Sari la conținut

Delia (19 ani) 0736534221


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Delia (19 ani) 0736534221
La 14.12.2020 la 1:04, delia-blonda a spus:

Servici: OP, NP in diferite poziții, AP( nu îl trec ca și serviciu pentru ca se poate doar cu mărimi MICUȚE), FK ( in funcție de igiena și chimie), GFE, COB, și alte mici fantezii ( in limita bunului simt!)

❤️preț: 150 de lei 15-20 de min ; 200 de lei 30-35 de min; 300 de lei 60min

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, puica12 a spus:

O poza cu pasarica vrei sa pui ? 

Dragul meu, imi pare rau sa te dezamăgesc, dar nu ofer material de **** pe gratis.

Domnii care m-au vizititat in cei aproximativ cei 2-3 ani de "acest domeniu" si crede-mă nu au fost puțini nu au avut niciodată nevoie de o poză cu "păsărica".

Îți doresc o frumoasă! 

(am ținut sa răspund la acestă postare pentru a înțelege si restul persoanelor care se obosc sa imi scrie in privat sa le trimit anumite poze, ca o fac degeaba)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am ajuns și eu la Delia. Delia este o fată cu fooooooaaaaaaarteeee mult bun simț. Asta trecând peste faptul este foarte frumoasă, iar sânii noi ai dânsei parcă sunt decupați din Playboy. Am ajuns în locație în urma unei programări pe whatsapp, și mi-a fost puțin cam greu nimeresc locația, însă cu ajutorul fetei m-am descurcat până la urmă. Abia așteptam o văd, în ultimul mesaj trimis de ea mi-a spus așteaptă "cu drag". Respect. Întâlnirea a decurs de parcă ne cunoșteam de ani de zile. A început imediat controleze, așa încât în câteva secunde am fost gata de acțiune. Nici nu știu când a trecut o oră. Pe această cale îi mulțumesc încă odată Deliei pentru compania excepțională oferită. Dacă mai primește eu o voi vizita fără regrete.

În rest, cam tot ce s-a afirmat bun despre dânsa corespunde realității. Este foarte curată, locația este foarte ok, în zona Coresi, m-a servit cu ceva de băut la alegerea mea, și am avut o conversație pertinentă cu ea, nu am găsit ceva negativ de care să mă leg, deși eu sunt mai pretențios din fire. În plus, pentru că fata m-a simțit și mi-a îndeplinit o dorința formulată numai din priviri am încercat la sfârșit să-i dau ceva în plus, că totuși, era și 8 martie.

Nu a vrut să ia niciun leu în plus față de suma stabilită inițial. Da, este adevarat! De aceea și faptul că am spus că Delia are extrem de mult bun simț. 

Bafta!

@Delia, te pup dulce!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 48 minute, Rokka a spus:

Am ajuns și eu la Delia. Delia este o fată cu fooooooaaaaaaarteeee mult bun simț. Asta trecând peste faptul este foarte frumoasă, iar sânii noi ai dânsei parcă sunt decupați din Playboy. Am ajuns în locație în urma unei programări pe whatsapp, și mi-a fost puțin cam greu nimeresc locația, însă cu ajutorul fetei m-am descurcat până la urmă. Abia așteptam o văd, în ultimul mesaj trimis de ea mi-a spus așteaptă "cu drag". Respect. Întâlnirea a decurs de parcă ne cunoșteam de ani de zile. A început imediat controleze, așa încât în câteva secunde am fost gata de acțiune. Nici nu știu când a trecut o oră. Pe această cale îi mulțumesc încă odată Deliei pentru compania excepțională oferită. Dacă mai primește eu o voi vizita fără regrete.

În rest, cam tot ce s-a afirmat bun despre dânsa corespunde realității. Este foarte curată, locația este foarte ok, în zona Coresi, m-a servit cu ceva de băut la alegerea mea, și am avut o conversație pertinentă cu ea, nu am găsit ceva negativ de care să mă leg, deși eu sunt mai pretențios din fire. În plus, pentru că fata m-a simțit și mi-a îndeplinit o dorința formulată numai din priviri am încercat la sfârșit să-i dau ceva în plus, că totuși, era și 8 martie.

Nu a vrut să ia niciun leu în plus față de suma stabilită inițial. Da, este adevarat! De aceea și faptul că am spus că Delia are extrem de mult bun simț. 

Bafta!

@Delia, te pup dulce!

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase 😘 te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...