Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

@negrutu: Eu nu cred ca merita... din punctul meu de vedere, e o baba care fute pustani pe care-i impresioneaza repede. Pe bune, pana nu vii cu detalii, nu cred. Hai, convinge-mal! Ai grija ce scrii ca sa nu fac 900 de km degeaba. :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Nu e nevoie sa faca gagiu recenzie de 10 pagini doar ca sa te convingi tu cum sta treaba cu "baba" , nu e o baba deloc pt varsta ei se tine bine, chiar bine bine,are o carnea tare pe ea, foarte fina si ingrijita, eu am fost odata la ea mi-a placut enorm m-a futut bine rau, in sensul ca imi tremurau picioarele am ajuns acasa cu masina turata la maxim  , in concluzie ti-o recomand pe anonna si treci pe la OMV mai intai sa alimentezi ca cei 900km facuti o sa  se merite, si daca nu o sa iti placa eu mi-o tai si mi-o leg de gat si data viitoare fara jigniri te rog frumos, doar suntem niste gentleman'i :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Nu e nevoie sa faca gagiu recenzie de 10 pagini doar ca sa te convingi tu cum sta treaba cu "baba" , nu e o baba deloc pt varsta ei se tine bine, chiar bine bine,are o carnea tare pe ea, foarte fina si ingrijita, eu am fost odata la ea mi-a placut enorm m-a futut bine rau, in sensul ca imi tremurau picioarele am ajuns acasa cu masina turata la maxim  , in concluzie ti-o recomand pe anonna si treci pe la OMV mai intai sa alimentezi ca cei 900km facuti o sa  se merite, si daca nu o sa iti placa eu mi-o tai si mi-o leg de gat si data viitoare fara jigniri te rog frumos, doar suntem niste gentleman'i :)

Sorineleeeee.....nenea lubric o stie prea bine pe Anonna, PREA bine. Era doar putin ironic.

Libidinosuleee (lubric) vezi ca bagi lumea la dileme pe aici  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

oare cum dau si eu de ea k am sunato de vreo doua ori si nu mia raspuns

hai sa iti zic eu o varianta sigura si usoara. Dar te rog sa citesti pana la capat, daca poti ;)

bagi si tu 1-2 recenzii, te face pisicu galbejit si ai mesagerie personala. Prin mesagerie ii trimiti domnitei un mesaj si ii spui ca esti interesat de servciile ei. Domnita iti va raspunde cu programul si perioadele cand o gasesti in CT. Pt ca daca te-ai fi obosit sa citesti, vedeai ca anonna nu sta doar in ct, mai trece si prin Buc.

Hai nu o lua cu suparare dar incep sa ma irite persoanele care intra, si pe langa faptul ca beneficiaza de informatii fara sa aduca nici un aport, mai pun si intrebari stupide.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

Florinne89,asculta aici la un om batran si bine intentionat,un calcul scurt:

daca te iei dupa spusele lui vasile c. ,ar trebui sa scoti din buzunar pt a putea face doua recenzii ,o suma cuprinsa intre minimum 200 si 3,4 sau 500 ron,pe cand daca ii dai pisicului 4 euro/luna,te face numai decat membru premium(verde) si ai mai multe facilitati decat un serious contributor(galben).

 

Talibane,ti-am spus eu ca anturajul cu pufulete o sa faca din tine un pui de militian:))Lasati bai nene oamenii in pace,ca nu scrie in niciun regulament al forumului ca e obligat cineva sa recenzeze...ati zapacit tot forumul cu militienismele voastre si cu numaratoarea de puncte de reputatie...nazistilor!

 

p.s pisicuts,sa mai zici tu acum ca nu trag eu cu casieria:))

Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

Sau va deranjeaza ca a indraznit ucenicul inscris doar de o zi sa faca off-topic?tocmai pe voi care ati rupt toate topicele in doua cu off-uri.Talibane,uita-te putin in urma si vezi cate topice ai facut varza acoperit fiind de asa zisa ucenicie a lui vasile c....zic ca ar trebui sa fii putin mai ingaduitor cu noii veniti,nu zici?

 

Noapte buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Bombo, te pupa fratele, ce nu mi-ai zis si mie mai demult ca pot avea PM daca ii dau motanului 4 euro ca nu ma mai chinuiam sa scriu recenzii  :laugh2  :laugh2

Ai si tu dreptate, m-a luat valu cu atatia militieni paici.

