Sari la conținut

Delia (19 ani) 0736534221


Postări Recomandate

Dragilor de marți voi fi disponibilă in Brașov. Marți voi lucra de la ora 17:00 pana la ora 22:00, iar de miercuri voi lucra de la ora 14:00. Programările le puteți face începând de acum, dar va rog sa îmi specificați orașul 😊

Locația va fi in Avangarden 😘

Abea aștept sa ajung in Brașov 💪🤩🤗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

   Asa cum Delia a revenit, am revizitat-o si eu, nu puteam sa o lasa sa plece de data asta fara sa trec la ea, asa ca programat cu o zi inainte pe whatsap, cofirmat, si repede la ea, timpul nefiind prea prietenos, am ales sa stau doar o singura fin, data viitoare va fii o ora cel putin, nu prea e de plecat de la ea, in cazul meu, dar...

 

  Fata de data trecuta de la ultima vizita, parca sa mai schimbat ceva, mai in bine, ca si aspect, da, e cea din poze, chiar daca pozele nu au cum sa nu fie prelucrate, pentru mine arata de nota 10, m-a asteptat intr-o tinuta foarte sexi, o lenjerie de culoare rosie, pe niste tocuri, punandu-i formele in evidenta, mai ca te trec toate filmele ce-ti vin prin cap.

  Destul de sociabila tipa, mici taclale la inceput dupa care impreuna la dus la cererea mea, unde... numa dus nu prea a fost, inapoi in camera sarutari din plin , fk mai timid, mai retinut, dar ok, OP  bun chiar, desi fara prea mare atentie la zonele adiacente, incercari de deep, dar la Np, te fute in Lot de nu stii ce-i cu tine, e acolo cu tine, participa intens la actiune, se vede ca-i place, schimbat nenumarate pozitii, care mai de care, si priveliste de la spate la marginea patului, arcuita, ea cu capul intors spre tine si cu o privire atintita spre tine... cu greu ii rezisti, parca si acuma am imaginea aia in cap, dar cam atat cu detaliile.

 

  Ca si note.

 

Locatia: 10, curat, bloc nou, zona coresi, baia la fel si ea curata, cu tot ce trebiue, geluri de dus, prosop mare curat

Tipa: pentru mine ca si aspect, e de nota 10, putine ca ea in Brasov, tinuta la fel de nota 10, 

OP: 8/9, daca era neprotejat si cu o mai mare atentie la zonele adiacente era de 10 poate, dar in ansamblu chiar placut pentru ce mi-a facut

Np: as putea zice ca e de 10 chiar, in cazul meu, daca nu te tii bine, te poate termina imediat, participa foarte intens, te ia in brate in lot, se misca destul de bine, sarutari in timpul actiunii, fk mai retinut, dar indeajuns, nenumarate pozitii, se uda natural, un plus mare ca nu a folosit lubrifiant, deja e mai mult decat sex, nu accepta degete in zona intima, dar e placut sa o vezi pe ea facand asta, nu accepta plame peste fund sau alte chestii de genu, cu un comportament ok , poate oferi multe.

Ap, face cred, dar in cazul meu nu ne incadram, dar nici nu am avut intentia de a mai intreba

Igiena: 10, nimic de reprosat, placut parfumata, a facut dus cu mine, si inainte sa ajung la ea, fara mirosuri suspecte, epilata corespunzator

GFE: la ea ai parte de asa ceva, acuma depinde si cum o abordeaza fiecare, sociabila, ai ce sa dicuti cu ea, se conformeaza cu cerintele tale, multe sarutari de-a lungul intalnirii, Fk indeajuns, chiar daca pare mai retinut, un placut mod al ei de a fii, destul de lipicioasa, cam greu iti vine sa pleci de la ea.

 

Ca si puncte forte: 

  - Aspectul, arata foarte bine la corp, pentru mine arata perfect, sunt subiectiv, asta e.

  -Np unde participa foarte mult, e acolo cu tine, pastreaza contactul vizual cu tine, privelistea foarte placuta in orice pozitie ai pune-o , numa sa te tii bine, se vede ca a capatat ceva experienta 

 

Ca si cadou : datorita timpului scurt si faptul ca avea programul mai incarcat am ales o singura finalizare, dar destul de lunga cu multe momente, 200 leuti lasati la plecare fara sa mi se aminteasca acest lucru, ca si timp aproximativ  40 minute fara sa fiu grabit, urmatoarea vizita sper sa fie mai lunga, si bineinteles in cazul  e de revenit, si facut abonament.

 

 Te pup draga Delia si sper sa ne revedem din nou cat de curand.  :kiss3

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Azi am cunoscut-o si eu pe Delia. O sa ma rezum la partile pozitive si partile negative.

Partile pozitive:

Delia este o fata frumoasa, inalta, piele catifelata. Mia placut ca a facut cea ce iam cerut. Fiind si prima intalnire, a fost bine.

Partile negative: Desi are FK in meniu, eu am primit doar un pupic pe buze la inceput. Nui paguba mare dar era frumos macar in pupic mai lung.

P.S.: Delia multumesc de gestul facut la sfarsit. Sper ca sti care.

Nu prea este o recenzie in toata regula, dar nu pot mai mult sa scri fin cauza timpului. Eventual maine cand ajung acasaðŸ˜

  • Like 5
Link spre comentariu

Azi am cunoscut-o si eu pe Delia. O sa ma rezum la partile pozitive si partile negative.

Partile pozitive:

Delia este o fata frumoasa, inalta, piele catifelata. Mia placut ca a facut cea ce iam cerut. Fiind si prima intalnire, a fost bine.

Partile negative: Desi are FK in meniu, eu am primit doar un pupic pe buze la inceput. Nui paguba mare dar era frumos macar in pupic mai lung.

P.S.: Delia multumesc de gestul facut la sfarsit. Sper ca sti care.

Nu prea este o recenzie in toata regula, dar nu pot mai mult sa scri fin cauza timpului. Eventual maine cand ajung acasaðŸ˜

mersi și eu pentru 💠și pentru drumul făcut pentru mine â¤ï¸ðŸ¤—
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...