Sari la conținut

‭0799085102‬ Anne 19 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bani aruncati pe fereastra! Asa e cand ne luam dupa disperatul de pizda Boy care este entuziasmat de toate tarancile puse pe facut bani si gfe zero.

Ai fost unde ti am spus?

Am sunat 3 zile la rand si telefonul e inchis, dupa am zis sa merg aici si n am avut noroc am plecat ...ca nu aveam dc sa raman, mai incerc acolo si cand reusesc fac o recenzie
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am sunat 3 zile la rand si telefonul e inchis, dupa am zis sa merg aici si n am avut noroc am plecat ...ca nu aveam dc sa raman, mai incerc acolo si cand reusesc fac o recenzie

O sa revina poate chiar de luni. Sunt curios sa imi spui dupa, cum a fost.

Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

O sa revina poate chiar de luni. Sunt curios sa imi spui dupa, cum a fost.

Bafta

Ce recomandare ai facut ? P.m daca nu poti scrie aici.

Link spre comentariu

Boy, toate petardele le promovezi, toti si au luat tzeapa in urma recenziilor tale spumoase....de fapt fetele spun altceva despre tine. Du te cu Jack si futeti impreuna, dar recenziile trebuie sa fie reale prietenash, nu abureli cu care ne-ai obisnuit. Or sa apara recenzii obiective si cu fata asta, ca doar nu or fi toti infierbantati ca tine.

 

Laury, trebuie sa iti dau dreptate apropo de recenziile "umflate". Cred ca ne este mai utila o exigenta mai mare. Cert este ca n-am luat niciodata teapa luandu-ma dupa recenziile facute de tine (chiar daca experientele sunt personale si influentate de multe ori de starea de moment). Si de aici evident increderea in aceste recenzii. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Laury, trebuie sa iti dau dreptate apropo de recenziile "umflate". Cred ca ne este mai utila o exigenta mai mare. Cert este ca n-am luat niciodata teapa luandu-ma dupa recenziile facute de tine (chiar daca experientele sunt personale si influentate de multe ori de starea de moment). Si de aici evident increderea in aceste recenzii.

Multumesc ptr aprecieri frate!

Si da, ai spus bine, exigenta mai mare. Prea usor dam 100-150 lei pe nimic.....

Bafta la buci bune!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Până la urmă am fost și eu. Nr de contact cel din linkul dat de mine. Într-adevăr are telefonul mare parte din timp închis. Trebuie să ai răbdare și să insiști ca să o prinzi. Anunțul și-l postează neregulat. Aspect fizic cum au zis și confutadorii brunetă pielea mai bronzată dar fără a fi gypsi. Vârsta are 18 face 19 în curând (așa mi-a zis). Fata da este puțin cam tristă dar nu mi-a creat impresia că cineva o sechestrează/exploatează sau este victima vreunui loverboy pus pe făcut bani. Stă în drumul taberei pe poiana Sibiului la un bloc turn etaj 3. Este singură în locație (o garsonieră- era chiar singură că ușile erau deschise și se vedea peste tot). Acțiunea: oral normal oral fără normal cu. Fk da gfe dacă lași în spate atitudinea ei emo este și gfe. Platit 100 lei o finalizare. Fin pe corp. Cim nu face. Note: aspect puștoaică brunetă drăguță 9, igiena 8 nimic suspect dar n-am văzut-o să-și facă duș oral 6-7(e fără prezervativ dar fata e novice rău în meserie). Normal 8 stă cum o pui dar muncești tu. Baftă la pisi!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Promovare cum să facă și fata altceva in afară de asta. Dar pe drumul taberei in afară de putane bătrâne și vechi cred că este o alegere bună. Băgați meganvale la pimp și mergeți la cunoscutele voastre! Citeam mai demult un topic despre un bbw din drumul taberei de care erau toți mulțumiți. Frate e bbw! Ce ai să fi mulțumit? Îți place să futi grase? Traba ta! Eu tocmai am dat recenzii la ceva fresh pe piața asta închisă din drumul Taberei și toți sunt reticenti. Faceți fraților ce vreți cu banii și cu fanteziile voastre. Să nu-mi citiți recenziile că faceți roșu în gât . Acum e treaba fiecăruia. Eu nu promovez pe nimeni. Dar eu dacă aveam să aleg intre fesh bbw sau old putana alegeam prima variantă. Ok! De acum încolo meganvale e pimp!!! Și promovează ceva pe drumul taberei! Hit me! Aștept recenzii! Dar înainte să recenzați sau să mă contraziceți vă rog vă rog din suflet să-mi citiți absolut toate postările. Vă rogggg plasa!!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Până la urmă am fost și eu. Nr de contact cel din linkul dat de mine. Într-adevăr are telefonul mare parte din timp închis. Trebuie să ai răbdare și să insiști ca să o prinzi. Anunțul și-l postează neregulat. Aspect fizic cum au zis și confutadorii brunetă pielea mai bronzată dar fără a fi gypsi. Vârsta are 18 face 19 în curând (așa mi-a zis). Fata da este puțin cam tristă dar nu mi-a creat impresia că cineva o sechestrează/exploatează sau este victima vreunui loverboy pus pe făcut bani. Stă în drumul taberei pe poiana Sibiului la un bloc turn etaj 3. Este singură în locație (o garsonieră- era chiar singură că ușile erau deschise și se vedea peste tot). Acțiunea: oral normal oral fără normal cu. Fk da gfe dacă lași în spate atitudinea ei emo este și gfe. Platit 100 lei o finalizare. Fin pe corp. Cim nu face. Note: aspect puștoaică brunetă drăguță 9, igiena 8 nimic suspect dar n-am văzut-o să-și facă duș oral 6-7(e fără prezervativ dar fata e novice rău în meserie). Normal 8 stă cum o pui dar muncești tu. Baftă la pisi!

aceeasi impresie mi-a lasat si mie aceasta domnisoara. Pentru cei care au pretentia sa se puna in pat si fata sa faca tot caci o platesc e de evitat acest gen si le se vor parea bani aruncati. Daca preiei tu initiativa este destul de obedienta caci este o pustoaica venita de la capatul celalalt al tarii naiva, care a aterizat in acest job fara sa aiba habar de cum se practica si in ce mod.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

De 3 zile a dispărut... Poate revine!

revine ea, am vazut din anunturiq ca lucreaza doar la plesneala, probabil ca duce o viata mai dezorganizata si face meseria asta cand are nevoie de marafeti rapid.
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

revine ea, am vazut din anunturiq ca lucreaza doar la plesneala, probabil ca duce o viata mai dezorganizata si face meseria asta cand are nevoie de marafeti rapid.

Si oricum o mai promovezi tu cand apare....ii faci un up si ai juma de muie gratis

😆

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...