Si daca erai oleaca atent...si ce am scris eu era un fel de offtopic deci nu m-am luat de el ca face offtopic ci doar am incercat sa ii dau un mic sfat. Dar uite ca ai venit tu cu unul mai bun deci ai felicitarile mele :) :clapp

Hai nu mai face si tu pe ddurul, parca eram prieteni :)  :innocent  :innocent

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Care taliban nene? nu mai "se exista" :laugh2  :laugh2 si legat de anturaj, nu pot spune nimic :) 

Daca anturaju meu vechi nu mai activeaza pe aici :( (g2br13l deloc, coolandhot doar ne vegheaza, sorinel e mai pasnic ca niciodata etc) ce sa faci nene...

Link spre comentariu
 

...daca intelegi ce vreau a spune:))

 

tu ce zici, intelege sau nu?

 

macar gabriel, coolandhot, sorinel, pasnici sau nu, ii cunosti, le stii punctul de vedere, poti conversa oricand neperturbat de probleme de identitate. nu exista dispute reale cu ei ptr ca nu se ascund dupa deget. au barbatia sa spuna macar lucrurilor pe nume, sau sa taca, si nu sa planga ca o spalatoreasa smiorcaita cat de neindreptatiti se cred. talibanu sau vasile merita respectul ptr ca a luat o decizie influentat fiind de o promisiune desarta, a realizat ca nu a fost cea mai orientata decizie, a revenit dar cel mai probabil orgoliul l-a impiedicat sa ceara reactivarea vechiului nume de utilizator, dar a fost primit la locul care i se cuvine de noi si printre noi toti. 

 

tu? cine esti? in afara de jeg ce aduci cu tine? te smiorcai ca o coarda care a fost tepuita la bani. fii ma barbat nu rahat si spune cine naiba ai fost! asa poate iti vom oferi si tie respectul cuvenit daca este necesar. dar daca cumva nu meritai mai mult nici inainte? pana atunci, din punctul meu de vedere, esti doar un jeg rebranduit care, la fel ca in cazurile de diaree, nu provoaca nimic altceva decat disconfort! pana una alta esti cam ultimul jeg ramas pe aici. colegii tai si-au cam dat seama cat de pe dinafara erau si si-au vazut de mersul vietii. tu, cu numele tau de partzar, vad ca tot vrei sa sugi pufuleti. zau de nu ai ramas marcat de gif'ul ala!  :drool

 

observ ca tot incerci sa-i explici tu lui vasile ce ar trebui el sa inteleaga. ii tot sugerezi tu ce ar trebui sa vada si in ce maniera, ca el nu e in stare zici tu! tu arunci vrajeala ca l-ai ajutat pe florinel, cel cu dilema de aici, nu ca ai aterizat ca o musca direct in cacat ptr ca nu te poti abtine. deci important nu este mersul la curve, care oricum costa bani, ci achizitia de membru premium ca sa ai acces la informatii si pm dar nu in scopul mersului la curve, ci doar sa....stai, cum zici tu....sa faci valuri! pai cum naiba sa nu te fac idiot si jeg rebranduit cand asta este singurul tau scop declarat? tu chiar nu poti sa intelegi ca din ce oferi tu aici, mie, noua, numai asta putem sa spunem despre existenta lui bombonelu'?????

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Bombo, iti zic sincer ca daca ai purta o discutie fara injurii, acuze, ironii si altele cu fratele john, iti vei da seama ca e om bun.

Nu inteleg de ce va face asa mare placere sa va certati :) sincer.

Lasati-o si voi la pace odata si gata.

Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

Jeg,cacat,diaree,rebranduit...ai umplut forumul cu dejectiile tale.Ti-am mai spus ca esti limitat,dar am tot sperat ca ai avut niste scapari de moment,azi ai reusit sa-mi inlaturi orice dubiu.

Mi-as reactiva fostul cont,dar nu o fac de mila ta pufulete,am aproape 500 de puncte pe el si cum singurul tau scop pe acest forum este acumularea de puncte,cu siguranta vei da in icter mecanic instant,ceea ce chiar nu-mi doresc...mi-ar disparea jucaria odata cu tine:))

 

Hai ca mai am si alte trebi,pa pa au revoir!

