Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Masaj de relaxare cu finalizare 0744825229.

Guest nucontez

Recommended Posts

Guest nucontez

Avand puțin timp liber si pofta de un masaj pun mana și sun pe doamna în cauza, spunându-mi la telefon ca face masaj cu finalizare manuala pretul fiind de 50 lei. Locatia este undeva la garsonierele de pe strada Nae Leonard.

Bun, ajuns la doamna in cauza ma dezbrac ma întind pe burta si a început cu un masaj bunicel. Apoi a zis sa ma întorc si a început o laba pe viteza cu mult mult mult ulei.. Zi cand am zis pe viteza, a fost pe viteza de ma asteptam sa iasa fum din pula.. 😂😂.. A si cand am vrut sa o ating a zis ca nu accepta atingeri si nu se dezbraca.

Acum niste note

Locație: 8 curat, miros plăcut

Doamna: undeva pe la 39 de ani, arata bine pt varsta ei.. Păcat ca nu se dezbraca.

Masaj: 7 bunicel dar se putea și mai bine

De revenit? Eu unul sigur nu.. Mi se pare prea mult 50 lei pt o laba pe viteza..

Guest gingo

Contezi  ;) 

Apropo... dna in cauza... se si dezbraca contra cost. Lasand la o parte fata care ii tradeaza varsta, la corp arata destul de bine.

Face si sex, normal si oral si din cate imi aduc eu aminte era undeva la 150 / nr . Tot la etajul 2 e ? :D

• 2 weeks later...

• 2 years later...

Vizitat doamna în 2 locații:pe Nae Leonard și deasupra la Reno.

Aspect: +45 ani dar nu arata rau dar nici grozav.

1,60 m, curata, posibil de etnie.

Servicii:

Am fost interesat doar de masaj care e ok ( dar nu mai mult) și la sfârșit o laba cu ulei .

Masaj 7

Labă: 6-7

Se și fute dar se arunca la bani  și nu se merita.

Per total pentru un masaj și o  descărcare rapida merita.

Achitat : inițial 50 lei apoi m-a anunțat ca a mărit la 60 lei.

• Like 3
Acum 23 ore, adrianadr5 a spus:

Lasa un link colegu dacă poți :)) 

vad ca nu mai e deocamdata activ... ii si vad poza aia cu masa crem... era poza facuta cand era la D8 sau cum plm ii spune la blocu ala de garsoniere de pe nae leopard langa ifr. 

• Like 1
  • Minus 1
  • 2 months later...