Sari la conținut

Carina 0758528825


Postări Recomandate

  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
Acum 17 minute, Andre Bubu a spus:

Pune si tu poze ..

Only fans  👈🏻👈🏻👈🏻 Aici ai poze , 8€   :)) 

in rest va-și ruga sa îmi scrieți in privat nu sa îmi spamati contul! Mulțumesc ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, carina2020 a spus:

Only fans  👈🏻👈🏻👈🏻 Aici ai poze , 8€   :)) 

in rest va-și ruga sa îmi scrieți in privat nu sa îmi spamati contul! Mulțumesc ❤️

E cu bani 🤣😂 . O ai promisa de la mine de cateva zile dar ... ti-o bag la dos 😋😍simpatico 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

 Ieri fiind în tranzit prin orașul votru am decis să îi fac din nou o vizită frumoasei de Carina.

Programare făcută pe watap respectată de ambele părți.

Despre Carina ce pot să mai spun decât că îi aceași fată superbă cu multe calități și prea mult bun simt,care întotdeauna se asigură că din momentul cînd ai intrat pe ușa și pină pleci te simți bine în compania iei și nu ai cum sa pleci nemulțumit de la ia.

Acțiunea nu am cum să o mai descriu pentru că  am făcut-o de mai multe ori și se stie că fata îi de nota 10 cu multe stele la toate capitolele.

De recomandat da oricînd cu multă încredere și oricînd cu mult drag.

Te pup morena și abea aștept să ne vedem oricînd atît la Vilcea cît și la Sb.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 12/14/2020 at 12:20 PM, carina2020 said:

8A76235E-AE42-410D-8507-4D44D88C8AE4.jpeg

39E4A530-EAE6-4EC1-8589-9E2874A288EA.jpeg

A trecut un an și @carina2020 arată la fel de bine ca în pozele astea.

Programarea: fără probleme pe WhatsApp cu o zi înainte la numărul 0756343224. 

Locația: garsonieră curată, fără mirosuri, pat bun pentru nebunii, am fost servit cu apă și suc, mai mult decât suficient

Fata: mai micuță de înălțime, subțire și un fund care te invită să-l mângâi ❤️, machiaj care nu deranjează, unghii făcute, pielea fină și foarte plăcută la atingere. Eu nu am nimic de reproșat (unii poate vor sânii mari dar mie unul mi-au plăcut raportat la restul corpului). 

Acțiunea: m-a așteptat în lenjerie neagră care îi scoate în evidență fundul bombat de la care nu-ți poți lua ochii. Am început cu o conversație în care să ne cunoaștem, după care am trecut în camera cu patul (nu am mai făcut duș pentru că m-am obișnuit să fac duș chiar înainte de plecarea la fete) unde am început cu un ON umed și cu tente de deep, unde în doar câteva mișcări a reușit să întărească soldățelul cum nu l-am mai văzut demult. A fost atentă la owo cât și la reacțiile mele, iar când observa că-mi place într-un fel continua să-mi facă pe plac. Am zis că este păcat ca piersicuța ei să nu primească atenție și i-am propus un 69 care a fost acceptat. În poziția asta dacă te chinui și o exciți, recompensa eu este pe măsură (a început un oral ca în filme, în unele momente parcă uitam ce trebuie să fac și rămâneam nemișcat). Am pus balonașul la cererea mea și am început cu LOT, unde am avut ocazia să-i mângâi fundul superb. Am mai schimbat în poziția iedului, misionar și într-un final am terminat în balonaș (acceptă și COB dar în momentele alea nu-mi vinea să mă opresc, mă simțeam prea bine). Am mai stat de vorbă câteva minute bune, am mai povestit, după care am plecat satisfăcut. 

Halat: 250 pentru aproximativ 1h,fără să fiu grăbit sau vreunul dintre noi să se uite la ceas. 

PS: nu folosește telefonul în timp ce este cu tine, igiena de nota 10+ (după ce am terminat ea și-a făcut duș), fără mirosuri (doar pielea fină ❤️), nu te grăbește, nu comentează (acum nici să fii țăran), schimbă poziții, clar este pro client. 

Eu cu siguranță voi mai reveni de câte ori voi avea ocazia. Te pup Carina și îți urez de pe acum Sărbători fericite și să ne revedem cu bine 😘

@popadi49 se pare că ne potrivim la gusturile fetelor de pe forum 😬

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: https://onlyfans.com/medeea_larisa
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
Acum 5 minute, AlejandroRO a spus:

A trecut un an și @carina2020 arată la fel de bine ca în pozele astea.

Programarea: fără probleme pe WhatsApp cu o zi înainte la numărul 0756343224

Locația: garsonieră curată, fără mirosuri, pat bun pentru nebunii, am fost servit cu apă și suc, mai mult decât suficient

Fata: mai micuță de înălțime, subțire și un fund care te invită să-l mângâi ❤️, machiaj care nu deranjează, unghii făcute, pielea fină și foarte plăcută la atingere. Eu nu am nimic de reproșat (unii poate vor sânii mari dar mie unul mi-au plăcut raportat la restul corpului). 

Acțiunea: m-a așteptat în lenjerie neagră care îi scoate în evidență fundul bombat de la care nu-ți poți lua ochii. Am început cu o conversație în care să ne cunoaștem, după care am trecut în camera cu patul (nu am mai făcut duș pentru că m-am obișnuit să fac duș chiar înainte de plecarea la fete) unde am început cu un ON umed și cu tente de deep, unde în doar câteva mișcări a reușit să întărească soldățelul cum nu l-am mai văzut demult. A fost atentă la owo cât și la reacțiile mele, iar când observa că-mi place într-un fel continua să-mi facă pe plac. Am zis că este păcat ca piersicuța ei să nu primească atenție și i-am propus un 69 care a fost acceptat. În poziția asta dacă te chinui și o exciți, recompensa eu este pe măsură (a început un oral ca în filme, în unele momente parcă uitam ce trebuie să fac și rămâneam nemișcat). Am pus balonașul la cererea mea și am început cu LOT, unde am avut ocazia să-i mângâi fundul superb. Am mai schimbat în poziția iedului, misionar și într-un final am terminat în balonaș (acceptă și COB dar în momentele alea nu-mi vinea să mă opresc, mă simțeam prea bine). Am mai stat de vorbă câteva minute bune, am mai povestit, după care am plecat satisfăcut. 

Halat: 250 pentru aproximativ 1h,fără să fiu grăbit sau vreunul dintre noi să se uite la ceas. 

PS: nu folosește telefonul în timp ce este cu tine, igiena de nota 10+ (după ce am terminat ea și-a făcut duș), fără mirosuri (doar pielea fină ❤️), nu te grăbește, nu comentează (acum nici să fii țăran), schimbă poziții, clar este pro client. 

Eu cu siguranță voi mai reveni de câte ori voi avea ocazia. Te pup Carina și îți urez de pe acum Sărbători fericite și să ne revedem cu bine 😘

@popadi49 se pare că ne potrivim la gusturile fetelor de pe forum 😬

 

Mulțumesc din suflet dragule ❤️ Sărbători fericite! 😘🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...