 

p.s incearca sa-ti mai imbogatesti vocabularul,altfel risti sa devii plictisitor chiar si pt mine:))

Link spre comentariu

rebranduitule,

 

ai uitat branza, pufuleti, pipi, multe altele! trebuie sa le tii in vedere cand ma iei acasa ca asta am sa-ti cam dau! eu nu vreau sa ai nici cel mai mic dubiu fata de mine!! eu chiar vreau ca tu sa intelegi ca esti un zero in ciuda la toate punctele tale din trecut. bombonelu' asta, care in momentul de fata esti tu, este: zero! chiar mai rau, ptr ca tu doar instigi si atat! argumentul tau suprem este ca-ti permite regulamentul de acum si ca atare faci! cum sa nu-ti spun ca este argumentul unui idiot!!! dar si tu realizezi asta din moment ce recunosti ca este "jucaria" ta. ca atare: esti un frustrat care nu a avut jucarii si a descoperit una acum! indiferent de ce ai avut sau ce ai facut in trecut ce faci acum nu compenseaza, anuleaza!

 

ma amuza cum tot incerci tu sa deviezi adevarul. mi se rupe mie de culoare sau de puncte, pricepe asta odata! le-as ceda pe toate si as lua-o de la capat daca as avea garantia ca rebranduiti ca tine ar sista orice activitate de rahat! supraevaluezi tu pozitia ta si efectul de icter produs asupra mea. te crezi mult prea important te asigur! mai mult, sansele sunt ca nici nu am auzit de tine vreodata cu toate cele 500 de puncte ale tale. sunt eu prea nou aici si mi s-a cam rupt pana la aparitia rebranduitilor sa ma implic mai departe de sectia constanta. asa ca, nu astepta un alt vocabular de la mine catre tine! atat meriti si nimic mai mult!!! iar daca iti sunt drag te rog sa nu discriminezi si sa ma "tzuci" si pe mine....direct in pufuleti!

 

p.s. rebranduit nu este o dejectie, esti tu, dar au devenit sinonime!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

Si-acum mai stai cu pufuletii la cuc?si eu care traiam cu impresia ca tu ai inventat apa calda...sincer,m-ai dezamagit!

Pana-ti speli cucu,da-mi voie sa te ignor!

 

Cius!

 

p.s alt topic pe care l-ai facut praf...al catelea oare?=))(unde esti tu s-alege praful,atragi off-topicul,precum cacatul musca).

Link spre comentariu

mai jeg rebranduit, tu l-ai facut praf! nu te-am invitat eu aici, nu te-a invitat nimeni aici, pe topicul anonei, pe sectia constanta, pe forumul asta. tu esti cel atras de mine cred, de pufuletii mei, de brazica mea! unde apar eu hop si tu sa ma sugi! scopul tau fiind exact jegul care-l emani: ca tu sa arunci cu rahat in stil de off-topic peste tot si tot tu sa vii ulterior si sa zici ca s-a distrus si s-a ales praful. vezi tu, asta-i motivul ptr care eu te fac jeg rebranduit peste tot, asta esti prietene!!!

 

si tot insisti tu ca esti foarte important si ca ar pasa cuiva de dezamagirile tale de rebranduit. pai prietene, rebranduirea este superlativul relativ al dezamagirilor tale.

 

uite, ca sa nu mai faci tu afirmatii publice de ce praf se produce, de ce nu iti urmezi tu sfatul oferit lui florinel, sa dai bani ca sa ai privilegii de pm si sa porti discutiile astea in privat cu mine? de ce nu ai apelat la adresa mea de email ca doar este accesibila publicului larg la profilul meu? de ce oare mai rebranduitule?

Link spre comentariu

  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

De ce oare,de ce oare?esti prea neinteresant pufulete...simplu,nu?

 

Nu-mi mai raspunde ca am treaba si oricum te repeti a paguba,nu vii cu vreo argumentatie noua,zici ca ai ramas blocat pe repeat:))te-as debloca,dar n-ai mai avea niciun haz...ramai asa!

 

Adio...si n-am cuvinte!

 

p.s daca te deblochezi,da-mi de stire!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...