Sari la conținut

Carina 0758528825


Postări Recomandate

vezi ca au mai postat baietii odata mai jos despre ea, dar ca sa iti raspund e super mergi cu incredere poze reale, actiune foarte ok

acum am observat. multumesc pt link :)

 

am incercat sa o sun de mai multe ori si pe ea asa cum am incercat si cu colega ei, dar in zadar. Nu au raspuns

Link spre comentariu

Pai daca domnisoara a postat pe data de 15 Aprilie ca mai sta "azi si maine" in oras adica 15 si 16 Aprilie, inseamna ca deja a zburat in alte locuri ale tarii astazi fiind in data de 17 Aprilie.

" Postat 15 april 2019 - 08:19

Am anunțul cu Anna, prețurile sunt la fel 100 cu 200 azi și mâine voi mai fi in oraș "

Link spre comentariu

Dar ce te aprinzi gogule asa repede daca intre timp sa razgandit si mai sta o zi doua ce nu se poate intampla

Nu m-am aprins "gogule", am specificat acolo niste date deja existente ca lumea sa vada ca domnisoara nu mai este in oras. De ce sa ma apind, da, m-am aprins pt ca nu am ajuns eu la ea, din acest motiv sincer sunt putin suparat dar fara nicio legatura. Exista varianta sa se mai razgandeasca fetele, nu zic nu dar in general cam pleaca atunci cand spun ca pleaca. Asa ca fara suparare "gogule"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...