Sari la conținut

Cuplu Ploiesti 0734396314


Postări Recomandate

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Am sunat eu acum o săptămână... a răspuns el.. mi.a vorbit frumos dar m.a refuzat ca "sunt prea tanar" la 27 ani cat am.... plm ar fi putut sa puna in anunt si limita de varsta sa nu stai sa suni ca prostu...

Ii era frica ca-i futi prea tare nevasta :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu daca mai este de interes dar am sa adaug eu experienta de acum 3 zile cand i am vizitat.

I am contactat in prealabil cu o zi si am stabilit undeva in jurul pranzului sa ne vedem.

Zis si facut , i am contactat, am plecat spre Ploiesti si cum am ajuns, mi a deschis el usa, amabil, iar din spate a venit ea, calda, primitoare, arata chiar f bine ptr varsta ei.

Deci, m au invitat inauntru, m au servit cu un suc dupa care, ea prima, dezinvolta, a inceput sa se dezbrace, apoi el si eu printre ei.:))

N am sa detaliez actiunea sau rolurile doar faptul ca se implica, atat ea cat si el.

Am observat chiar ca i place rau cu doi barbati odata;)

Deci:

Locatie linistita, loc de parcare la discretie, o garsoniera curata, decenta, baie ok

Halat 200 la sfarsit, ne am multumit, salutat si per total o experienta f ok.

De recomandat celor plictisiti de cotidian.

  • Like 4
Link spre comentariu

Nu stiu daca mai este de interes dar am sa adaug eu experienta de acum 3 zile cand i am vizitat.

I am contactat in prealabil cu o zi si am stabilit undeva in jurul pranzului sa ne vedem.

Zis si facut , i am contactat, am plecat spre Ploiesti si cum am ajuns, mi a deschis el usa, amabil, iar din spate a venit ea, calda, primitoare, arata chiar f bine ptr varsta ei.

Deci, m au invitat inauntru, m au servit cu un suc dupa care, ea prima, dezinvolta, a inceput sa se dezbrace, apoi el si eu printre ei.:))

N am sa detaliez actiunea sau rolurile doar faptul ca se implica, atat ea cat si el.

Am observat chiar ca i place rau cu doi barbati odata;)

Deci:

Locatie linistita, loc de parcare la discretie, o garsoniera curata, decenta, baie ok

Halat 200 la sfarsit, ne am multumit, salutat si per total o experienta f ok.

De recomandat celor plictisiti de cotidian.

Zi acțiunea. Cum a decurs si ce ati facut.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am inteles ca sotul doamnei e si activ...i ai supto?

Banuiesc ca asta îi roade pe multi, cat o are, daca da muie, daca fute...?

Bai oameni buni, acum pe bune, de asta depinde acum daca o sa i vizitezi , daca i am supt o eu sau nu?

Omul a recizat ca e bi activ, acum depinde de fiecare daca vrea sau nu sa se implice cu el in vreo interactiune bi cu el sau nu.

Up to u guys!!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Banuiesc ca asta îi roade pe multi, cat o are, daca da muie, daca fute...?

Bai oameni buni, acum pe bune, de asta depinde acum daca o sa i vizitezi , daca i am supt o eu sau nu?

Omul a recizat ca e bi activ, acum depinde de fiecare daca vrea sau nu sa se implice cu el in vreo interactiune bi cu el sau nu.

Up to u guys!!!

Futaculee, tu ai fost la ei. Zi acțiunea. Poate cand erai excitat ti o fi infipt-o daca te a pus satana sa te duci si la mascul....😂😂Nu te supăra mai glumim
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cuplupl54321
Reputație: 0

Cuplu matur casatorit  sot si sotie din Ploiesti el 46 Bi Activ si ea 50. avem loc.Nu acceptam sub  35 ani!  si o facem contra cost 200 lei, o ora in 3 sotia face oral si normalul protejat! eu bi Activ@ la noi acasa discretie si curatenie maxima! 0726021344! Exclus Rromi!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cuplu matur casatorit sot si sotie din Ploiesti el 46 Bi Activ si ea 50. avem loc.Nu acceptam sub 35 ani! si o facem contra cost 200 lei, o ora in 3 sotia face oral si normalul protejat! eu bi Activ@ la noi acasa discretie si curatenie maxima! 0726021344! Exclus Rromi!

Bai tataie, iar n-ai de lucru?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Neinteresant plătesc 200 de lei sa își futa și el nevasta ?

E o strategie si asta. L-o fi taiat de la portie. Daca nu produce gologani... nema pizda...

Si asa, a gasit omu solutie, toata lumea fericita.

:laugh2 :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Guys serios, e loc sub soare pentru TOATA lumea, sunteti rautaciosi.

Daca nu va place, va rog vizitati alte posturi.

La 46 de ani tataie? Serios?

Un minim bun simt va rog.

Seara buna,

Bitchy

Cinic da, recunosc ca sunt.

Cat despre bun simt, au fost cazuri in care au fost injurati de tot neamul unii cu zeci de recenzii de catre diversi paraziti si nici macar warning nu au primit, chiar daca am dat report.

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ptr amatorii de mature...mergeti intr-o vizita! Femeia arata super! Am platit 150 ptr o finalizare. Eu care zic mereu ca 150 este enorm ca sa platesti o curva. Dar la cum arata ea....mama mama....are 50+ m-au intrebat daca vreau ceva de baut...am zis ca da...si mi-au prezentat meniul lor timbark si fanta...ca ei nu consuma alcool...am zis pas ca bausem 4 beri si 50 tarie si nu intra suc...am fumat o tigare si am mers in sufragerie. Pat imens. El intins pe pat dezbracaat ea mi-o suge...da limbi pe coaie,o suge,limbi pe coaie si o suge...mai pune mana cate putin....inversam....ii dau limbi in rasa complet, miros frumos... am lins o un pic si in fund...in nebunia mea ii fac o mini laba domnului....o pun capra pe ea si imi dau drumul in ea....ATENTIE! FARA PREZE...deci astia care sunteti mai precauti...pana mea....faceti cum vreti... au trecut vreo 3 luni, nu am nimic. Plm...faceti cun vreti si cum stiti...deci practic am platit 2 oameni si am futut doar unul :))) sunt comunicativi oamenii si glumeti...a fost prima experienta cu un cuplu si mai mult ca sigur o sa ii mai vizitez....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...