Sari la conținut

^^^ Sofi07 ^^^ 0786672360^^^


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

In ultimele pagini ale thread-ului nu prea sunt recenzii asa ca am sa scriu una si incep direct cu notele:

 

Locatie - 10: apartament nou, frumos mobilat, baie moderna, prosoape curate.

 

Aspect - 10: fata e cea din poze, are trup de miss, sani frumosi ca doua petale de trandafir, picioare lungi, fatza foarte draguta machiata cu bun-gust iar fundul este ferm, are un fund super pe care l-am simtit ca un bubble-butt in unele pozitii.

 

Atitudine - 10: inca din stadiul de discutii mi-a placut atitudinea ei, e povestitoare dar nu te intrerupe cand spui tu ceva, iar in timpul sexului e receptiva, se misca, te mangaie, geme, si in unele momente chiar a fost o nuanta de PSE fapt care mi-a placut si m-a surprins. Sincer as scadea aici puncte pt lipsa FK dar compenseaza atitudinea ei calduroasa.

 

Oral - nu fac si nici nu imi place sa fac din motive personale.

 

NP - 8: imi place cum se misca, mai ales la doggy, dar la misionar, pozitia mea pref, nu am gasit un unghi bun de penetrare desi ne-am mutat de cateva ori, plm, data viitoare am sa merg cu o carte de geometrie si sigur o sa gasim unghiul dreq /s.

 

Concluzii finale - clar e de revenit, nu ma mir ca are multe recenzii bune, eu o recomand pt fanii de doggy si pronebone pt ca are un fund perfect pt asemenea pozitii, chiar il simti super in timpul actiunii.

Va doresc numai bine si sa aveti o vara frumoasa!

Multuuu!! Pup 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ultima poza + 7kg = realitatea 😠in rest super personalitate.

 

Intr-adevar pozele din urma sunt făcute anul trecut și postate de curând, dar poza la care faci referire este făcută chiar în ziua postării.

 

Eu nu umblu cu cioara vopsita ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Intr-adevar pozele din urma sunt făcute anul trecut și postate de curând, dar poza la care faci referire este făcută chiar în ziua postării.

 

Eu nu umblu cu cioara vopsita

ultima poza...Sofia arata bineee! :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...