Sari la conținut

^^^ Sofi07 ^^^ 0786672360^^^


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare,am vizitat ieri domnișoara si am facut o alegere bună.

Note:

ON-9-foarte bun oralul,cu atentie la zonele adiacente,încearcă deep,poate putea fi un pic mai umed,dar oricum e foarte bine la acest capitol.(păcat ca nu face CIM)

NP-9-Doua poziții, LOT si misionar,se implică, geme plăcut, se umezeste natural.

Aspect:9 însă aici e foarte relativ pentru ca ce este pentru mine de nota 9 pentru altu poate e de 7 sau de 10,dar oricum fata arată bine ,înaltă, bronzata, ceva tatuaje,sâni medii,carnea tare pe ea.

Locație-9.gel de dus,prosop,apa de gura,apartament curat,locuri de parcare,zona liniștită.

Înainte de acțiune și după am fost servit cu apă plată, fata e ok,stie sa se faca plăcută, e amuzantă.

Am plătit 200 de lei pentru o finalizare, dtd 40 min.

De recomandat?da,fata e profi,dovada stau si recenziile colegilor.

Eu am sa mai revin.

Sa futeți sănătoși.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare,am vizitat ieri domnișoara si am facut o alegere bună.

Note:

ON-9-foarte bun oralul,cu atentie la zonele adiacente,încearcă deep,poate putea fi un pic mai umed,dar oricum e foarte bine la acest capitol.(păcat ca nu face CIM)

NP-9-Doua poziții, LOT si misionar,se implică, geme plăcut, se umezeste natural.

Aspect:9 însă aici e foarte relativ pentru ca ce este pentru mine de nota 9 pentru altu poate e de 7 sau de 10,dar oricum fata arată bine ,înaltă, bronzata, ceva tatuaje,sâni medii,carnea tare pe ea.

Locație-9.gel de dus,prosop,apa de gura,apartament curat,locuri de parcare,zona liniștită.

ÃŽnainte de acțiune și după am fost servit cu apă plată, fata e ok,stie sa se faca plăcută, e amuzantă.

Am plătit 200 de lei pentru o finalizare, dtd 40 min.

De recomandat?da,fata e profi,dovada stau si recenziile colegilor.

Eu am sa mai revin.

Sa futeți sănătoși.

 

Mulțumesc 🥰😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Atat v-ati tot batut pula cand a zis ca se retrage, ca vai, ca e strategie de marketing, vai ca pestele a decis, vai ca nu stiu ce. Uite, acum, fata s-a retras din domeniu.

 

Si acum sa ii aud pe aia comentand "las ca vine ea inapoi" si altele asemenea. Am pregatit popcornul :pepsi

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Atat v-ati tot batut pula cand a zis ca se retrage, ca vai, ca e strategie de marketing, vai ca pestele a decis, vai ca nu stiu ce. Uite, acum, fata s-a retras din domeniu.

 

Si acum sa ii aud pe aia comentand "las ca vine ea inapoi" si altele asemenea. Am pregatit popcornul :pepsi

 

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 până se strică șeptarul

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Hei.😘 Am revenit la voi in Cluuuuj! Din pacate nu reusesc sa mai intru pe vechiul cont , asa ca am creat unul nou!

 

De maine sunt disponibila pe noul numar :  0786672360!

Cel vechi nu mai este valabil.

Raspund doar pe whatsapp .

Servicii:

-OP/ON (stiti cum e treaba cu igiena)

-Finalizare corporala

-Handjob

-Diferite fantezii GF,

-Masaj

-Roleplay

-FK

200 Lei - 30 de minute 400 Lei - 60 de minute

Doar servicii incall intre orele 09:00-22:00.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
1 hour ago, Soffii07 said:

Hei.😘 Am revenit la voi in Cluuuuj! Din pacate nu reusesc sa mai intru pe vechiul cont , asa ca am creat unul nou!

 

De maine sunt disponibila pe noul numar :  0786672360!

Cel vechi nu mai este valabil.

Raspund doar pe whatsapp .

Servicii:

-OP/ON (stiti cum e treaba cu igiena)

-Finalizare corporala

-Handjob

-Diferite fantezii GF,

-Masaj

-Roleplay

-FK

200 Lei - 30 de minute 400 Lei - 60 de minute

Doar servicii incall intre orele 09:00-22:00.

Ce surpriza placuta, cam cat vei activa?

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra
Acum 2 ore, Soffii07 a spus:

Hei.😘 Am revenit la voi in Cluuuuj! Din pacate nu reusesc sa mai intru pe vechiul cont , asa ca am creat unul nou!

 

De maine sunt disponibila pe noul numar :  0786672360!

Cel vechi nu mai este valabil.

Raspund doar pe whatsapp .

Servicii:

-OP/ON (stiti cum e treaba cu igiena)

-Finalizare corporala

-Handjob

-Diferite fantezii GF,

-Masaj

-Roleplay

-FK

200 Lei - 30 de minute 400 Lei - 60 de minute

Doar servicii incall intre orele 09:00-22:00.

Bai oameni, eu v-am zis ca asta nu se retrage!  pana iese banu ușor, de ce sa faca altceva?...pana pe la 32 35 de ani poate face casa faina cu de toate... si recunosc ca am boală pe ea, pentru  ca a incercat sa ne duca de nas o gramada de timp ca se tot retrage....mai bine tacea si isi facea treaba asa cum trebuie! 

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra
La 24.09.2020 la 0:45, pussylovver a spus:

Atat v-ati tot batut pula cand a zis ca se retrage, ca vai, ca e strategie de marketing, vai ca pestele a decis, vai ca nu stiu ce. Uite, acum, fata s-a retras din domeniu.

 

Si acum sa ii aud pe aia comentand "las ca vine ea inapoi" si altele asemenea. Am pregatit popcornul :pepsi

Mai trăiești sa vezi ca a revenit coae? 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...