Sari la conținut

Cuplu Ploiesti 0734396314


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Și-a mărit considerabil șansele sa găsească pe cineva care sa mai plătească pentru serviciile lor. Dacă pana acum abia dacă făceau fata cu programările sa vedeți ce o sa fie de acum la ușa lor! Pai bine ma agariciule care îți oferi tu nevasta la futut, asa vorbești tu cu sponsorii tai? Nu o veni unul sa te facă din bi activ un bi pasiv. Asa o sa începi sa meriți și tu banii pe care ii pretinzi! Uite la el frate vrea sa mergem și eventual doar sa cotizam fără sa facem nimic.

 

da ,piata este liberea,,,,,,fiecare masina are prostul ei ,asa gandesc samsarii

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Asta s-a îmbătat de azi in vederea Revelionului.

in vederea Revelionului?...tind sa cred ca dupa ce prinde un client este Rev la el.... :beex2

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Bai lrsinatilor jegosi!!!!! Pai voi vreti sa futeti 5 numere intr o ora? Lesinatilor! Jegosilor! Cu ramai asa de pugulici. Pe care le aveti? Bai dai din cur 3 minute lasi banii pt o ora si pleci!!! Ducetj va in mortii mamelor voastre de boschetari! Lesinatilor!!!!!

 

:laugh2  :clapp ti-ai dat arama pe fatză!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

cei raducule..dc te minunezi?

Ei si tu acu'!

Fu o reactie spontana la intrebarea aia cu "i ai supto?"

Ma rog, lasand de-o parte gramatica, ca nici eu nu's chiar Pruteanu, suntem pe un site de curvasarie si, majoritatea cautam fantezii ce nu le avem p'acasa. Acu', poate omu are p'acasa tot un om :giggle: si nu-i ofera fantezia sa-l lase sa suga :slap2

 

Daca am fost rau, acu', la sfarsit de an si-n prag de 20...20, imi cer iertare, sa intru curat in noul an :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Mai cumpara o sticla de Cava D'Oro si un bidon de Noroc la 3 litri si depaseste el cumva si Sarbatorile astea. :maninlove :ill

Asteptam prima recenzie in care sa recunoasca vreunul ca i-a supt p*&a. :hooray :laugh2 :laugh2

Cred ca ai habar ca imi plac pariurile :)))
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Bai lrsinatilor jegosi!!!!! Pai voi vreti sa futeti 5 numere intr o ora? Lesinatilor! Jegosilor! Cu ramai asa de pugulici. Pe care le aveti? Bai dai din cur 3 minute lasi banii pt o ora si pleci!!! Ducetj va in mortii mamelor voastre de boschetari! Lesinatilor!!!!!

 

 

Buna dimineata

Imi cer scuze ca va stric distractia, insa pe acest forum nu sunt acceptate jigniri de acest gen. Ai un warn. Te rog devino civilizat si nu mai vorbi urat.

Zi faina!

Bitchy

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Rechinul futacios a naufragiat in ploiesti ? :))

 

Nu e vorba de naufragiu sau eșuare.

Pur și simplu vânez în toată țara în funcție de locul unde se află prada de care mi-e poftă la un moment dat.

Și cum Ploieștiul e mai aproape decât Clujul am zis să încerc aici.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

 

Nu e vorba de naufragiu sau eșuare.

Pur și simplu vânez în toată țara în funcție de locul unde se află prada de care mi-e poftă la un moment dat.

Și cum Ploieștiul e mai aproape decât Clujul am zis să încerc aici.

Aveau in anunt ca lucreaza doar in weekend.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Bai lrsinatilor jegosi!!!!! Pai voi vreti sa futeti 5 numere intr o ora? Lesinatilor! Jegosilor! Cu ramai asa de pugulici. Pe care le aveti? Bai dai din cur 3 minute lasi banii pt o ora si pleci!!! Ducetj va in mortii mamelor voastre de boschetari! Lesinatilor!!!!!

Lesinat esti tu! Tu vrei sa lase bani si sa nu iti futa sotia :))) Ora e ora! In 3 minute nu se incadreaza nici o finalizare, e nevoie de 15-20 minute. Tie frica ca o pierzi? Tu singur ai scos-o pe taraba, nu te-a obligat nimeni.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...