Sari la conținut

Carina 0758528825


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 10.06.2021 la 12:22, carina2020 a spus:

Voi veni de vinerea viitoare câteva zile!❤️❤️ Va pup și imi este dor de voi ne vedem de vineri 🌹❤️🌹

D65C65B2-AEB9-4CFA-8B81-4358FF38F406.jpeg

C2314E2F-3FB9-483D-AC7D-0F0A7937E464.jpeg

@carina2020  Ce iti mai place sa ne minti 😡 de cand ai mers acolo tare mult te-ai schimbat 😵💫 foarte urat din partea ta …

  • Minus 1
Link spre comentariu
La 27.06.2021 la 7:54, igormaihai a spus:

@carina2020  Ce iti mai place sa ne minti 😡 de cand ai mers acolo tare mult te-ai schimbat 😵💫 foarte urat din partea ta …

Eu acum cred ca gândești exact ca și un copil de 10 ani.., da nu și a respectat cuvântul, dar de ce? Pentru ca ii e mai bine acolo.. acolo are mai multa clientela și mai fidela, de ce sa plece de undeva dacă ii e bine și ii asigura ceva câștig? Ca pana la urma fata asta face ce face ca să supraviețuiască și poate ca să și sprijine familia, nu ca ii place ei sa se futa cu oricine îți garantez eu asta... ea este o fata frumoasa și pun pariu pe ce vrei tu ca are un caracter de aur și mai ales este deșteaptă, crezi ca o fata cu asa calități o face de dragul de a se fute cu orice om? Nu.. și eu îmi doresc sa vina, chiar mult, dar dacă știu ca ii e mai bine acolo și poate sa și clădească un mic ajutor, de ce sa nu rămână acolo? Trebuie sa mai fim și oameni, nu doar sa gândim cu ce avem jos..(nu încep vreo cearta, doar încerc sa te învăț ceva)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
1 hour ago, Dasunteu said:

Eu acum cred ca gândești exact ca și un copil de 10 ani.., da nu și a respectat cuvântul, dar de ce? Pentru ca ii e mai bine acolo.. acolo are mai multa clientela și mai fidela, de ce sa plece de undeva dacă ii e bine și ii asigura ceva câștig? Ca pana la urma fata asta face ce face ca să supraviețuiască și poate ca să și sprijine familia, nu ca ii place ei sa se futa cu oricine îți garantez eu asta... ea este o fata frumoasa și pun pariu pe ce vrei tu ca are un caracter de aur și mai ales este deșteaptă, crezi ca o fata cu asa calități o face de dragul de a se fute cu orice om? Nu.. și eu îmi doresc sa vina, chiar mult, dar dacă știu ca ii e mai bine acolo și poate sa și clădească un mic ajutor, de ce sa nu rămână acolo? Trebuie sa mai fim și oameni, nu doar sa gândim cu ce avem jos..(nu încep vreo cearta, doar încerc sa te învăț ceva)

Ce spui tu acolo e irelevant, și se pare că tu gândești cu ce ai jos. 

Când anunți ceva și nu poți din varii motive să respecți ce spui, in mod normal și din respect față de persoanele care așteaptă cu interes ce scri acolo este sa anunți că nu te poți ține de promisiune și că o să revii cu alta ocazie. In schimb ea din câte îmi amintesc nu e prima dată când anunță și nu se tine de cuvânt, de unde și frustarea colegului. 

PS: toți facem ce facem sa supraviețuim și nici unul din noi nu se duce la muncă că îi place însă trebuie sa ne respectam cuvântul dat în ceea ce facem nu?

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
1 hour ago, Dasunteu said:

Eu acum cred ca gândești exact ca și un copil de 10 ani.., da nu și a respectat cuvântul, dar de ce? Pentru ca ii e mai bine acolo.. acolo are mai multa clientela și mai fidela, de ce sa plece de undeva dacă ii e bine și ii asigura ceva câștig? Ca pana la urma fata asta face ce face ca să supraviețuiască și poate ca să și sprijine familia, nu ca ii place ei sa se futa cu oricine îți garantez eu asta... ea este o fata frumoasa și pun pariu pe ce vrei tu ca are un caracter de aur și mai ales este deșteaptă, crezi ca o fata cu asa calități o face de dragul de a se fute cu orice om? Nu.. și eu îmi doresc sa vina, chiar mult, dar dacă știu ca ii e mai bine acolo și poate sa și clădească un mic ajutor, de ce sa nu rămână acolo? Trebuie sa mai fim și oameni, nu doar sa gândim cu ce avem jos..(nu încep vreo cearta, doar încerc sa te învăț ceva)

PSS:data viitoare când încerci să mai înveți pe cineva ceva asigură-te că ce vrei tu să predai e și corect și că ești subiectiv in ce spui 😉

 

Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

Pot sa zic ca ma-ți dezamăgit, nu voi mai veni niciodată in orașul ăla pt treaba asta si nu va mai dați cu părerea ca nu știți voi situația mea si ce fac eu ok!!!! 
 

Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

Cu asta am încheiat sa nu ma mai deranjați niciodată, niciodată, unii din voi ați devenit ft nesimțiți ne luați la întrebări, pai ce vrei ma nene sa îți zic ca a îmi pare rău ca nu am venit sa ma futi tu… lol am preferat sa o îngrop pe mama ca va plac Explicațiile , defapt asta e Vâlcea.  Sa nu mai aud de voi niciodată !!!!  

