Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

CARINA 0756343224

Recommended Posts

• Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

aici a respuns ea

Carina,daca tot ai cont aici,pune te rog preturile actualizate daca s-au modificat fata de saptamana trecuta

raspuns

Posted Images

10 minutes ago, carina2020 said:

Nu vreau sa mai activez în acest oraș!!! Și vreau sa mi-se șteargă acest TOPIC !!!  

Faptul că nu vrei sa mai activezi e irelevant legat de topicul in sine. 

Topicul este for everyone to see deci cel mai probabil nu o să se întâmple asta

Acum 1 minut, Attilaa a spus:

Faptul că nu vrei sa mai activezi e irelevant legat de topicul in sine. 

Topicul este for everyone to see deci cel mai probabil nu o să se întâmple asta

Pai dacă eu vreau sa închid acest topic… asta se va întâmpla nu vreau sa ma existe acest topic in acesta județ…

Acum 15 minute, carina2020 a spus:

Nu vreau sa mai activez în acest oraș!!! Și vreau sa mi-se șteargă acest TOPIC !!!  

Te-au suparat valcenii sau ai alte motive?Din cate vad recenziile sunt unele dintre cele mai bune si e pacat.Nu prea avem fete de calitate pe aici cum esti tu, de exemplu.

Acum 3 minute, viorel1000 a spus:

Te-au suparat valcenii sau ai alte motive?Din cate vad recenziile sunt unele dintre cele mai bune si e pacat.Nu prea avem fete de calitate pe aici cum esti tu, de exemplu.

Am foarte multe motive… mulțumesc mult ❤️ Dar îl vreau închis 🤷🏻‍♀️💋

pacat 😥 .o parere personala din ce am mai auzit este ca fishy fishy isi baga cozile si gonesc fetele independente si cu servicii de calitate si baga pe piata asta toate panaramele si cu preturi indecente 🖕.

pacat, foarte pacat!  in stilul asta ma fac baiat de casa, ma las de sportul asta  😁

• Haha 2
  • 2 months later...
Acum 2 minute, adyyy89 a spus:

Bun:> ...de cand sa te sun ca sa stabilim o intalnire pt vineri? (acelasi nr de tele?)

Același nr dar va rog mult eu nu mai am numărul asta, am pierdut cartela îmi scrieți pe wapp sau ma sunați acolo. Sper sa înțelegeți nu pot schimba nr asta momentan ❤️

Ma bucur ca iti doresti sa revi si te asteptam cu bratele deschise, dar sa sti ca a foat foarte urat ce ai facut prin septembrie, cand ai luat foc si ai vrut neaparat sa stergi topicul si ai tot zis ca nu vei mai veni niciodata in orasul nostru, adica nu e ca si cum te am fi calcat jumatate de oras in picioare, poate te a suparat o persoana, dar nu toti, inteleg si faptul ca a fost cu impulsivitate, dar totusi macar acolo niste scuze 😊

• Like 1
Acum 13 ore, andreidin123 a spus:

Ma bucur ca iti doresti sa revi si te asteptam cu bratele deschise, dar sa sti ca a foat foarte urat ce ai facut prin septembrie, cand ai luat foc si ai vrut neaparat sa stergi topicul si ai tot zis ca nu vei mai veni niciodata in orasul nostru, adica nu e ca si cum te am fi calcat jumatate de oras in picioare, poate te a suparat o persoana, dar nu toti, inteleg si faptul ca a fost cu impulsivitate, dar totusi macar acolo niste scuze 😊

Îmi cer scuze 😘

• Like 1

Acum 13 ore, andreidin123 a spus:

Vine pentru bani ! E o vorba in popor : pe care o lasi tu o ia altul sau pe care o iei tu a lasat-o altul 😂😂😂
Nu mai merge afacerea in Sibiu ca de ... se mai satura oamenii de tine ... sau pote vine sa va impodobeasca bradul pe acasa 😂😂😂

• Minus 1