Sari la conținut

Câți pescari înrăiți sunt pe forum?


Vizitator gentlemanscorner

Postări Recomandate

Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

eu o ascult de 3 zile încontinuu :)))

Două chestii m-au lăsat mască... Piesa în sine și ce am citit în subsolul profilului tău... Se pare că singura partidă între noi e cea de pescuit :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Două chestii m-au lăsat mască... Piesa în sine și ce am citit în subsolul profilului tău... Se pare că singura partidă între noi e cea de pescuit :)))

:)))

Sa înțeleg ca nu ești supărat ca am postat pe pagina ta ?

:*

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Perfect, nu caut neapărat profesioniști. Eu mă gândeam să fiu gazda voastră pentru o zi... Pun eu la dispoziție locația, ceaunul, grătarele voi veniți cu buna dispoziție și plăcerea de a pescui. Poate ne adunăm mai mulți, invitația e deschisă tuturor

E suficient dacă are balta peste.

 

 

 

 

 

PeSeu:

Da' nu d-ala care bate fetele...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

:)))

Sa înțeleg ca nu ești supărat ca am postat pe pagina ta ?

:*

Am învățat de la viață că... a te supăra pe femei e cea mai mare idioțenie

post-222019-0-91096800-1555042795_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Pe tine nu știu ce să te întreb că am rămas blocat de răspuns :))))). Oricum, ai fi precum un răsărit de soare cu undița în mână...

 

 

Am învățat de la viață că... a te supăra pe femei e cea mai mare idioțenie

 

Eu nu le am cu pescuitul, in schimb gandesti ca-mi place fotografia, si sincer mi-or cam placut poz(n)ele atasate celor doua postari pe care le-am citat (din pacate vad ca nu apar si acum, cand le citez).

Daca se organizeaza ceva, nu garantez nimic, ca la mine e mare bai cu programul de lucru... insa nu-i exclus sa ma bag (daca se accepta si non-pescari)... :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Eu nu le am cu pescuitul, in schimb gandesti ca-mi place fotografia, si sincer mi-or cam placut poz(n)ele atasate celor doua postari pe care le-am citat (din pacate vad ca nu apar si acum, cand le citez).

Daca se organizeaza ceva, nu garantez nimic, ca la mine e mare bai cu programul de lucru... insa nu-i exclus sa ma bag (daca se accepta si non-pescari)... :blushing2

Nici eu nu-s pescar, dar am prieteni care sunt.

De la ei știu că pescuitul e sport de echipa: unu care-i cu batu, unu care-i cu momeala, unu care-i cu minciogu, și unu care-i cu ... degustatu licorilor.

Vezi pe ce post poți juca.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Perfect, nu caut neapărat profesioniști. Eu mă gândeam să fiu gazda voastră pentru o zi... Pun eu la dispoziție locația, ceaunul, grătarele voi veniți cu buna dispoziție și plăcerea de a pescui. Poate ne adunăm mai mulți, invitația e deschisă tuturor

Ar fi frumos sa incropim ceva!
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

hei ! Nu am vrut sa întind coarda prea tare :))) nu știam dacă îmi dai voie sa poluez topicul in continuare cu melodiile mele !! :)))

Aș fi vrut să mor poluat de tine însă...DEFINITIV ăla mă lasă să trăiesc :))) Nu deranjezi cu nimic, ascult piesele tale zilnic. Big hug!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Eu nu le am cu pescuitul, in schimb gandesti ca-mi place fotografia, si sincer mi-or cam placut poz(n)ele atasate celor doua postari pe care le-am citat (din pacate vad ca nu apar si acum, cand le citez).

Daca se organizeaza ceva, nu garantez nimic, ca la mine e mare bai cu programul de lucru... insa nu-i exclus sa ma bag (daca se accepta si non-pescari)... :blushing2

Bag eu microbul în tine stai liniștit :)) și da se acceptă și non-pescari, cred că 30 de ha sunt încăpătoare pentru toți
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Aș fi vrut să mor poluat de tine însă...DEFINITIV ăla mă lasă să trăiesc :))) Nu deranjezi cu nimic, ascult piesele tale zilnic. Big hug!

Mulțumesc pentru aprobare , asta înseamnă ca pot sa ma distrez cât vreau acum :))) :)))

Astăzi am o stare de spirit puțin melancolica , din cauza faptului ca a plouat .

post-247432-0-33470900-1555249500_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Mulțumesc pentru aprobare , asta înseamnă ca pot sa ma distrez cât vreau acum :))) :)))

Astăzi am o stare de spirit puțin melancolica , din cauza faptului ca a plouat .

OMG for the image. Nu mă tenta să scriu niște versuri cu ploaia care bate-n geam :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Scorpionul este o zodie senzuala , ne plac jocurile si melodiile erotice :))))

Oare ce se întâmplă când scorpionul înțeapă un taur? :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...