Sari la conținut

Masaj de relaxare cu finalizare 0744825229.


Vizitator nucontez

Postări Recomandate

Vizitator nucontez
Reputație: 0

Avand puțin timp liber si pofta de un masaj pun mana și sun pe doamna în cauza, spunându-mi la telefon ca face masaj cu finalizare manuala pretul fiind de 50 lei. Locatia este undeva la garsonierele de pe strada Nae Leonard.

Bun, ajuns la doamna in cauza ma dezbrac ma întind pe burta si a început cu un masaj bunicel. Apoi a zis sa ma întorc si a început o laba pe viteza cu mult mult mult ulei.. Zi cand am zis pe viteza, a fost pe viteza de ma asteptam sa iasa fum din pula.. 😂😂.. A si cand am vrut sa o ating a zis ca nu accepta atingeri si nu se dezbraca.

 

Acum niste note

Locație: 8 curat, miros plăcut

Doamna: undeva pe la 39 de ani, arata bine pt varsta ei.. Păcat ca nu se dezbraca.

Masaj: 7 bunicel dar se putea și mai bine

 

De revenit? Eu unul sigur nu.. Mi se pare prea mult 50 lei pt o laba pe viteza..

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Contezi  ;) 

 

Apropo... dna in cauza... se si dezbraca contra cost. Lasand la o parte fata care ii tradeaza varsta, la corp arata destul de bine.

Face si sex, normal si oral si din cate imi aduc eu aminte era undeva la 150 / nr . Tot la etajul 2 e ? :D

Link spre comentariu
Vizitator casey
Reputație: 0

Vizitat doamna în 2 locații:pe Nae Leonard și deasupra la Reno.

Aspect: +45 ani dar nu arata rau dar nici grozav.

1,60 m, curata, posibil de etnie.

Servicii:

 Am fost interesat doar de masaj care e ok ( dar nu mai mult) și la sfârșit o laba cu ulei .

Masaj 7

Labă: 6-7

Se și fute dar se arunca la bani  și nu se merita.

Per total pentru un masaj și o  descărcare rapida merita.

Achitat : inițial 50 lei apoi m-a anunțat ca a mărit la 60 lei.

Link spre comentariu
Vizitator adrianadr5
Reputație: 0
1 hour ago, bwonsamdi said:

are anunt de ani buni pe siteuri dar nu pe zona de matrimoniale. se si fute... dar cere mult.... se poate negocia... :D

Lasa un link colegu dacă poți :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:apa
  • Oras:apa
Acum 23 ore, adrianadr5 a spus:

Lasa un link colegu dacă poți :)) 

vad ca nu mai e deocamdata activ... ii si vad poza aia cu masa crem... era poza facuta cand era la D8 sau cum plm ii spune la blocu ala de garsoniere de pe nae leopard langa ifr. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

A mai fost cineva pe la doamna in cauza? Se pare ca raspunde la nr de telefon… ceva impresii mai proaspete? Nu de alta, dar mi-am facut programare maine la 2 😉 Sa ma duc? Sau…. Chestia ca vreau si masaj si oral. Mi-a spus la telefon 100 de lei halatu’ E super ok ca bani de un masaj si o descarcare… 2 in 1.

Promit ca maine fac review impartial :-)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Si cum promisiunea e mai rea ca datoria, voila:

Am ajuns cum am spus la doamna in cauza in jur de ora 2, locatia e undeva in spatele liceului 9 la garsoniere, la etajul 4. Mi-a deschis usa o tipa trecuta lejer de 50, aspect de mamaie de oras. Garsoniera mica, un pat si o masa de masa cu o rola de hartie  pe ea (pentru colegul @andreimrs alea de se schimba). Am discutat despre ce vreau si mi-a zis categoric ca nu face oral, ceea ce pentru mine hard pass. Nu am mai stat la masaj, ca sincer am fix langa mine o tipa ce face masaj cu 80 de lei.... si face ce vrei tu, numai sex nu..

Deci nr. de telefon este valabil, 0744825229, cu programare apoi in ziua x iti cere whatsapp sa-ti trimita locatia.

Deci, pentru mine oferta era: o ora de masaj cu finalizare manuela ..... 100 lei. Asta-i tot.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu e o recenzie, ci mai degraba o relatare. Am sunat, ca am vazut ca cere 100 de lei. A raspuns o doamna. O intreb daca la masaj ma lasa sa ma joc la pitulicea ei. Imi zice "dar eu sunt jucaria ta măi mamă?". Si mi-a inchis. M-am simțit certat de o mamaie in tramvai. De 100 de lei, ma masez singur si mi-o si frec 😂

Next!

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...