Sari la conținut

^^^ Sofi07 ^^^ 0786672360^^^


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu am făcut scandal :)) LOL. Am spus ca a folosit cuvinte cărora nu le cunoaște sensul. Vorbești de atitudinea unei persoane fără sa o cunoști. Dar na, probabil unii căutați motive. Eu "hotelul" poate îmi rezerv dreptul de a îmi selecta clienții! 🙄 Dacă știa sa vorbească cu siguranță, încercăm sa îndrept lucrurile, dar na unii doar jignim. Repet, îmi asum greșeala și de acum îmi voi selecta riguros persoanele. Cei care au întârziat sau pe care i am întârziat, nu au fost dați afară după 10-15 minute ca în alte cazuri. Aici a fost o situație speciala pe care mi am asumat o. Dar na... Unii aveți atitudine de doi bani. O seara frumoasa și va aștept pana miercuri la programări, nu va mai enervați și nici băgați în discuții pe care nu le cunoașteți pt ca nu e frumos... Stați 5 ore în fata unui calculator și încercați sa păreți perfecți , construiți un comentariu în care păreți pacifisti și extraordinari în caracter dar în realitate... V am pupat! Siiii îmi cer scuze omuletilor mei â¤ï¸â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

Ce-mi faceti voi mie ma.
imi depasesc bugetu lunar alocat pt "placeri" cu chestii de genu, cica stau nu stau plec nu vin.
Numele ales perfect.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Unii sunt nemultumiti, majoritatea multumiti...nah..ca orice in viata, nu iese totul dupa plan. Mai sunt si orgoliile mari; de ambele parti. Vad ca de orgolioasa nu a dat explicatii si lumea nu a stiut ca sambata a fost ziua ei si chiar a lipsit de la birou. Pacat ca nu si-a luat telefonul cu ea ca acum, uite...o trimitem la spanzuratoare. Sa aruncam cu paine in ea!

 

Lasand asta la o parte, ce sa stiti sigur e ca face cel mai bun risotto! Dar asa, stil masterchef, cu taiat de legume, cu tot tacamul....in tinuta sexy si apoi te mai serveste si la pat. Divin. Eu ii multumesc pentru experientele complete pe care le-am avut cu ea.

 

Spor!

 

PS. Sofi, la multi ani!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Unii sunt nemultumiti, majoritatea multumiti...nah..ca orice in viata, nu iese totul dupa plan. Mai sunt si orgoliile mari; de ambele parti. Vad ca de orgolioasa nu a dat explicatii si lumea nu a stiut ca sambata a fost ziua ei si chiar a lipsit de la birou. Pacat ca nu si-a luat telefonul cu ea ca acum, uite...o trimitem la spanzuratoare. Sa aruncam cu paine in ea!

 

Lasand asta la o parte, ce sa stiti sigur e ca face cel mai bun risotto! Dar asa, stil masterchef, cu taiat de legume, cu tot tacamul....in tinuta sexy si apoi te mai serveste si la pat. Divin. Eu ii multumesc pentru experientele complete pe care le-am avut cu ea.

 

Spor!

 

PS. Sofi, la multi ani!!

Mulțumesc❤️

Link spre comentariu
Vizitator anymu_
Reputație: 0

Lasand asta la o parte, ce sa stiti sigur e ca face cel mai bun risotto! Dar asa, stil masterchef, cu taiat de legume, cu tot tacamul....in tinuta sexy si apoi te mai serveste si la pat. Divin. Eu ii multumesc pentru experientele complete pe care le-am avut cu ea.

 

 

 

nebunule  :)))))  :beex2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Nu am făcut scandal :)) LOL. Am spus ca a folosit cuvinte cărora nu le cunoaște sensul. Vorbești de atitudinea unei persoane fără sa o cunoști. Dar na, probabil unii căutați motive. Eu "hotelul" poate îmi rezerv dreptul de a îmi selecta clienții! Dacă știa sa vorbească cu siguranță, încercăm sa îndrept lucrurile, dar na unii doar jignim. Repet, îmi asum greșeala și de acum îmi voi selecta riguros persoanele. Cei care au întârziat sau pe care i am întârziat, nu au fost dați afară după 10-15 minute ca în alte cazuri. Aici a fost o situație speciala pe care mi am asumat o. Dar na... Unii aveți atitudine de doi bani. O seara frumoasa și va aștept pana miercuri la programări, nu va mai enervați și nici băgați în discuții pe care nu le cunoașteți pt ca nu e frumos... Stați 5 ore în fata unui calculator și încercați sa păreți perfecți , construiți un comentariu în care păreți pacifisti și extraordinari în caracter dar în realitate... V am pupat! Siiii îmi cer scuze omuletilor mei ❤❤

