Sari la conținut

Delia (19 ani) 0736534221


Postări Recomandate


  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Scuzele mele cu această recenzie tărzie, am fost săptămâna trecută la Delia. 

Același fată minunată am mai vizitat-o odată anul trecut dacă atunci am rămas puțin surprins ce bine arată de data asta mi sau înmuiat picioarele râu de tot la cum arată. 

În prima fază remarc zâmbetul ei dulce după aceia sânii care arată bestiali si costumația în care era îmbrăcată iar de fundul ei numai vorbesc. 

Totul a fost perfect la ea cum a fost si întâlnirea noastră.

La început am fumat o țigară ma servit cu un pahar de suc si am stat de vorbă, ai ce vorbi cu ea este o femeie foarte deschisă. 

După m-am dus la duș abia așteptam să ajung în pat cu ea. 

Început cu săruturi pe corp din partea amândurora după mi-ai pus prezervativul si a început oralul pot să zic că a fost si mult deep o mai luam eu de păr si o împingem. 

Am gustat si eu păsărica ei frumoasă curată si foarte gustoasă, iar dupa am trecut la normal în poziția misionar. 

Am mai schimbat în capră, geme dă contre se implică vrea să pleci de la ea mulțumit. 

A si mi-am dat drumul în poziția capră de data asta am trecut testul nu mi-am mai dat drumul la oral, da Delia asa e ce notă am luat? 

La sfârșit stat la o țigară si încă puțin de vorbă, nici nu îmi mai venea să plec de la ea. 

Per total m-am simtit bine cu Delia si ca note as da 9, nu pot să dau 10 dacă oralul era neprotejat atunci da, chiar dacă e fost bine executat. 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...