Sari la conținut

Katya 0765646693 Vitan 21 ani Bruneta tatuaje


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tarifele vor fi putin modificate 150 lei 30 minute, 300 lei 60 minute. Outcall hotel 450 lei

 

Motivul fiind? serviciile extraordinare pe care le-au enumerat colegii mai sus?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Văzând pozele cu fața....

Am recunoscut-o de la sală.

La sală cel puțin în hainele de antrenament, mi s-a părut bună.

Drăguță, veselă.

O fată zambareata & jovială .

La primul contact vizual, am presupus că face chat.

Cred că am și schimbat 2 vorbe cu ea, părea foarte deschisă.

 

Dacă ar avea aceeași atitudine în dormitor.... fata ar fi Vis.

Serios.

 

 

Corpul e mișto.

Față e mișto .

 

Și s-ar justifica și tarifele mărite. Doar în cazul atitudinii pe care am văzut că o are la sală.

 

 

Chiar mi s-a părut Drăgălașă.

 

 

Dacă apare o recenzie bună despre ea,

promit că o vizitez și eu.

 

 

În cazul în care citește și ea ce scrie aici.....

Stai liniștită că nu spun la nimeni prin sală !!!! Secretul este în siguranță!!!

 

Antrenează-te în continuare.

Continuă cu Genuflexiuni.

Mărește Fundul!!!

Totul va fi bine !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Am vizitat o și eu luni,cerea 100 fin 150 ora.m am dus pt o ora,i am zis ca ma duc doar pt oral de la tel,am întrebat dacă poate Deep cu un instrument de 17-18 cm zice ea ca da.

Ajung in locație,la parter,un miros groaznic,mai avea 2 câini in casa.

Tipa e reala dar pozele o avantajează mult.

Scunda,atitudine de rahat,i am plătit 150 pt o ora.

Se pune ea pe supt îl trezește pe ăla micu și vrea sa pună căciula ca cică nu poate sa o sugă fără.pai zic așa ne am înțeles ?

Mi a zis ca se simte rău,am lăsat o sa o mai sugă 1 min in sila,m am enervat și am oprit-o.

I am zis ca nu vreau banii înapoi dar așa ceva nu se face mai alea ca am vb la tel altceva....începuse cu pizda mare pe acolo,ii dădea mesaje cuiva pe tel,m am îmbrăcat și am ieșit.la intrare in scara ce credeti,un agarici de peste se uita urat la mine când am ieșit din bloc.l am întrebat dacă are vreo problema,n a răspuns nimic,m am urcat in mașina si am plecat .

 

Note nici nu are rost sa mai dau,singurul plus are tzatele mișto rău,mari și naturale.in rest 0 pe linie.

 

Per total cea mai proasta experiența a mea de când am început sportul asta,nu recomand nici la dușmani.

Baieti, mai luati putin cu lamaie ca v-ati cam incins!

 

Curva e tot curva. In caz ca aveti dubii, scoateti frumos 300 cat cere acum "frumusetea" asta si o sa va convingeti si pe propriul buzunar.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pfuuu.....

Deja imi pregăteam agenda, să includ o întâlnire cu fata.

Sânii sunt într-adevăr de Senzație....

Mă mir acum, cum de există o diferență așa mare între fata aia deschisă și zâmbăreață de la sală, căreia îi saltau sânii la fiecare mișcare, și tipa asta " acră" descrisă de colegul de mai sus.

 

 

Oare o fi mărit prețurile ca să ofere servicii mai bune clienților ?! că nu se simțea confortabil să facă asta la preturi mai mici ?!

Încerc și eu să gândesc pozitiv ....

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Pfuuu.....

Deja imi pregăteam agenda, să includ o întâlnire cu fata.

Sânii sunt într-adevăr de Senzație....

Mă mir acum, cum de există o diferență așa mare între fata aia deschisă și zâmbăreață de la sală, căreia îi saltau sânii la fiecare mișcare, și tipa asta " acră" descrisă de colegul de mai sus.

 

 

Oare o fi mărit prețurile ca să ofere servicii mai bune clienților ?! că nu se simțea confortabil să facă asta la preturi mai mici ?!

Încerc și eu să gândesc pozitiv ....

Daca are loverboy nu are cum sa o faca "cu placere, cu drag" sau cum vrei tu sa crezi. Nu e evident?

