem mature :D

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...