Sari la conținut

New black girl in Bucharest!! 0729859613


Postări Recomandate

Hello my name is Lawan I am 29 years old.

 

 I'm a hot exotic lady from Cuba special here for you.

 

 I like oral and normal( condom) deep, 69, anilingus, cunilingus and of course the erotic massage !

 

If you want to have a unique experience, let s know eachother better...

 

1h 400 ron

 

30 min 200 ron

 

Dare !!!!

 

only in my location.

 

 

 

I want serious,discretion and clean hygiene

 

I prefer Whatsapp :0729859613

 

Buna numele meu este Lawan am 29 de ani .

 

 

Sunt o tipa exotică fierbinte din Cuba special aici pentru voi .

 

Imi place sexul oral si normal (protejat),deepthroat, 69, anilingus , cunilingus si bineinteles masajul erotic .

 

 

Dacă doresti sa ai o experienta unica , te astept sa ne cunoastem mai bine...

 

1h 400 ron

 

30 min 200 ron

 

 

Îndrăznește!!!!

 

Doar in locatia mea.

 

Doresc seriozitate, discreție si igiena!

 

Prefer Whatsapp:0729859613

 

post-289506-0-03345800-1554621444_thumb.jpg

post-289506-0-35774000-1554621478_thumb.jpg

post-289506-0-24295600-1554621565_thumb.jpg

post-289506-0-26121000-1554621577_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Unde este str. DUNAVAT mai exact, in ce zona

 

 

Am fost eu, pozele sunt reale, ultimele postate bineinteles.Este din Cuba nu este de etnie, ca look si prestatie eu am fost multumit acum depinde de preferinte.Locatia in zona str.DUNAVAT.

Link spre comentariu

Am fost astăzi la Lawan pot să vă spun urmatoarele;

   - este o negresă frumușică, 1,75m, în jur de 60-65kg (n-am avut cântar dar așa aș aprecia), genul cu umerii mai lați și strâmtă în bazin, sânii maricei cu niște sfârcuri cât o boabă de strugure, un pic lasați din cauaza gravitției, buze foarte carnoase și senzuale, câțiva colăcei în zona bustului deloc deranjant, picioare lungi si frumoase, fund apetisant, părul  așa cum este în pozele reale puse pe data de 09.04; nota  9

   - atitudine foarte ok,  pro client, nu comentează dacă îi ceri orice din meniul declarat. Nota 10

   - zona așa cum a mai scris cineva, Rahova, str. Dunăvăț, apartament cu 3 cam., curat, zonă liniștită.  Nota 8

   - Igienă impecabilă. Nota 10

   - comunică doar pe WhatsApp, întelege puțin și românește, avantaj pentru cei care știu bine engleză.

   - halatul 200lei/30min.

  • Like 3
Link spre comentariu

Am uitat să vă spun că, în pozele reale cele din 09.04.  pielea pare mai albă decât în realitate.  Este negresă 100% cu pielea de culoarea ciocolatei .

O experiență tare ( pentru cei cu fantezii cu negrese).  Acțiune n-o s-o descriu, dar cred că merită vizitată.  Eu, unul, o să revin cu siguranță.

Link spre comentariu

Am fost astăzi la Lawan pot să vă spun urmatoarele;

   - este o negresă frumușică, 1,75m, în jur de 60-65kg (n-am avut cântar dar așa aș aprecia), genul cu umerii mai lați și strâmtă în bazin, sânii maricei cu niște sfârcuri cât o boabă de strugure, un pic lasați din cauaza gravitției, buze foarte carnoase și senzuale, câțiva colăcei în zona bustului deloc deranjant, picioare lungi si frumoase, fund apetisant, părul  așa cum este în pozele reale puse pe data de 09.04; nota  9

   - atitudine foarte ok,  pro client, nu comentează dacă îi ceri orice din meniul declarat. Nota 10

   - zona așa cum a mai scris cineva, Rahova, str. Dunăvăț, apartament cu 3 cam., curat, zonă liniștită.  Nota 8

   - Igienă impecabilă. Nota 10

   - comunică doar pe WhatsApp, întelege puțin și românește, avantaj pentru cei care știu bine engleză.

   - halatul 200lei/30min.

Thx kiss

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...