 

Domnisoara,

 

Pe scurt si la subiect: omul a venit exact cum v-ati inteles si tu nu l-ai primit si nici raspuns la telefon, poate chiar a venit din Deva sa zice, naspa pentru el. Cand a expus cum sta treaba, exact care e rolul forumului, tu in loc sa iti racesti gura si sa te umfli in pene, trebuia poate si era si mai frumos sa iti ceri scuze, asa fac oamenii de treaba. Omul nu te-a jignit, nu a spus nimic naspa, a expus o realitate, ca tie nu iti place sa o auzi e alta treaba....cred ca nici lui nu i-a placut sa o experimenteze.

 

Nu ti-a contestat nimeni calitatile, am incercat si eu sa ajung la tine pe baza recenziilor foarte bune, dar nu aveai timp si mi-ai comunicat frumos acest lucru via whatsapp si totul a fost super ok.

 

Repet: amenintarile ca pleci, ca nu pleci, ca primesti doar pe cei care nu intarzie si ii si dai afara cu15min inainte pe cei care o fac....hhmmm, nu ma pronunt, ca nu are sens:)

 

Referitor la atitudinea de 2bani a "unora"....tot nu ma pronunt ca nu o sa iti placa replica mea.

Cine cat sta in fata calculatorului sau cine cat sta cu cracii in sus, iar nu e treaba nimanui, nici a mea, nici a ta si nici a altuia.

 

Seara buna

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

Unii sunt nemultumiti, majoritatea multumiti...nah..ca orice in viata, nu iese totul dupa plan. Mai sunt si orgoliile mari; de ambele parti. Vad ca de orgolioasa nu a dat explicatii si lumea nu a stiut ca sambata a fost ziua ei si chiar a lipsit de la birou. Pacat ca nu si-a luat telefonul cu ea ca acum, uite...o trimitem la spanzuratoare. Sa aruncam cu paine in ea!

 

Lasand asta la o parte, ce sa stiti sigur e ca face cel mai bun risotto! Dar asa, stil masterchef, cu taiat de legume, cu tot tacamul....in tinuta sexy si apoi te mai serveste si la pat. Divin. Eu ii multumesc pentru experientele complete pe care le-am avut cu ea.

 

Spor!

 

PS. Sofi, la multi ani!!

LOL, tre sa se faca restaurateur ca si mie mi-o propus, credeam ca-i la misto nu stiam ce se intampla daca accept, acuma vad ce se intampla.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Domnisoara,

 

Pe scurt si la subiect: omul a venit exact cum v-ati inteles si tu nu l-ai primit si nici raspuns la telefon, poate chiar a venit din Deva sa zice, naspa pentru el. Cand a expus cum sta treaba, exact care e rolul forumului, tu in loc sa iti racesti gura si sa te umfli in pene, trebuia poate si era si mai frumos sa iti ceri scuze, asa fac oamenii de treaba. Omul nu te-a jignit, nu a spus nimic naspa, a expus o realitate, ca tie nu iti place sa o auzi e alta treaba....cred ca nici lui nu i-a placut sa o experimenteze.

 

Nu ti-a contestat nimeni calitatile, am incercat si eu sa ajung la tine pe baza recenziilor foarte bune, dar nu aveai timp si mi-ai comunicat frumos acest lucru via whatsapp si totul a fost super ok.

 

Repet: amenintarile ca pleci, ca nu pleci, ca primesti doar pe cei care nu intarzie si ii si dai afara cu15min inainte pe cei care o fac....hhmmm, nu ma pronunt, ca nu are sens:)

 

Referitor la atitudinea de 2bani a "unora"....tot nu ma pronunt ca nu o sa iti placa replica mea.

Cine cat sta in fata calculatorului sau cine cat sta cu cracii in sus, iar nu e treaba nimanui, nici a mea, nici a ta si nici a altuia.