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
1 minute ago, carina2020 said:

Cu asta am încheiat sa nu ma mai deranjați niciodată, niciodată, unii din voi ați devenit ft nesimțiți ne luați la întrebări, pai ce vrei ma nene sa îți zic ca a îmi pare rău ca nu am venit sa ma futi tu… lol am preferat sa o îngrop pe mama ca va plac Explicațiile , defapt asta e Vâlcea.  Sa nu mai aud de voi niciodată !!!!  

Îmi pare rău că ai avut un deces in familie, te înțeleg că treci prin momente grele, e de înțeles de ce nu ai venit, însă nu trebuie sa te superi, trebuie decât să clarifici situația. Nu răspunde acum la nervi la ce scriem așteaptă să te liniștești și răspunde după 

Link spre comentariu
Acum 26 minute, carina2020 a spus:

Cu asta am încheiat sa nu ma mai deranjați niciodată, niciodată, unii din voi ați devenit ft nesimțiți ne luați la întrebări, pai ce vrei ma nene sa îți zic ca a îmi pare rău ca nu am venit sa ma futi tu… lol am preferat sa o îngrop pe mama ca va plac Explicațiile , defapt asta e Vâlcea.  Sa nu mai aud de voi niciodată !!!!  

Condoleanțe Carina, îmi pare rău pentru pierderea ta, sper ca nu te a supărat comentariul meu, doar încerc sa mai fac persoanele de pe aici sa înțeleagă ca sunteți și voi niște persoane la fel ca și noi.. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 41 minute, Attilaa a spus:

Ce spui tu acolo e irelevant, și se pare că tu gândești cu ce ai jos. 

Când anunți ceva și nu poți din varii motive să respecți ce spui, in mod normal și din respect față de persoanele care așteaptă cu interes ce scri acolo este sa anunți că nu te poți ține de promisiune și că o să revii cu alta ocazie. In schimb ea din câte îmi amintesc nu e prima dată când anunță și nu se tine de cuvânt, de unde și frustarea colegului. 

PS: toți facem ce facem sa supraviețuim și nici unul din noi nu se duce la muncă că îi place însă trebuie sa ne respectam cuvântul dat în ceea ce facem nu?

Deci vrei sa zici ca dacă ma luam și eu de ea ca nu vine pe aici însemna că nu gândesc cu ce am eu jos, nu? Și ca dacă ii înțeleg situația omenește si de ce prefera sa stea în alta parte înseamnă că gândesc cu ce am jos nu? Nu îți înțeleg aici logica.. totuși ți am mai văzut din comentarii și ai fost ok în restul, voi presupune ca ai o zi mai grea.. mai obositoare, cum are oricine.. însă în situația asta îmi pare rău dar dreptatea e de partea mea.. Înțeleg ce zici si tu legat de promisiuni, dar na.. fiecare are liberul arbitru..

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0
33 minutes ago, Dasunteu said:

Deci vrei sa zici ca dacă ma luam și eu de ea ca nu vine pe aici însemna că nu gândesc cu ce am eu jos, nu? Și ca dacă ii înțeleg situația omenește si de ce prefera sa stea în alta parte înseamnă că gândesc cu ce am jos nu? Nu îți înțeleg aici logica.. totuși ți am mai văzut din comentarii și ai fost ok în restul, voi presupune ca ai o zi mai grea.. mai obositoare, cum are oricine.. însă în situația asta îmi pare rău dar dreptatea e de partea mea.. Înțeleg ce zici si tu legat de promisiuni, dar na.. fiecare are liberul arbitru..

Nu are rost sa mai continuam, e vorba de o situație excepțională  la care nu își mai au rost  comentariile. Fiind vorba de așa, ceva îmi cer scuze Carina sper sa treci cu bine peste asta.

Link spre comentariu
La 28.06.2021 la 12:33, carina2020 a spus:

Cu asta am încheiat sa nu ma mai deranjați niciodată, niciodată, unii din voi ați devenit ft nesimțiți ne luați la întrebări, pai ce vrei ma nene sa îți zic ca a îmi pare rău ca nu am venit sa ma futi tu… lol am preferat sa o îngrop pe mama ca va plac Explicațiile , defapt asta e Vâlcea.  Sa nu mai aud de voi niciodată !!!!  

Condoleante ! Fi tare si mergi inainte !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
La 28.06.2021 la 12:33, carina2020 a spus:

Cu asta am încheiat sa nu ma mai deranjați niciodată, niciodată, unii din voi ați devenit ft nesimțiți ne luați la întrebări, pai ce vrei ma nene sa îți zic ca a îmi pare rău ca nu am venit sa ma futi tu… lol am preferat sa o îngrop pe mama ca va plac Explicațiile , defapt asta e Vâlcea.  Sa nu mai aud de voi niciodată !!!!  

Ne pare rau pt pierderea suferita si iti intelegem supararea.Nu are rost sa te superi pt toti…

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Nu iti mai bate capul cu toti..nu toata lumea te intelege..oamenii sunt rai si parsivi..isi vad doar interesul..

Imi pare rau sa aud ca ai pierdut un parinte.. :( 

Fii puternica in continuare si incarca sa faci in asa fel incat sa te multumesti pe tine...nu pe altii :) 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

🏻 Hello, de azi sunt in oraș voi Răspunde doar pe wapp! Va pup și ne vedem

😻

89E5CF11-A2F1-476C-9D0A-D01C7921CBD6.jpeg

76DD75B9-7F8B-4BC9-938F-6BA78A4D9502.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
Chiar acum, stanciuco16 a spus:

buna

de la ce ora te putem contacta pentru programari

multumesc

Hei puiule după ora 14 pana pe la 00:00 ❤️

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

Am uitat sa menționez ca voi lucra cu programări nu am anunț pe publi de aceea va rog sa îmi scrieți pe wapp! ❤️🙏🏻

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...