Sari la conținut

villa del pechatto


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatia de pe Grivita e intr-adevar inconjurata de fetite de strada si de pesti.

Dar salonul e destul de scump, la fel si bauturile servita in camera de incalzire/striptease.

Cadoul pt o ora de masaj cand am fost eu era 200 ron. Pt mai mult se platea in camera.

Cereau 300 ron asta oricum 1 singura fin. Una a cerut extra si pentru cunni. M-a pufnit rasul.

Daca e rentabil e evident ca 200 masaj/500 masaj +fin e mult prea mult.

Locatia e mai mult pt straini.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

Pentru un administartor: rog sa schimbe numele in villa del pecato   farac h si cu un singur t.

De ce ? pentru ca la un search se poate sa nu gasesti ce cauti.

 

Referitor la recenzie... va fi cu maaaareeeee intarziere.

 

In decembrie 2010 ma aflam la Bucuresti in interes de servici. La plecare in drum spre gara de nord opresc la acest stabiliment pe care il vazusem si la venire. Era ora 18, era frig (eu incotosmanit ca mos gerila) si eram in graba. Totusi am intrat. 

Inauntru ma astepta o domnisoara blonda care m-a intampinat politicoasa si m-a invitat inauntru. Ma simteam foarte prost, ea imbracata lejer de interior, cu o rochita mulata, iar eu cu ditamai hainele de iarna + un laptop la gat. M-a anuntat politicoasa ca momentan numa ea este disponibila, dar mai pe seara vor apare si alte fete. Nu aveam de gand sa stau, i-am si spus asta, dar m-a dus si mi-a prezentat in fuga stabilimentul. Ce am retinut: la intrare este receptia, iar la subsol o sala de bar unde este si striptease; plus mai sunt ceva camere de masaj pe care nu le-am vazut.

Am ramas placut impresionat de politetea cu care am fost eu primit. In nici 5 minute eram iar in strada in drum spre gara cu gandul sa revin; dorinta mi s-a indeplinit dupa jumatate de an dar tot numai pe sfert.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...