 

Seara buna

Domnule, dacă mi a dat mesaj cu o ora mai devreme și nu am răspuns, de ce a mai venit? Eu mi am asumat! Dar nu o sa mi cer iertare ținând cont ca a vorbit de atitudinea mea. Amenințarile ca plec sau nu plec, nu sunt treaba ta. La fel nici pe cine primesc și pe cine nu. Și mai citește o data ceea ce am scris ca vad ca nu prea ai înțeles. Hai sa încheiem aceste polemici ca nu și au cazul. Mai ales cu oameni care nici nu mi au trecut pragul și își dau cu părerea. O viata sănătoasă și fericita între craci. Seara frumoasa
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Domnule, dacă mi a dat mesaj cu o ora mai devreme și nu am răspuns, de ce a mai venit? Eu mi am asumat! Dar nu o sa mi cer iertare ținând cont ca a vorbit de atitudinea mea. Amenințarile ca plec sau nu plec, nu sunt treaba ta. La fel nici pe cine primesc și pe cine nu. Hai sa încheiem aceste polemici ca nu și au cazul. Mai ales cu oameni care nici nu mi au trecut pragul și își dau cu părerea. O viata sănătoasă și fericita între craci. Seara frumoasa

 

O las jos, doar ca ma tot provoci sa iti raspund si nu ma pot abtine:))

 

1.Ti-am spus, poate a venit omul din Deva pentru tine, era absurd sa te sune din Turda sa zicem, ipotetic vorbesc evident. Am asa o vaga impresie ca nu te desparti niciodata de telefon, cum nu o fac nici eu si multi, boala acestui secol, deci cand vezi ca suna, ii dai un mesaj/raspunzi.

2.Cand gresesti, e frumos sa iti ceri scuze. Poporul acesta si in general zona asta balcanica nu stie sa isi asume greselile, iar daca nu iti asumi greselile nu poti invata din ele, de asta ne invartim in cerc ca natiune....oarecum ai scuza, daca ne luam dupa logica ta.

3.Amenintarile tale nu sunt treaba mea, corect, doar ca ti le expui public.E ca si cum KFC tot ar ameninta ca o sa fie inchis saptamana viitoare, ba se redeschide, ba se inchide...pana la urma creezi confuzie. Poate unul saracu are o programare deja facuta si confirmata de tine, poate chiar baiatul din Deva, el saracul ce sa mai creada de citeste aici?:)) mai vine, nu mai vine, iar o luam de la capat cu toata polemica.

4.Ar fi chiar cumlea sa ma intereseze si sa tin socoteala cu cine ti-o pui tu:)) Treaba asta te preocupa pe tine, cu siguranta mai mult....poate...sau poate nu.

 

Promit sa nu iti mai scriu aici pe topic, atat timp cat nu ma obligi sa iti raspuns.

 

Ar trebui sa iti faca careva rapid o recenzie si toata discutia asta se pierde in "arhive" si esti ca noua scoasa din cutie.

 

PS: e super tare ca gatesti oarecum clientilor, chiar daca e ceva ocazional. E un serviciu extra, pentru care ai avea clienti si dupa capul meu, ar plati mult mai mult decat pentru simplu sex. Defapt GFE ridicat nu inseamna doar sarut, inseamna comunicare si mici servicii extra, printre are poate sa fie si acesta.

 

Pentru asta chiar meriti felicitari, asta ca sa inchei pasnic acest subiect.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

Sofi mâncaţaş pruna, mai vii la Cluj ?? Că tare miar place săti spui o poveste .... cu happy end..

apoi mai ai maine la dispozitie, zi-i sa-ti dea un mesaj daca anuleaza unu si poate ajungi daca stai pe aproape.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mnooo, cam asta a fost pe la Cluj â¤ï¸ ma bucur ca am cunoscut oameni atât de faini ! ÃŽmi pare rău dacă nu am reușit sa ii cunosc pe toți cei care isi doreau dar poate voi avea ocazia sa îmi iau revanșa.

Va doresc sărbători liniștite și vizite cât mai reușite! :))

 

PS: nu mai fac programări astăzi, le voi onora pe cele deja făcute și cam atât.

Pupiciiiiâ¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutariii♥️ După Sfintele Sărbători de Paște în care sper ca v ați luminat și eliberat de pacate, va anunț ca mâine revin în Cluj și va aștept cu mare drag sa comitem altele, ca să aibă cel de sus ce ierta :)) va puppp!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...