Sari la conținut

^^^ Sofi07 ^^^ 0786672360^^^


Postări Recomandate

Asta-i culmea, deci daca nu ar crede in el, nu s-ar imbolnavi? A vehiculat de mult timp oricum ca vrea sa se retraga cu totul, uite prilejul perfect.

 

duma aia cu retrasul cred ca a fost doar sa mai atraga pesti la balta.

pana nu o vad retrasa nu cred :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Servicii: 

 

 

 

Oral P/N in functie de igiena 

 

Handjob, Finalizare corporala

 

Diferite fantezii

 

GF, Masaj , 69 ,Lenjerie, Roleplay

 

 

 

Nu fac anal, CIM, COF, FK!

 

 

 

ORALUL ESTE INTAI DE TOATE LA ALEGEREA MEA DACA IL FACEM PROTEJAT SAU NEPROTEJAT si asta va fi in functie de igiena clientului, din partea caruia din bun simt astept oricum un dus inainte de actiune(de aceea pun la dispozitie geluri de dus, prosoape curate si apa de gura) dar si in functie de diverse semne in zona pubiana(iritatii, zgarieturi, bubite, escare, etc.) si par pubian (DACA NU ESTE EPILAT DE MAI PUTIN DE 3-4 ZILE, ORALUL VA FI PROTEJAT!!).

 

 

 

200 Lei - 30 de minute 

 

400 Lei - 60 de minute 

 

 

 

Doar servicii incall 

Link spre comentariu
Vizitator bubico
Reputație: 0

pana la pensie. atunci se mai retrage decat

Domne dă. Experienta mea cel puțin cu sofilicaa e la superlativ. Un hard/soft fuck ca la carte.
Link spre comentariu

Vizitator silviudulce
Reputație: 0

In ultimele pagini ale thread-ului nu prea sunt recenzii asa ca am sa scriu una si incep direct cu notele:

 

Locatie - 10: apartament nou, frumos mobilat, baie moderna, prosoape curate.

 

Aspect - 10: fata e cea din poze, are trup de miss, sani frumosi ca doua petale de trandafir, picioare lungi, fatza foarte draguta machiata cu bun-gust iar fundul este ferm, are un fund super pe care l-am simtit ca un bubble-butt in unele pozitii.

 

Atitudine - 10: inca din stadiul de discutii mi-a placut atitudinea ei, e povestitoare dar nu te intrerupe cand spui tu ceva, iar in timpul sexului e receptiva, se misca, te mangaie, geme, si in unele momente chiar a fost o nuanta de PSE fapt care mi-a placut si m-a surprins. Sincer as scadea aici puncte pt lipsa FK dar compenseaza atitudinea ei calduroasa.

 

Oral - nu fac si nici nu imi place sa fac din motive personale.

 

NP - 8: imi place cum se misca, mai ales la doggy, dar la misionar, pozitia mea pref, nu am gasit un unghi bun de penetrare desi ne-am mutat de cateva ori, plm, data viitoare am sa merg cu o carte de geometrie si sigur o sa gasim unghiul dreq /s.

 

Concluzii finale - clar e de revenit, nu ma mir ca are multe recenzii bune, eu o recomand pt fanii de doggy si pronebone pt ca are un fund perfect pt asemenea pozitii, chiar il simti super in timpul actiunii.

Va doresc numai bine si sa aveti o vara frumoasa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...