Si vad ca o promoveaza si cineva, ca i-a schimbat pisicu' si titlul in topic, cu detalii sugestive

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca are loverboy nu are cum sa o faca "cu placere, cu drag" sau cum vrei tu sa crezi. Nu e evident?

Si vad ca o promoveaza si cineva, ca i-a schimbat pisicu' si titlul in topic, cu detalii sugestive

Dacă fata asta, la cum arată, avea un "customer care" Decent, nu vorbesc de GFE ridicat, era cu siguranță cu agenda plină, 24 din 24.

 

Avem noi un proverb în folclor

"brânză bună în burduf de câine " .... care descrie speța respectivă

Link spre comentariu

nu imi ma amintesc daca am scris vreo recenzie detaliata pe vreunul din topicele ei pana acum... asa ca...

 

bai mie nu mi s-a parut acritura tipa mi s-a parut ok, chiar am mers de 2 ori cred, daca bine imi amintesc, dar trebuie stiut ca (cel putin can lucra pe vitan):

- nu raspundea ea la telefon

- locatia era slab dotata (avea si un caine cu ea in garsoniera, prosoape nu prea erau, etc... detalii marunte dar care fac diferenta)

- tipa e mica de inaltime, sub 1,6m (eu avand undeva spre 1,8 imi ajungea pana la umeri cu varful capului, faceti voi matematica)

- eu sunt 100% convins ca nu e de etnie , cel putin nu are nici semne fizice nici atitudine de genu

- sanii sunt mari si frumosi (nu as spune chiar ca n-am mai vazut asa ceva, dar sunt frumosi asta clar), si e si normal la 20-22 de ani cat o avea

- picioarele imi plac ca am eu o fantezie personala cu picioarele de fete sportive, dar la sub 1,6m toata ce picioare poti sa ai :)

- fundul e aproape inexistent, nici lata in solduri nici bombat in spate, nici diferenta intre fund si talie nu prea e, in fine.. sa zicem ca nu e punctul ei forte. Dar stie sa isi aleaga pozitii bune in care sa isi puna in valoare corpul si sa nu se vada asta in timpul futaiului. Capra se vede ok (bine, normal, capra se vad ok 90% din posterioare )

- oralul nu e punctul ei forte si nu prea ii place, si in mod clar il prefera cu protectie. Oralul la ea e mai mult de teasing, de joaca dinaintea futaiului asa... nu ii pot spune sex ora, adica e oral, dar nu e sex :)))) hai ca v-am zapacit de creier

- la normal se misca binisor, pefera pozitii in care nu are ea prea multe de facut (dar asta se intampla la majoritatea fetelor)

- uneori ordinea si igiena nu sunt la cel mai inalt nivel, fara a fi ceva extrem de grav, adica mirosuri de sa-ti mute nasul sau de astea

 

 

Eu preturile fetelor in general nu le comentez, dar voi comenta tot timpul principiile care stau la baza alegerii politicii de pret.

Iar in acest caz, date fiind conditiile locatiei, serviciile, lipsa CIM/COF/ANAL/FK (pupiciul idn varful buzelor nu e FK sa ne intelegem), uneori amestecarea programarilor, lipsa posibilitate sa fumezi in locatie, lipsa apa, suc, uneori lipsa prosoape, eu cred ca 100>150 era mai mult decat ok.

 

La >300 ora (eu de regula fac o finalizare si daca fata e ok stau cu ea de povesti, daca nu plec) eu personal am pretentia la:

- locatie curata cel putin cu o apa si o scrumiera + prosoape si lenjerii curate, apa calda, gel de dush, papuci

- oral nepro cu CIM sau COF, sau cel putin un COB facut frumos pe sani/fese/abdomen cu implicarea directa si priceputa a fetei.

- prezervative bune (Durex e ok), nu de alea verzi la 1 leu din dorali :))

- apa de gura la baie, cu igiena dentara buna afetei (fara urme de mancare intre dinti de la ultima masa)

- disponibilitatea la un 10-15 minute de futut, nu graba dupa 5 minute :)

 

in rest numai de bine.

Din punctul meu de vedere fata e de vizitat, mai departe judeca fiecare daca i se potriveste sau nu pe pula si pe buget

bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...